Skocz do zawartości
palantunio

Tania I Dobra Karta Graf.

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję taniej a zarazem dobrej karty graficznej na PCI-E. Cena 100-150zł. Wiem, że za taką śmieszną cenę nie można mieć el0, pr0 sprzętu. Chodzi mi o to żeby była bezawaryjna ;) no i najlepiej chłodzenie pasywne. Co możecie mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytać nie umiesz ? :angry:

 

Napisał, że 100-150 zł <_<

 

Edit : nie stresuje się, ale mógłbyś chociaż przeczytać wątek od góry do dołu, nim klepniesz enter

Edytowane przez beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
~750zł ---NAJBIEDNIEJSZY ZESTAW, ALE JEŚLI NIE GRASZ I NIE MASZ DUŻYCH WYMAGAŃ, TO BĘDZIE ŚWIETNY. MIMO CENY UMOŻLIWIA SPORE OC, A PO DOKUPIENIU OPCJONALNEJ KARTY GRAFICZNEJ NAWET BEDZIE MOZNA NA NIM W COS POGRAC. » Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «MOBO FOXCONN MCP61SM2MA-ERS2H______________________ 175złCPU AMD Sempron 64 3000+ AM2 BOX _________________ 97złRAM Goodram 1GB 667MHz ____________________ 129złHDD Western Digital WD1600AAJS 160GB ______________ 179złDVD-RW Samsung SH-183L SATA _______________________ 97zł Zasilacz Delta DPS-400MB-1 400W __________________________ 60złCAŁOŚĆ: 737zł OPCJAMOBO FOXCONN A690GM2MA-8KRS2H______________________ 232złCPU AMD Athlon X2 3600+ 65nm BOX ____________ 216złGRAFIKA Palit 7600GS Sonic 256MB DDR3______________________ 263złHDD Western Digital WD2500AAJS 250GB ______________ 220zł
Poszukaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

7300gt jak byś pogonił trochę tego pentaka to można było by zaatakować 76gs/gt :)

Podgonil w czym? W Smarkach? Bez przesady. Bylo wielokrotnie pisane : 7300GT nigdy nie dogoni 7600GS , bo ma mniej PS/VS. Co Ci po punktach? Na 7300GT gralo mi sie koszmarnie w TDU , na 7600 mimo 2 x mniejszej pamieci bez problemow. Dogoni ale wersje z DDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgonil w czym? W Smarkach? Bez przesady. Bylo wielokrotnie pisane : 7300GT nigdy nie dogoni 7600GS , bo ma mniej PS/VS. Co Ci po punktach? Na 7300GT gralo mi sie koszmarnie w TDU , na 7600 mimo 2 x mniejszej pamieci bez problemow. Dogoni ale wersje z DDR2.

Kvazowi raczej chodzilo o to, ze jak podkreci pentium to mozna by kupic 7600gs :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...