Skocz do zawartości
Liskoski

Athlon 1600 XP

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakim FSB moze max pracowac Athlon 1600XP? ecs k7s5a, 256 SDR. Ja ustawilem na 142,7 i wszystko ok. Mam cooler minta i temp na tym FSB (1499 mhz) wynosi 46 st. :evil: ALE ja jestem chciwy, lecz nie chce go spalic... thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź poprawkę że to odczyt temperatury SPOD proca

każdy jest chciwy - próbuj jeszcze na 147/147... pytanie czy nie wytrzyma Ci tego proc czy ram czy sama płyta... - chipset tego ecs-a grzeje się jak ******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty ja mam tak jak w podpisie i spoko chodzi stress mam 44 stopnie a jak zapuszczę moje cudowne wiatraki to jest 40 stopni a jak otworzyłem drzwi od balkonu i zrobilem tunel zimnego powieetrza do wlotowego wiatraka i miałem 6 st w obudowie to n procu miałem 22 stopnie nieźle nie

ale spoko możesz prubować 150 mhz jak dałem 160 to nie ruszyło ale to pewnie przez te sdr ram..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spoko możesz prubować 150 mhz jak dałem 160 to nie ruszyło ale to pewnie przez te sdr ram..

na 160 to chyba tylko wybrane egzemplarze tego ecs-a wstają.... to nie wina ramów bo na tej płytce zaprogramowane jest 160/120 więc ram odpada jeśli działa ci na 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem athlona 1600 Palomino i na FSB 162 chodził bez zmiany napięcia stabilnie, wyżej, aż do 165 trzeba było podnieść napięcie o 0,25 V, a jak ustawiłem na 166 to winda już nie wstawała i pisało cos o możliwości uszkodzenia sprzętu. potem znalazł się kupiec i go sprzedałem a tem 1800 już tylko na 143. tamten 1600 to musiał być jakiś szczególny egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...