Skocz do zawartości
Black_war

Czym Umocować Plakat Do ściany?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no to tak... kupiłem sobie plakat, ale jako, że jest plakatem dość ciężkim to bardzo średnio trzyma się na taśmie dwustronnej. Więc czym go przykleić do ściany tak aby: nie było za mocne (jeżeli kiedyś będę chciał plakat ściągnać, żeby nie było spustoszeń) i nie było tego widać... czyli żadnej taśmy przezroczystej narogach ani pinesek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tak - najlatwiej, w zadnym razie (wiercenie dziur pod haczyk rox) ;)

 

Tez polecam biala mase mocujaca - do typowego, nie za ciezkiego plakatu bedzie idealna. A jak Ci sie znudzi, albo zmienisz koncepcje, to odklejasz bez sladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jeszcze od tego co masz na scianach (tapeta, czy farba i jaki rodzaj) bo ta mas twardniej po jakims czasie ~3 miechy i pozniej robi jednak male spustoszenie. Ja stawiam na antyramy - wyglada to wtedy elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wspomnieć że wygląda jak guma do żucia. Od razu mówię, średnio smakuje ;]

respect :D

 

jakąś dziwną tą masę macie ;) u mnie plakat wisiał przez 3 lata na tym, a masa odeszła normalnie. Baaa - nadawała się jeszcze do użytku ;)

znaczy do zjedzenia? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz tapete w pokoju to mozesz umocowac szpileczkami, ktore pod odpowiednim katem wbijasz pod tapete (A NIE W SCIANE) i wtedy widac tylko glowki xD Kiedys tym sposobem cala sciane mialem w plakatach samochodowych ;]

Pozatym spoko temat :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK ale chodzi mi o to, żeby plakat nie odstawał od ściany :) Przy przeciągu troche targa takim plakatem..

no to umocuj plakat na gwoździu - żeby było pewne mocowanie... i podklej taśmami - żeby nie latał przy wietrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy plakatach to których sprzedawców z allegro polecacie?

Chodzi mi dokładniej o jakość wykonania, bo po tym co spotkałem to wiem że plakat plakatowi nierówny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w empiku wybór jest biedny a na pytanie o plakaty z niektórych filmów, panie tylko dziwnie patrzą i mruczą pod nosem jakieś zaklęcia..;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...