Skocz do zawartości
Mardok

Mardok Software ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Files Lister v1.0 Beta

 

Dołączona grafika

Menu Options

 

Mam przyjemność zaprezentować mój najnowszy program Files Lister v1.0 Beta którego zadaniem jest tworzenie listy zawartości dysków/folderów w postaci *.html. Posiada zupełnie nowe GUI nad którym pracowałem ostatnio mam nadzieję iż się spodoba, więcej informacji oraz sam program do pobrania tradycyjnie w pierwszym poście Klick me ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w Spi Watcherze brakuje mi jednej rzeczy.

 

Mianowicie nie ma opcji pokazania swojego miejsca w rakingu ogólnym Teamu (nie w konkretnym benchmarku) :)

 

Fajnie by było jak byś dodał taką opcję ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w Spi Watcherze brakuje mi jednej rzeczy.

 

Mianowicie nie ma opcji pokazania swojego miejsca w rakingu ogólnym Teamu (nie w konkretnym benchmarku) :)

 

Fajnie by było jak byś dodał taką opcję ;]

Pomyśli się popracuję się zrobi się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to kilka razy powtórzony :)

 

Plik z listą zawiera niepotrzebnie przy kazdym wpisie ustawienia czcionki. Przez to jest wiele razy większy niz powinien.

 

Program nie wyswietla plików z głównego folderu na którym się go uzyło a dopiero z podkatalogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to kilka razy powtórzony :)

Poprawione, wyszły uroki kopiuj wklej.

 

Plik z listą zawiera niepotrzebnie przy kazdym wpisie ustawienia czcionki. Przez to jest wiele razy większy niz powinien.

Przy najbliższej wolnej chwili zobaczę co się da z tym zrobić.

 

Program nie wyswietla plików z głównego folderu na którym się go uzyło a dopiero z podkatalogów.

Jak nie jak tak. Patrz sama góra wygenerowanej strony.

 

 

Na przyszłość przydała by się choć mała informacja iż edytujesz posta (nie ma o tym informacji dla modów) a nie za każdym razem co zajrzałem do tematu inna treść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. Patrz sama góra wygenerowanej strony.

Folder z dwoma plikami bez zadnych podfolderów

Zawartość Katalogu:/---[ Dir Info ]|+--- \...\  ---[ File List ]-------------------------------------------------/  -------------------------------------------------[ End List ]---|\---[ EnD ][  Files Lister v1.0 b003 (c) 2007 by Mardok  ]

Ja tu plików nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folder z dwoma plikami bez zadnych podfolderów

...

Ja tu plików nie widzę.

A masz zaznaczoną opcje Pokaż pliki w w katalogach ? Bo u mnie identyczna sytuacja i efekt :

 

Zawartość Katalogu:/---[ Dir Info ]|+--- \...\  ---[ File List ]-------------------------------------------------|   [ 111.txt ]|   [ 222.txt ]|   [ Index.html ]/  -------------------------------------------------[ End List ]---|\---[ EnD ][  Files Lister v1.0 b003 (c) 2007 by Mardok  ]
Be zaznaczenia tej opcji:

 

Zawartość Katalogu:/---[ Dir Info ]|+--- \...\  ---[ File List ]-------------------------------------------------/  -------------------------------------------------[ End List ]---|\---[ EnD ][  Files Lister v1.0 b003 (c) 2007 by Mardok  ]
Tak więc napisz może coś więcej na ten temat bo nie bardzo widzę o co chodzi.

 

 

 

 

Hmm w Spi Watcherze brakuje mi jednej rzeczy.

 

Mianowicie nie ma opcji pokazania swojego miejsca w rakingu ogólnym Teamu (nie w konkretnym benchmarku) :)

 

Fajnie by było jak byś dodał taką opcję ;]

SPI Watcher v1.1 Beta

 

Dołączona grafika

Menu "UTPoland My Stats!"

 

W odpowiedzi na prośbę użytkownika Lanc jest dostępna nowa wersja SPI Watcher v1.1 Beta oznaczona numerkiem b010, oferuje ona możliwość monitorowania kolejnego rankingu nazwanego UTPoland My Stats! czyli jak sama nazwa wskazuje są to informacje na tematu osiągnięć użytkownika w naszym team'ie. Nowa wersja do pobrania w pierwszym poście 2737929[/snapback]

design nowatorski... ale jakoś tak chyba zbyt 3d :)

Cóż jednym się podoba innym nie to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje ;) Choć i tak moim głównym zmartwieniem jest aby program działał możliwie najmniej awaryjnie natomiast co do wyglądu to najważniejsza dla mnie jest satysfakcja iż zrobiłem wszystko samemu a nie tylko poukładałem gotowe komponenty to chyba też się liczy nieprawdaż ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

File Lister trochę nędzny jest.

Nie wiem na jakiej zasadzie indeksujesz pliki, bo się krztusi strasznie przy większym katalogu.

Tak jak napisał SGJ - brak CSS ;/ To powinno być listowane w XML i wyświetlane za pomocą XSLT.

 

No i stworzyło dokument który ma 1MB :o

Edytowane przez The_Structor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm z przykrością muszę stwierdzić, że UTPoland My Stats! u mnie nie działa. Pokazuje zawsze 499 pozycje (obojętnie jaki nick się nie wpisze), punktów i pucharków 0. Żeby nie było reszta statystyk działa bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

File Lister trochę nędzny jest.

Nie wiem na jakiej zasadzie indeksujesz pliki, bo się krztusi strasznie przy większym katalogu.

Dalem listowanie calego C i za specjalnie nic takiego nie widze. Tyle ze dobrze by bylo widziec co program robi bo go nie widac do czasu gdy skonczy.

 

Jak po chwili go ubiłem plik miał juz 11MB :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm z przykrością muszę stwierdzić, że UTPoland My Stats! u mnie nie działa. Pokazuje zawsze 499 pozycje (obojętnie jaki nick się nie wpisze), punktów i pucharków 0. Żeby nie było reszta statystyk działa bezproblemowo.

Problem zlokalizowany i mam nadzieję rozwiązany. Nowy SPI Watcher jak zwykle w pierwszym poście, czekam na informacje i poprawności działania ;)

 

File Lister trochę nędzny jest.

Nie wiem na jakiej zasadzie indeksujesz pliki, bo się krztusi strasznie przy większym katalogu.

Tak jak napisał SGJ - brak CSS ;/ To powinno być listowane w XML i wyświetlane za pomocą XSLT.

 

No i stworzyło dokument który ma 1MB :o

Wersja z CSS jest w prawie gotowa mam jeszcze małe problemy z IE, na FF działa jak złoto. Natomiast co do krztuszenia podjeżdżamy iż chodzi o mielenie dyskiem no tego się uniknąć nie da skoro program wchodzi w każdy podfolder i odczytuje zawartość, osobiście nie widzę większej różnicy pomiędzy "krztuszeniem" się mojego programu a choćby standardowym wyszukiwaniem Windowsa.

 

Dalem listowanie calego C i za specjalnie nic takiego nie widze. Tyle ze dobrze by bylo widziec co program robi bo go nie widac do czasu gdy skonczy.

Jak po chwili go ubiłem plik miał juz 11MB :blink:

Co do średniego rozmiaru pliku wynikowego udało mi się go już zmniejszyć średnio o ponad 50% właśnie za pomocą CSS o którym podobno pisałeś tylko nie wiem gdzie, mniejsza o to. Jak tylko uporam się z IE opublikuję poprawioną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem zlokalizowany i mam nadzieję rozwiązany. Nowy SPI Watcher jak zwykle w pierwszym poście, czekam na informacje i poprawności działania ;)

No teraz śmiga pięknie ;)

 

W wolnym czasie jak da radę zrób jeszcze działające TOP 10, bo aktualnie to lista jest pusta [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Files Lister v1.0 Beta

 

Dołączona grafika

Menu Options

 

I oto jest b005 z poprawionym kodem generowania, niestety dzięki IE udało mi się zmniejszyć rozmiar pliku wynikowego o średnio 40,5% a nie jak planowałem na początku o ponad 50% ale cóż IE jeszcze ignorować nie można ;) Jak ktoś ma jakąś propozycję jak jeszcze bardziej zmniejszyć rozmiar pliku wynikowego to proszę śmiało pisać, warunki są w zasadzie proste mianowicie wszystko ma być w jednym pliku i ma być otwierane przez wszystkie trzy najpopularniejsze przeglądarki to tyle ;) Ze zmian jakie jeszcze wprowadziłem o czym warto wspomnieć będzie iż teraz widać już "co program robi" czyli pojawia się okienko z informacją o generowaniu danych a nie jak przedtem dopiero po skończeniu. Na koniec dodam iż została dodana możliwość pochylania nazw folderów oraz lekko "przemeblowane" menu opcji 2741875[/snapback]

No teraz śmiga pięknie ;)

 

W wolnym czasie jak da radę zrób jeszcze działające TOP 10, bo aktualnie to lista jest pusta [;

 

Ręce mam tylko dwie ale zapewniam cię iż jak tylko będę miał chwilę wolną zajmem się i tym problemem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Failed to get data for Pochyl

Nazwa pliku: Edit1

Tytuł pliku: Edit2

 

Trzeba uruchomic, zaznaczyc Pochyl i dopiero działa jak powinno.

 

--edit---

Po co tabelki?

Po co dalej są te font

 

 

--edit2--

Generowanie w osobny wątek bo teraz program "wisi" gdy cos robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra.. to znowu sie troche poznecam w ramach przerwy w pracy ;]

 

1. Tlo nie jest chyba do konca przystosowane do osob, ktore maja wylaczona Lune

post-295-1188980352_thumb.jpgpost-295-1188980362_thumb.jpg

W tym po prawej, zeby odczytac komunikat trzeba troche wytezyc wzrok.. powinno dac sie w tej kontrolce ustawic przezroczyste tlo.

W tym po lewej powinno wystarczyc zmienienie domyslnego koloru tla na biale.

 

2. Ilosc nbsp w zrodle po prostu mnie powalila.. tylko na tym mozna zyskac jeszcze ~30% wzgledem obecnego rozmiaru. Ogolnie kod wynikowy nie jest optymalny, jest tam jeszcze troche pola do popisu. Jak wroce z pracy i bede mial jeszcze sile patrzec na kompa to moze pomoge bardziej szczegolowo.

Jakby sie czepiac to kodowanie Windows-1250 jest troche nie na czasie, no i ten HTML 4.0. Nowoczesny program powinien generowac dokument zgodny z nowoczesnymi standardami, a nie takimi z 1997.

 

3. "Duża ilość pozwala na wygenerowanie menu w zależności od potrzeb czy też upodobań" - chyba mialo byc "Duża ilość opcji [...]"

 

4. "Total Size: 17.9058790206909 MB" - malo to czytelne... wystarcza 2 miejsca po przecinku

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Failed to get data for Pochyl

Nazwa pliku: Edit1

Tytuł pliku: Edit2

 

Trzeba uruchomic, zaznaczyc Pochyl i dopiero działa jak powinno.

Efekt uboczny po przedniej wersji nie miałem kiedy zrobić do tego warunków wtedy teraz już jest to naprawione. W b005 skupiłem się głownie na generowaniu.

 

Po co tabelki?

Po co dalej są te font

Tabelki są dla wersji z JS jako selektor dla CSS'a bo DIV się średnio sprawdzał, w nowej wersji są dalej ale wygląda to już zupełnie inaczej. Został zastosowany nowy skrypt javy oraz usunąłem resztę fontów. Wcześniej tego nie zauważyłem bo testowałem głównie na wersji bez JS a tam ich nie było, po tych wszystkich zabiegach plik zmalał o kolejne procenty teraz w porównaniu do pierwszej bety b003 plik jest mniejszy średnio o 55% dla HTML i ponad 60% dla JS.

 

Generowanie w osobny wątek bo teraz program "wisi" gdy cos robi.

Nad tym też już pracowałem i działa całkiem fajnie nawet dałem małą animację aby było widać że coś się kręci ;)

 

No dobra.. to znowu sie troche poznecam w ramach przerwy w pracy ;]

 

1. Tlo nie jest chyba do konca przystosowane do osob, ktore maja wylaczona Lune

...

W tym po prawej, zeby odczytac komunikat trzeba troche wytezyc wzrok.. powinno dac sie w tej kontrolce ustawic przezroczyste tlo.

W tym po lewej powinno wystarczyc zmienienie domyslnego koloru tla na biale.

Przeźroczysty panel jest robiony za pomocą ParentBackground, jak to się sprawdza bez Luny nie bardzo miałem jak sprawdzić mając Aero. Sprawdzałem tylko na Aero i Lunie tam było w porządku, posiedzę na tym i zobaczę co uda się zrobić bo zmiana domyślnego koloru tła mnie nie urządza. Swoją drogo iż czcionki to u ciebie bez wygładzania tragicznie wyglądają.

 

2. Ilosc nbsp w zrodle po prostu mnie powalila.. tylko na tym mozna zyskac jeszcze ~30% wzgledem obecnego rozmiaru. Ogolnie kod wynikowy nie jest optymalny, jest tam jeszcze troche pola do popisu. Jak wroce z pracy i bede mial jeszcze sile patrzec na kompa to moze pomoge bardziej szczegolowo.

Jakby sie czepiac to kodowanie Windows-1250 jest troche nie na czasie, no i ten HTML 4.0. Nowoczesny program powinien generowac dokument zgodny z nowoczesnymi standardami, a nie takimi z 1997.

Jedna opcją i nie uświadczysz żadnego nbsp a kodzie wynikowym. Co do kodowania tekstu to windowsowe nazwy katalogów tak więc wszystko jest w Windows-1250 więc jak bym chciał zastosować inne kodowanie tekstu musiał bym zmieniać całą zawartość dokumentu, a skoro przeglądarki nie mają problemów z poprawnym wyświetlaniem Windows-1250 nie widzę sensu a by się tak bawić. Natomiast co do HTML 4.0 to jak cię to pocieszy już go nie ma, gdyż nie działały mi wszystkie CSS'y jak należy i musiałem zmienić na XHTML.

 

3. "Duża ilość pozwala na wygenerowanie menu w zależności od potrzeb czy też upodobań" - chyba mialo byc "Duża ilość opcji [...]"

Cóż tu napisać, poprawiłem.

 

4. "Total Size: 17.9058790206909 MB" - malo to czytelne... wystarcza 2 miejsca po przecinku

I powinno być tylko do dwóch miejsc, nie wiem czemu się tak stało możesz coś więcej napisać na ten temat, abym wiedział gdzie szukać przyczyny tego nieporozumienia.

 

 

 

 

Nie wiem czy słusznie ale odnoszę wrażenie iż niektóre odpowiedzi są swego rodzaju "wyrzutami". W tym miejscu chwiałbym podkreślić iż to wszystko są bety a nie gotowe i pięknie działające wersje programów. Umieszczam je tu właśnie aby w celu wyłapywania błędów sam nie jestem w stanie wszystkiego zauważyć za pierwszym razem i od razu poprawić, uznałem iż im więcej osób przyjrzy się programowi tym szybciej zacznie on poprawnie funkcjonować, rozumiem iż nie wszystkim musi się podobać ale od razu tekstami typu nędzny dostawać w twarz :/ Przecież ja to robię tylko jako hobby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelki są dla wersji z JS jako selektor dla CSS'a bo DIV się średnio sprawdzał, w nowej wersji są dalej ale wygląda to już zupełnie inaczej.

Dlaczego srednio sie sprawdzal? Wg mnie wlasnie powinno to byc zrobione na div'ach.

 

Swoją drogo iż czcionki to u ciebie bez wygładzania tragicznie wyglądają.

Kwestia gustu.. nigdy nie moglem sie przekonac do ClearType'a. Jakos to wszystko rozmazane takie :)

 

I powinno być tylko do dwóch miejsc, nie wiem czemu się tak stało możesz coś więcej napisać na ten temat, abym wiedział gdzie szukać przyczyny tego nieporozumienia.

Dzieje sie tak u mnie niezaleznie od tego czy zaznacze podawanie rozmiaru plikow (oraz format) czy tez nie, wiec nie wiem co jest grane do konca :) Rozmiary plikow tez sie tak wyswietlaja.. mozesz przygotowac jakas wersje debug to przetestuje. Ew. pokaz linijke, ktora jest odpowiedzialna za formatowanie liczby.

 

Edit: b006 ma ta sama przypadlosc.

 

Nie wiem czy słusznie ale odnoszę wrażenie iż niektóre odpowiedzi są swego rodzaju "wyrzutami". W tym miejscu chwiałbym podkreślić iż to wszystko są bety a nie gotowe i pięknie działające wersje programów. Umieszczam je tu właśnie aby w celu wyłapywania błędów sam nie jestem w stanie wszystkiego zauważyć za pierwszym razem i od razu poprawić, uznałem iż im więcej osób przyjrzy się programowi tym szybciej zacznie on poprawnie funkcjonować, rozumiem iż nie wszystkim musi się podobać ale od razu tekstami typu nędzny dostawać w twarz :/ Przecież ja to robię tylko jako hobby...

No i tez my te bledy znajdujemy.. nikt nikogo nie karci za to, ze to zrobiles przeciez, wiec nie bierz tego tak bardzo do siebie :) Normalne, ze wszystkiego nie da sie wylapac samemu, pracuje w branzy, wiec spotykam sie z tym na co dzien :)

Niektore bledy wytykaja nam dopiero klienci (nie kazdy zespol ma do dyspozycji testera, a i oni wszystkiego zawsze nie znajda), wiec wyluzuj.. normalna kolej rzeczy. Ja staram sie zglaszac swoje uwagi w tonie w miare neutralnym, nie wiem czy zawsze wychodzi, ale staram sie ;)

W kwestiach gustu tymbardziej wszystkim dogodzic sie nie da i z tym tez trzeba sie nauczyc zyc. Mimo tego jednak, ze programy nie sa mi potrzebne chetnie wcielilem sie w role testera, zeby zobaczyc jak to jest po drugiej stronie ;)

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego srednio sie sprawdzal? Wg mnie wlasnie powinno to byc zrobione na div'ach.

No cóż wszystko mi się trochę za bardzo rozjeżdżało i miałem małe problemy z opanowaniem tego, ale się nie poddaję i na pewno spróbuję to zrobić zawłaszcza iż można zaoszczędzić tym kilka ładnych B ;)

 

Kwestia gustu.. nigdy nie moglem sie przekonac do ClearType'a. Jakos to wszystko rozmazane takie :)

Tak jak mówisz kwestia gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje tak więc ten temat uważam za wyczerpany.

 

Dzieje sie tak u mnie niezaleznie od tego czy zaznacze podawanie rozmiaru plikow (oraz format) czy tez nie, wiec nie wiem co jest grane do konca :) Rozmiary plikow tez sie tak wyswietlaja.. mozesz przygotowac jakas wersje debug to przetestuje. Ew. pokaz linijke, ktora jest odpowiedzialna za formatowanie liczby.

Tu mamy mały problem gdyż nie udało mi się powtórzyć tego błędu u siebie co za tym idzie nie bardzo wiem jak się za to zabrać, mimo wszystko poprawiłem kilka rzeczy które mogły by powodować ten problem może któraś się okaże trafna, ale to już testy osądzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Files Lister v1.0 Beta

 

Dołączona grafika

Menu Options

 

W końcu po kilku dniach zabawy b007 z wszystkich zmian jako pierwsza i najważniejsza będzie dopracowanie generowania pliku wynikowego, rozmiar znacznie się zmniejszył, wygląd (moim zdaniem) lekko poprawił a kod uporządkował. Małe porównanie pomiędzy pierszą opublikowaną betą a obecną wersją, przeprowadzone na mojej partycji testowej:

 

b003 >>> HTML: 83,4 KB HTML + JS 104 KB

b007 >>> HTML: 31,3 KB HTML + JS 38,3 KB

 

Jak widać najwięcej zyskała opcja HTML + JS choć i z samym HTML nie jest chyba źle ;) Co do opcji HTML + JS zostało dodane małe MENU w pliku wynikowym do łatwego zamknięcia/otwarcia wszystkich katalogów. W kodzie pliku wynikowego zostały usunięte wszystkie nie potrzebne <font> zostały tylko te dla których nie było sensu robić osobnego styla (bodajże jedna), wszystkie <table> zostały zastąpione przez <div> oraz nazwy selektorów zostały skrócone do minimum. Zostały dodane warunki podczas startu na sprawdzanie opcji w rejestrze so powinno wyeliminować problem podany przez SGJ. Dzięki FiDO program jest teraz No Luna Friendly a więc koniec brzydkich szarych paneli w Windowsie bez styli. Poprawiono również funkcję do zaokrąglania rozmiarów plików tak więc jak ktoś już sobie zmieni separator dziesiętny na jakiś inny to nie powinno być z tym problemów. Zostało całkowicie przebudowane okno podczas generowania teraz już program "nie wisi" jest pokazana małą animacja oraz konkretny katalog jaki jest generowany w danej chwili. Ze względy na zamiany w kodzie generowanego pliku również menu Colors a dokładniej sam podgląd został przystosowany do nowych opcji. No i na sam koniec został dodany brakujący wyraz w About dziwne ale miło iż ktoś to czyta ;)

 

Mam nadzieję iż teraz program będzie pracował miarę dobrze, co nie zmienia faktu iż jak ktoś znajdzie jakiś błąd prosze mi go tu przedstawić a się nim zajmem :-P Program do pobrania w pierwszym poście Klick me ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz znajdę jakiś błąd :)

 

A w moich programach to nikt nie chce błędów szukac...

 

 

edit.

Juz jeden widze. Taki na przyszłosc. Jak napiszesz nastepny program z ustawieniami w rejestrze to juz zasmiecisz niepotrzebnie rejestr. Dlatego zawsze się tworzy swój klucz i dopiero w nim umieszcza swoje programy.

HKEY_CURRENT_USER\Software\FileLister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jeden widze. Taki na przyszłosc. Jak napiszesz nastepny program z ustawieniami w rejestrze to juz zasmiecisz niepotrzebnie rejestr. Dlatego zawsze się tworzy swój klucz i dopiero w nim umieszcza swoje programy.

HKEY_CURRENT_USER\Software\FileLister

Zazwyczaj unikam dodawania jakichkolwiek opcji do rejestru jak ognia, ten program to wyjątek z racji tego że ze względy na zasadę swojego działania wymaga i tak dodania opcji do rejestru dla menu kontekstowego, tak więc reszta opcji poszła za ciosem ;) Natomiast co do klucza dla tego programu w zasadzie nie problem dodać ale nad tym się będę później zastanawiał póki co mam SPI Watcher'a do dokończenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz śmiga pięknie ;)

 

W wolnym czasie jak da radę zrób jeszcze działające TOP 10, bo aktualnie to lista jest pusta [;

SPI Watcher v1.1 Beta

 

Dołączona grafika

Menu "UTPoland My Stats!"

 

Zgodnie z obietnicą jest już nowa wersja oznaczona numerkiem b012, w zasadzie z większych zmian to tylko dodanie Top10 dla rankingu UTPoland My Stats! oraz lekka poprawka animacji podczas pobierania danych. Nowa wersja do pobrania w pierwszym poście Klick me ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...