Skocz do zawartości
Carno

Tania Drukarka Laserowa Mono

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam drukarkę plujkę Canona IP4300 i chyba pójdzie pod serwis bo nie wykrywa mi jej XP i nawet Vista ma problemy...

po zainstalowaniu i włączeniu pojawia się komunikat: "Nie rozpoznano urządzenia USB..." wiec potrzebuje na szybko coś do tekstu...

tym razem postawiłem na mono laserówkę, zastanawiam sie nad 3 modelami:

 

Samsung ML-2010 PR - 228 zł

 

Lexmark E120 - 248 zł

 

Brother HL 2030 - 281 zł

 

 

 

która była by najbardziej niezawodna i ekonomiczna? -> cena/jakość=oplacalność

Edytowane przez Carno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga 2010P.

Wydrukowalem na niej na startowym tonerze okolo 1200 stron. Jakosc tekstu jest rewelacyjna, zdjecia troche gorzej drukuje. Drukarka jak widac trzyma cene kupilem w podobnej cenie okolo 4-5 miesiecy temu.

Mysle ze jest warta zakupu.

BTW jest temat o tej drukarce wiec poszukaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja Samsunga PR to raczej nowszy model....

 

co do powyższych to znalazłem ładne porównanie tutaj

 

teraz mam dylemat pomiędzy Samsungiem a Brotherem... ciężko wybrać :huh:

 

_____________________

Update

 

...co do parametrów pomiędzy Samsung'iem a Brother'em to nie ma co wnikać w szczegóły... oba to dobre urządzenia

w końcu zdecydowałem się na Brothera ze względu ze ma pojemnik szufladkowy na kartki papieru chowany w drukarce :)

no i czarny design i ładny wygląd :)

drukarkę mam z Centrum Druku, przyszła bardzo szybko, na allegro było drożej i w innych online sklepach również

instalacja przebiegła błyskawicznie, żadnych problemów, nic nie konfigurujemy, acha tylko toner trzeba było załadować, co do jego instalacji to czysta poezja, wsuwamy w odpowiednie miejsce i gotowe... z tak szybka instalacją to sie nie spotkałem, w porównaniu z moją plujka Canona to Brother to speed w instalacji i drukowaniu!

kartki wylatują jak z odrzutowca, jedynie do czego mogłem sie doczepić to kartki są lekko podwinięte.. ale lekko, zauważyłem to bo z plujki wychodzili prościutkie... wszytko za sprawą iż kartki są przewijane przez rolkę z dolnego szufladkowego podajnika.

Poniżej fotki, acha drukarka w końcu nie stoi na biurku co tez jest plusem, w końcu więcej miejsca

papier zaladowany wiec nie trzeba jak w przypadku Samsunga otwierać podajnik na kartki i wkładać przy drukowaniu...

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Carno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosze sie z zamiarem kupienia tej drukareczki tylko nie wiem czy ona działa z interfejsem usb 1.1, bo komputer na którym miałaby działać to troche starsza konstrukcja.

 

Jeśli macie to urządzonko to napiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie rozpoznano urządzenia USB..."

Zainstaluj ja jako uniwersalna drukarke USB a pozniej właduj sterowniki do niej z płyty CD..

 

Ja juz cos takiego przerabiałem w HP1020..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...