Skocz do zawartości
KAMILcom

Robert Kubica Na Lotnisku Bemowo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedzie ladna pogoda to nie ma po co isc. Bedzie gorzej niz w czasie wyprzedazy w supermarketach. :/

Jezeli bedzie lac to chyba sie przejade zeby zobaczyc co tam bedzie, moze deszcz odstraszy ludzi chociaz sie na to nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze fotki będą na egieldzie jak coś tam naśkrobiemy.

 

Kurde, stałem obok Roberta i nie dostałem autografu... Ale za to mam fotki pierwsza klasa Chrisa ;]

No i dobrze jest być out of kolejki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam tych co stali o godzinie 16 i myśleli że wejdą :lol:

Tez takich podziwiałem wczoraj i dzisiaj.

 

Wczoraj dałem za wygraną, przyszedłem po 13tej i zobaczyłem ze nie ma sensu.

Dzisiaj postarałem sie przyjść trochę wcześniej. Byłem o 9.30 ... a do środka dostałem sie o godzinie 14.00.

Najlepsze było to, że dzisiaj o godzinie około 13tewj zamkneli w ogóle wejście na teren imprezy (tą główna brame). Ale ludzie (pewenie ponad 1000) mimo wszysto stali, nie wiem ... czekając chyba na jakiś cud. W końcu doszło do jakiegoś ekscesu ... chyba emocje przekroczyły granice i ktoś dostał po mordzie :D

potem wrzuce krotki urywek z przejazdu bolidu, bo nagralem na kamere.

Ale łomot silnika jest niesamowity, to trzeba samemu przeżyć. Stałem przy samej drodze za bandą (bez plastikowej osłony) ... huk robi wrażenie.

 

no ja niestety sie wepchnąłem trochę do kolejki ale i tak czekałem prawie 2.5h

 

http://rapidshare.com/files/49593877/Pit_lane.rar -tu dałem fotki i filmiki

Sorry ale takich ludzi to ja bym po mordzie walił. To po prostu chamstwo w tym momencie. Tym bardziej ze inni stali uczciwie w kolejce. Takich cwaniaczków było wielu co sie wpychali w kolejke przy samym wejściu. Widać w Polsce nigdy sie nie zmieni, jeśli to młode pokolenie tak cwaniakuje. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byłem i potwierdzam kolejki były dość długie B-)

 

 

Dziś przybyłem na miejsce ok 9.00 i po godz już byłem w środku :)

Obejrzałem wszystko dokładnie i powiem, że zrobiło to na mnie wrażenie , sam bolid , pokaz na motocyklu, porównanie wagi felgi oraz tarczy hamulcowej bolidu do zwykłego auta.

Symulatory no i hostessy :-P

Ogólne jestem zadowolony choć jak ktoś wspomniał kultura niektórych ludzi bez komentarza , pchają się, nie zwracają uwagi na dzieci, byle szybciej no i omijanie kolejki ale to już standard.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Redbullu bylem.

Z relacji i porownan widze, ze nawet lepszy to byl spektakl od tego ponoc koordynacyjnego blamażu, ktory zapodal BMW.

Byłem i tutaj i tutaj. I obydwie imprezy mi się podobały. Nareszcie 'coś' motoryzacyjnego [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to wrzuciłem kawałek filmu (1min) z imprezy na Bemowie

http://www.sendspace.com/file/qvjcxs

Aha, zeny uniknąć komentarzy dodam, że nagrywając pokaz patrzyłem na bolid a nie w obiektyw :)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...