Skocz do zawartości
astrax

Lexmark E120 Czy Cos Innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec przymierzam sie do kupna drukarki i wypatrzyłem sobie właśnie tego lexmarka E120. Moje pytania brzmią następująco :

 

Jak sprawuję sie ta drukarka ?

Jak wygląda Eksploatacja? Chodzi mi tu o oryginalne tonery jak i zamienniki .

 

Jeżeli nie Lexmark to może HP LaserJet 1018 , HP LaserJet 1020 , Samsung ML-2010 P ( czym sie rożni wersja PR?) czy może coś jeszcze innego ?

 

 

No i teraz pytania nooba :) :

 

Słyszałem że laserówki można napełniać jakimiś proszkami czy coś w tym rodzaju , Czy takie napełnienie jest trudne? Czy przeciętna osoba która używa komputer tylko do pisania i do gry poradzi sobie z czymś takim?

 

 

z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Samsunga ML-2010P, posiadam takowy , i jest szybka, nie za cicha ale mniejsza o to, do tekstu jest świetna, tania eksploracja.

 

Słyszałem że laserówki można napełniać jakimiś proszkami czy coś w tym rodzaju , Czy takie napełnienie jest trudne? Czy przeciętna osoba która używa komputer tylko do pisania i do gry poradzi sobie z czymś takim?

Myślę że nie jest to trudne , ja tego jeszcze nie robiłem , bo mam sporo jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Ja mam ;)

Sprawuje się bez zastrzeżeń - jedyne do czego mogę się przyczepić, to trochę głośny wentylator chłodzący utrwalacz, ale za takie pieniądze to nie jest wada ;) Jakość wydruku - poprostu super, nawet zdjęcia nieźle wychodzą. Toner - niestety ma chipa (jak większość obecnie), więc o napełnianiu zapomnij, chyba że nie jest Ci obca komunikacja przez 1-Wire ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...