Skocz do zawartości
storm

Detonatory 43.00 i problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem sciagnolem nowe detki i nie moge ich zinstalowac tzn. instaluje i przy 48% mi wywala blad ze nie mze zaladowac jakiegos pliku:(((((((((((((( sciagalem juz z kilku zrodel i to samo. Dodam jeszcze ze mam winde98 nie wiem czemu tak sie dzieje moze ktos mial podobny problem , moze poprostu te stery sa walniete.:( Jakby ktos mial link do sprwdzonych i dzialajacych detkow43.00 to byl bym wdzieczny:))))))))))))))))))))

Zgory wielkie dzieki za pomoc:)))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie nigdzie nie pisze czy to jest beta czy nie wiec chyba sa to oficjalne sterowniki:PPPPPPP

 

no taki glupi to ja jeszcze nie jestem heheheeh a na stonrce nvidi bylem i z tamtad sciagalem no i problem ten sam jak na innych stronach z ktorych sciagalem:PPPPPPPPP

hmmmmmmm sam juz nie wiem.....................

 

jkby ktos wiedzial cos wiecej to niech napisze:))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Windows ME tez wystepuje ten blad.

Rozpakowuje stery do jakiegos katalogu i z poziomu managera urzadzen instaluje stery >>> sa 4 pliki, ktorych nie moze znalezc instalator :? (tak samo jest przy instalacji z pliku exe)

 

Gdzies na zagranicznych serwisach wyczytalem, ze to oczywiscie wersja beta i to stery dla GF FX, ale "moga" rowniez dzialac na starszych produktach Nvidii. Jak widac nie moga :wink:

 

Pozostaje wiec przy swoich 41.09, a do testow 3DMarka uzywam 40.52 >>> sa zdecydowanie najszybsze (przynajmniej u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sobie sciagnolem 42.92 tez datowane na 13.02.03:PPPPPPPPPPPPPPPP i bez problemu chodza :)

Skad sciagales :?: Podaj linka

mowisz i maszhttp://www.geeknewz.dk/comments.php?id=999&catid=22 :) :)

No such file or directory... :(

 

Myslalem, ze to jakis dzialajacy link, ale przynajmniej u mnie nie dziala - nie da sie sciagnac "normalnie" ani przez GetRight'a :(

 

Probuje od wczoraj wyczaic te stery i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sobie sciagnolem 42.92 tez datowane na 13.02.03:PPPPPPPPPPPPPPPP i bez problemu chodza :)

Skad sciagales :?: Podaj linka

mowisz i maszhttp://www.geeknewz.dk/comments.php?id=999&catid=22 :) :)

No such file or directory... :(

 

Myslalem, ze to jakis dzialajacy link, ale przynajmniej u mnie nie dziala - nie da sie sciagnac "normalnie" ani przez GetRight'a :(

 

Probuje od wczoraj wyczaic te stery i nic...

hmmm ja sciagalem z tej stronki i sa one na jeszce kilku ale i tak przekierowuja cie na ta sama stronke sprubuj jeszcze na www.sterowniki.net.pl :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem z tym inny problem.......... jak zainstalowalem stery..... to odlaczyl mi sie kabel od monitora......... i wyskoczylo mi podczas ladowania systemu......... nie mozna znalezc pliku w katalogu c:windowssystem........ a ja takie galy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...