Skocz do zawartości
Pener

Problem Z Routerem - Dwa Komputery Zrywane Polacznie

Rekomendowane odpowiedzi

Witom!

Dawno żem nie pisoł, pewno sie za mnom steskniliscie? :twisted:

 

Otoz mom taki problem: sa dwa kompy i konsola nintendo wii.

Kiedys skonfigurowalem wsio i chudzilo, az nagle pewnego dnia przestalo i niemam pojencia gdzie jest problem ukryty.

 

Teraz mam oba komputery z donglami wifi, a do routera podlaczony jest modem kablowy.

Musze wiec konfigurowac router po wifi.

Wpisuje w firefoxie albo safari adres 192.168.0.1 (jest to router dlink), i konfigurje wszytsko (po resecie routera).

Jednak gdy kaze zrobic clon mac adress to router musi byc zrestartowany. Pokazuje mi sie monit rebooting router i potem polaczenie jest zrywane tak ze nie moge go juz nawiazac z routerem.

 

Niemam pojcia jak to sie stalo, ale przedtym skonfigurowalem router przy pomocy polaczenia lokalnego (nie po wifi) a po wifi jakos nie moge (niemam mozliwosci po lan).

 

Za nic nie moge sie polaczyc z netem, gdyz po restarcie routera zrywa sie polaczenie.

ZZebym mogl znowu wejsc na adres 192.168.0.1 musze zrestartowac router tym malym przyciskiem z tylu jego obudwowy.

 

Prosze o pomoc bo niemam pojecia co zrubic bez netu i wiem ze się znacie i nieraz zem z waszej pomocy juz korzystol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...