Skocz do zawartości
czyścioch

Lamerskie Pytanie: Mam 496 Chcę Mieć 512 Conajmniej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam laptopa z RAm 496. Mam grę zwaną Spell Force 2, która wymaga 512.. i nie działa na tym co mam. Przypuszam, że to wina RAMu. Przypuszczam, że można dokupić (do kompa na pewno, ale czy laptopa?) Pomóżcie. Mam assa z Intal Celeron M.

W razie pytań chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

@czyścioch: To że gra nie chodzi z pewnością nie jest spowodowane brakiem tych 16MB Ram'u - masz coś zwalone w systemie. Czy potrzebujesz koniecznie 1GB? - to zależy co robisz na lapciaku - do większości zastosowań 512 wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czyścioch: To że gra nie chodzi z pewnością nie jest spowodowane brakiem tych 16MB Ram'u - masz coś zwalone w systemie. Czy potrzebujesz koniecznie 1GB? - to zależy co robisz na lapciaku - do większości zastosowań 512 wystarczy.

Albo jest to wina innego podzespołu - mam tu na myśli np. kartę graficzną i jej akcelerator.

Czyścioch: powiedz coś więcej na ten temat; co mamy rozumieć przez stwierdzenie, że "gra Ci nie działa"? Tak jak pisał Tomazzi - kwestią pamięci to zapewne nie jest. Napisz, co rozumiesz przez to, że Ci nie działa. Nie chce się włączyć bo wyskakuje jakiś błąd, nie idzie grać ze względu na niski FPS (liczba klatek na sekundę), czy też jeszcze co innego..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mu się ta gra nie chce po prostu włączyć i wyskakuje komunikat, że potrzeba min 512MB Ram'u? Miałem taką sytuację za czasów posiadania tylko 256MB kości, nie pamiętam już przy jakim tytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...