Skocz do zawartości
Neo_x

Aimp

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz jest przekozacki, ma poprostu rewelacyjną obsługę playlist i śmiga naprawdę szybko (szybciej niż foobar, który potrzebował 1 sekundy na załadowanie tracka - troche uciązliwe przy szybkim przeszukiwaniu plików). Jak dla mnie jest idealny, razem z srs audio sandbox robią za idealną pare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.aimp.ru/ doczekal sie po czesci angielskiego layoutu :) Interweniowalem kiedys wlasnie na forum w tej sprawie i chlopaki wzieli sie za robote i zrobili ;) Na forum takze pojawily sie angielskie dzialy :)

SGJ.. owszem.. winamp ma tez minimalizacje to malego okienka... ale to tak dziala ze ciezko tego uzywac...

Co do obslugi.. ja w 90% obslugi uzywam tylko global hotkeys hehe.. a jak sie gra w w gtr2 czy tdu to jeszcze to wygodniejsze (chodz winamp tez ma ta opcje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo klawisze multimedialne nie sterują Winampem.

To zalezy od sterownika - moja BTC6300 po zainstalowaniu sterownika ze strony producenta dogaduje sie z Winampem natychmiast i bez zadnej ingerencji z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od sterownika - moja BTC6300 po zainstalowaniu sterownika ze strony producenta dogaduje sie z Winampem natychmiast i bez zadnej ingerencji z mojej strony.

Nawet nie potrzeba sterownika. Klawisze multimedialne obsługiwane są tak samo jak wszystkie inne klawisze. Czemu twórcy winampa nie dodali ich obsługi nie wiadomo, bo wystarczyło by kilkanascie linijek kodu. Z kolei Winampem mozna bez problemu sterowac z dowolnej aplikacji. Pozostaje napisac program przechwytujacy wcisniecia odpowiednich klawisy i przekazujący je dalej do winampa. Dość proste. Ten sterownik pewnie działą na takiej zasadzie.

 

 

Porownaj sobie rozmiar tego paska z winampa a aimpa ;) Zreszta nie wazne... dla mnie wygodniejszy jest ten z AIPM-a ;)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Czy chociazby jedna z fajniejszych skórek do winampa, która w ogóle nie zajmuje dodatkowego miejsca na ekranie. Kto uzywał ten wie czemu.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ja nawet pisałem :D.. Girderem se zaczytałem komunikaty, wparamy i lparamy na butony winampa i vuala... :)

 

Koleś jeden zrobił sterowanie mediaplayerem za pomocą odpowiednich gesturów wykonywanych laserem na scianie... Webcamem odczytywał obraz ze ściany:) W sumie mało przydatne ale zawsze cuś.. ja bym wolał już machaniem ręki zmieniać piosenki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wiecie ale wyszla nowa wersja AIMP v2.02 Beta

 

+ Adjustment of crossfading duration

+ Saving number of track in .PLC

+ Showing the adjustment of value of volume, balance and speed

in travelling line of display

+ New tray status icon

+ Analog Meter was updated

+ AIMP applications' interplay module was remade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zauwazylem ze u mnie nie dziala jedna rzecz... mam folder w ktorym mam mp3... klikam prawym myszy aimp2\odtworz i otwieraja sie ostatnie mp3 ktore sluchalem a nie te ktore zaznaczylem.. bez roznicy jakie mam ustawienia... musze lapac folder i przerzucac go recznie na playliste...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowo klucz BETA ;]

Szkoda ze ta beta dziala gorzej niz poprzednia, wczesniej nie mialem problemow z dodawaniem plikow do playlisty (teraz poprostu sie nie pojawiaja) oraz z ...cofaniem....cofa mi do poczatku piosenki zamiast dawać poprzedni utwór

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącz na angielski język i po problemie, ja tak zrobiłem bo tych błędów jest całe mnóstwo (a w jednej linijce w ogóle nie ma nic, a gdzie indziej są 2 takei same opcje pod soba). Trzeba będzie poprawić to tłumaczenie.

Co ciekawe po restarcie kompa problem z playlistami zniknął... jak narazie działa dodawanie plików, ale cofanie nadal nie.

Ze swojej strony polecić moge skin LITE, jest po prostu niesamowity, taki prosty i sliczny zarazem

 

post-138961-1188932054_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to i moze byc po niemiecku i tak skumam ale nie chodzi o to, jak ktos tlumaczy to niech to robi porzadnie, taki problem wziac slownik w reke jak sie nie jest pewnym?

 

tlumaczyc tego mi sie nie chce, bo i tak nie wiem czy zostane przy tym sofcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecić moge skin LITE, jest po prostu niesamowity, taki prosty i sliczny zarazem

Możesz podlinkować tego skina. Ze stronki coś nie idzie ściągnąć. (błąd archiwum)

 

edit:

Już nie trzeba. Archiwum naprawione.

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...