Skocz do zawartości
Neo_x

Aimp

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę robić poprawne tłumaczenie, jutro będzie do sciągniecia...tak w ogóle to tłumaczenie tego gościa to jakaś tragedia, albo jest on jakimś analfabetą albo tłumaczył to w translatorze a i tak wiele rzeczy pomylił....po prostu tragedia - niektóe opcje w programie są w ogole nie zrozumiałe np jak jest : Cross fade effect between tracks to koleżka przetłumaczył to jako: użyj wzmocnienia sygnału :damage_wall: n/c

 

Tłumaczenie gotowe, dostepne na forum AIMPa i mam nadzieję że będzie dostępne w najstepnej becie.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi działa ok 2.02, procek do 13% użycia (jak nie ruszam programu to 0%)

 

generalnie fajny program, przestawiam się na dobre z winampa :)

 

a co do tłumaczenia z "wzmocnieniem sygnału" to jest tragedia, dopiero jak zmieniłem na english to skumałem, że chodzi o fading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś wyłączyć to wyskakujące okienko (zaznaczone na czerwono), gdy najedzie się myszką na playera?

 

Dołączona grafika

Ja to jakos wylaczylem we wczesniejszej wersji... w nowej nie moge dojsc do tej opcji...

 

AIMP 2.05 BETA

Jak narazie widze ze naprawili troche playliste... ale zonka za to zrobili... AIMP wpieprza u mnie stale 9-10% procka... no lekka przesada... obnizylem priorytet aimpa w ustawieniach i jest stale 6%... cos panowie producenci zaczynaja nam aimpa psuc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

 

Większości osób które posiadają aimp'a pojawia sie komunikat aby pobrać nową wersję :)

Wiem że większość z nas nie zna ruskiego dlatego wklejam linka ruskiej strony z której jest do pobrania aimp_2.08.2 :)

 

 

www.rapidshare.ru/499032

 

 

Później wystarczy poczekać kilka sekund i pojawi sie automatyczne pobieranie aimp_2.08.2 .

 

Jeżeli to nie działa to kliknijcie na :

 

Щелкните здесь для скачивания файла (ссылка активна 12 часов)

 

I wszystko będzie działać O.K. :)

 

 

Życzę miłej zabawy z aimp_2.08.2 :)

 

 

 

Pozdro dla wszystkich użytkowników aimp'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Polecam dodatek MiniLyrics do tego odtwarzaczyka:

http://www.regnow.com/softsell/visitor.cgi.../MiniLyrics.exe

Programik służy do wyświetlania tekstów piosenek, tzw Karaoke. Bardzo dużo fajnych opcji, proste wyszukiwanie.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko super, tylko nie dodaje mi sie nic do menu kontekstowego na Viscie x64, poza tym to pierwszy odtwarzacz ktory usunie Winampa z mojego systemu ;)

Jak wyżej, podobne odczucia, odtwarzacz 1 klasa, szkoda że nie ma wersji 64 bit

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja mam kilka pytań odnośnie AIMP :

 

1. Stranded , jak zrobiłeś to na pasku , że masz "panel kontrolny" i czy można mieć tylko to co jest na pasku , bez tego na górze nad paskiem , czyli tego licznika utworu i nazwy utworu itd...

2. Jak ustawić , żeby Aimp po zminimalizowaniu byl na pasku a nie w taskbarze (przy zegarze)

3. Czy można zwiększyć wielkość czcionki w playliscie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawia mnie problem odtwarzania stacji radiowych kodowanych w formacie AAC+ w AIMP3. W AIMP2 działa bez problemu, więc czemu w nowszej wersji nie bangla?

Chodzi mi np o Polską stację (http://188.165.22.29:3050) - jako domyślny program audio ustawiłem AIMP3 (v. 981 z 16.02.2012).. w AIMP2 stacyjka gra przednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wyłączyć tą wbudowaną wizualizację - tą pod czasem odtwarzania/czasem do końca kawałka( używam Aimp3 + classic winamp skin) ?

 

Chodzi o to że chciałbym z aimpa korzystać na moim serwerku (zestaw 3 sig) bo ma on fajne opcje jak choćby alarm, dzięki czemu nie muszę korzystać z dodatkowego softu, jednak ta migocząca wizualizacja w połączeniu ze zdalnym sterowaniem robi temu PIII-550 jesień z [gluteus maximus] średniowiecza. W winampie kliknę na to badziewie i po problemie...

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...