Skocz do zawartości
u1024

Router Z Wi-fi I Adsl Do 270 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę podzielić Neostradę na trzy komputery. Kabli estetycznie poprowadzić się nie da więc zdecydowałem sie na siec bezprzewodową. W poszukiwaniu odpowiedniego routera przejrzałem pierwsze dziesięć stron tego działu i najbardziej atrakcyjny wydał mi sie Linksys WRT54GL. Niestety nie posiada on modemu ADSL, a dodatkowy modem w tej cenie już sie nie zmieści.

Czy jest coś warte polecenia?

 

Dodatkowo zamieszczam mapkę mieszkania. Czy grube ściany z cegły nie będą przeszkodą?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sam wlasnie chce cos podobnego. Ale mam pytanie. Po co w nim ma byc modem ADSL? Sam chce podzielic net na 2 kompy (mam kabel z netem od providera i chce aby na brata moim byl net , nie jest to neo i nie mam dodatkowego kompa na serwer czy cos) , ale moze byc kablami.

 

Przepraszam za podlaczenie sie do tematu.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też się przyłącze do tematu :) także zamierzam kupić router wraz z wbudowanym modemem, tylko ja mam multimo na łączu TP, przejrzałem kilka firm i chyba zdecyduję się na Linksys WAG200G-EU, może ktoś ma opinie na temat tego urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też się przyłącze do tematu :) także zamierzam kupić router wraz z wbudowanym modemem, tylko ja mam multimo na łączu TP, przejrzałem kilka firm i chyba zdecyduję się na Linksys WAG200G-EU, może ktoś ma opinie na temat tego urządzenia

Dobry pomysł, sam 2 tygodnie temu nabyłem ten router i jestem bardzo zadowolony. Nie grzeje się jak D-link'i, chodzi stabilnie i co dla mnie ważny jest obsługiwany przez program RouterControl.

 

Jeszcze raz polecam sugerując zakup na allegro. Ja za swój dałem 245 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, sam 2 tygodnie temu nabyłem ten router i jestem bardzo zadowolony. Nie grzeje się jak D-link'i, chodzi stabilnie i co dla mnie ważny jest obsługiwany przez program RouterControl.

 

Jeszcze raz polecam sugerując zakup na allegro. Ja za swój dałem 245 zł.

dzięki za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...