Skocz do zawartości
kandi

Kto wyciaga 200fsb przy stand. chlodzeniu mostka NB (8RDA+)?

Rekomendowane odpowiedzi

"]Nowa rewizja ma takze dziurki  :wink:

Jesli tak, to spoko. Nie wiedzialem o tym, bo jak zastanawialem sie nad plyta na nForce2, to Abit, ktorego ogladalem nie mial dziurek wokol socketa. Mi byly potrzebne, bo mam taka zapinke a nie inna... Kto wie, gdyby wtedy byla juz nowa rewizja, to mialbym tego Abita zamiast swojego Epoxa, za ktorym najezdzilem sie co nie miara...

 

w sumie tez wole diurki od napiec ,ale dla odmiany ze skojarzeniami

blok mozna mocowac bez dziurek

To jest forum o podkrecaniu, wiec nie chcialem robic "zamieszania", choc skojarzenia to ja sam tez mam :mrgreen: :wink:

Wiem, ze mozna, ale mam juz dosyc przerobek swojej budy i chcialem zalozyc zapinke taka, jaka mam bez kombinowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie w topiku mi się udało pójść na 11x200 na standardowym chłodzeniu i w windzie nie miałem żadnych problemów dopiero po ok. 30min pętli w 3DMarku lub dłuższym graniu kom się wieszał. Po założeniu WC na NB i radiatora z NB na SB komp zaczął w pełni stabilnie śmigać na FSB=200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już się nigdy nie doprosze o odpowiedź na to pytanie.

 

Czy nowy Codegen 400W wytrzyma Vcore 2.1 i Vdimm 2.99 na benczusie PCkoszMarka? :?

Najlepiej podlacz i sam przekonaj sie na wlasnej skorze/portwelu :wink: No pain, no game :twisted:

 

 

IMHO powinien pojsc, bo to niby 400W, ale jak wiadomo te 400W Codegena rozkladane jest na lopatki przez niejeden porzadny zasilacz 250W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie w topiku mi się udało pójść na 11x200 na standardowym chłodzeniu i w windzie nie miałem żadnych problemów dopiero po ok. 30min pętli w 3DMarku lub dłuższym graniu kom się wieszał. Po założeniu WC na NB i radiatora z NB na SB komp zaczął w pełni stabilnie śmigać na FSB=200.

Acha czyli jedno jest pewne ,jezeli u ciebie smigal na standardzie ,to mam ciach!owa plyte :( Ale jeszcze sprobuje zalozyc Titana na NB i zobaczymy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja dziełem (jak jeszcze miałem) radiator z NB i przesmarowałem go pasta termoprzewodząca jeszcze zanim włożyłem MoBo do kompa bo to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o (czytaj: glut) co tam jest do niczego się nie nadaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem... jeżeli mi się spali ten zasiłek to mogę go odnieść i od ręki dostaję nowy (no questions ask).. jak spale drugi raz to to samo. jak trzeci natomiast to juz go najpierw sprawdzą zanim dostanę nowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...