Skocz do zawartości
elmo123

Problem Z Edimax Ar-7064g+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam router Edimaxa i niby wszystko chodzi ok ... LAN WLAN itp. lecz mam problem z przepustowośćią...niby ściąga z tą prędkością 30 KB/s (mam neo 256) lecz gdy nawet ściąm z prędkośćią 3 KB/s(zazwyczaj ściąm za pomocą uTorrent) to otwarcie się jakiejś strony internetowej graniczy z cudem (jak nic nie ściąm moge przeglądać każą strone bez problemu) zwaliłbym problem na uTorrent lub na Operę ale podczas ściąnia również występuje problem z oglądaniem stron WWW na laptopie (podłaczonego do routera przez wifi)... o co kaman ??

 

P.S. Na poprzednim routerze nie miałem takich problemów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy P2P mają to do siebie, że nawet gdy download nie jest wysycony, to reszta usług nie chce działać prawidłowo (np. WWW). Wynika to z fakty, że P2P (szczególnie sieci torrent, DC, emule itp.) nieustannie nawiązują połączenia z różnymi hostami, zapychają upload itd. Dodatkowo jak masz słaby router, który nie radzi sobie z dużą ilością połączeń w tym samym czasie to w ogóle kicha.

 

Kup porządny router z QoS. Najlepiej taki, do którego można wgrać Tomato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślałem. Może coś doradzisz ...

 

1. Chciałbym zeby byl wbudowny modem ADLS (nie dwa oddzielne urządzenia)

2. Zeby był wbudowany Print Server

3. Co daje ten QoS ??

4. W czym jest taki super ten Tomato ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Annex A jest od sieci xDLS (wszelkie usługi oparte na tej technologii - TP Netia itp..). Zaś Annex B jest od ISDN. Więc jeżeli masz łącze ADSL to musisz kupić router z tym własnie annexem (większość routerów ma Annex A lub A/B)

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślę o wymianie na :

2714356[/snapback]

Annex A jest od sieci xDLS (wszelkie usługi oparte na tej technologii - TP Netia itp..). Zaś Annex B jest od ISDN. Więc jeżeli masz łącze ADSL to musisz kupić router z tym własnie annexem (większość routerów ma Annex A lub A/B)

 

Pzdr.

Małe sprostowanie.

 

Nie ma czegoś takiego jak xDLS tylko xDSL i termin ten dotyczy wszelkich urządzeń z RJ-45 na WANie (to tak ogólnie).

 

Annex A dotyczy technologi ADSL na liniach analogowych - POTS, natomiast Annex B na liniach cyfrowych - ISDN

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...