Skocz do zawartości
jaruczek

Dziwna Grafika...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sprzęt jak w sygnaturce, i podczas grania w San Andres w pomieszczeniach postac sie porusza jakby 2 razy szybciej, czas ucieka także nienormalnie szybko. Czasami miga ekran, w ostatnio po wyjściu z domu takie coś się zrobiło ... temperatura karty i procka w normie, nie podkręcałem nic.

post-144460-1187090191_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te błędy graficzne to też wina procka?

 

Jak zrobić żeby gra używała jeden rdzeń?

W menedżerze urządzeń prawym na proces i tam jest opcja, nie wiem jak się nazywa w polskim Windowsie (koligacja?). W każdym razie tak się ustawia - czy pomoże to nie wiem, ale nie wydaje mi się. Lecz warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zainstaluj AMD optymizer, tez pykał w san andreas i nie miałem takich problemów, przed jak i po instalacji amd optymizera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na graficzne błędy to ja bym pożonglował sterami trochę [;

Dokładnie. Zanim zrobisz cokolwiek innego najpierw zainstaluj najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej oraz do chipsetu płyty głównej (ponieważ to chipset jest odpowiedzialny za obsługę PCI-E czy AGP) oraz DirectX'a 9.0 relase 12.2006 (najnowszy DirectX z grudnia 2006).

 

Wiele osób miało taki problem i u większości to pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...