Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Mam własną firmę, mam samochód do jazdy codziennej, w sumie to dwa, mam zdolność na leasing na samochód za 100 czy 120 tys. :)

Tym gorzej dla Ciebie, że takie brednie wypisujesz. 

 

Mieszkanie albo Mustang+namiot. Ciężki wybór.

To chyba nie najlepiej z tą firmą ? Zresztą to co to za dwa parchy są, te rzekome samochody, że nie możesz ich zamienić na mustanga ? :O 

 

Zresztą może coś się zmieniło, ale jak ja kupowałem mieszkanie to takie 120k to była ledwo 1/4 wartości mieszkania , a Ty za 120k ogarnąłeś chatę ? Szacun. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym gorzej dla Ciebie, że takie brednie wypisujesz. 

 

To chyba nie najlepiej z tą firmą ? Zresztą to co to za dwa parchy są, te rzekome samochody, że nie możesz ich zamienić na mustanga ? :o

 

Zresztą może coś się zmieniło, ale jak ja kupowałem mieszkanie to takie 120k to była ledwo 1/4 wartości mieszkania , a Ty za 120k ogarnąłeś chatę ? Szacun. 

 

Nie każdy mieszka w Trójmieście czy Warszawie gdzie m2 kosztuję 7-8 tys.? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie rób scen dziewczyno, nawet u mnie we wsi trzy pokoje w wielkiej płycie kosztują więcej. Jak se pomyślę, że dałem 1,7 Mustanga za obecne mieszkanie, to smutkam srodze.

 

W US & A kosztuje w przeliczeniu 100k-120k, więc logicznym jest, że w Polsce będzie tyle samo. Koszty transportu i opłaty celne nie istnieją w niektórych alternatywnych rzeczywistościach.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie rób scen dziewczyno, nawet u mnie we wsi trzy pokoje w wielkiej płycie kosztują więcej. Jak se pomyślę, że dałem 1,7 Mustanga za obecne mieszkanie, to smutkam srodze.

 

W US & A kosztuje w przeliczeniu 100k-120k, więc logicznym jest, że w Polsce będzie tyle samo. Koszty transportu i opłaty celne nie istnieją w niektórych alternatywnych rzeczywistościach.

 

Widzisz a u mnie w mieście za 120 000 zł ma się 2 pokoje.

 

Najtańsza wersja w USA kosztuję 24 tys. $. + cło + VAT + akcyza = 37 tys. $. Teraz rozumiesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak zamierzasz go przytaszczyć do kraju, bo właśnie sprawdziłem na Google Maps i nie ma tej autostrady do US & A.

Nie rozumiem też co ma najtańsza wersja do 700 KM i wersji wyczynowej na tor, zechcesz objaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej psiałeś coś o radości z patrzenia na niego i jeżdżenia nim do pracy. Jak to się ma do najbiedniejszej wersji?

 

Jak zaczniesz sam prowadzić firmę, a nie pomagać tatusiowi to wtedy szalej z mustangami z USA w leasingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli golas bez gwarancji ... No to zestawienie z Jettą za 100k jest godne podziwu... 

 

W standardzie i tak jest klima, elektryczne szyby i nawet kamera cofania :) Do tego najbiedniejsza wersja i tak ma ponad 300 KM. 

 

@Kretfr zamilcz. Nie mam firmy po rodzinie.

 

Z resztą koniec dyskusji. Zobaczymy jakie Ceny Mustanga będą w Polsce. 

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie już tak samo jak i on :P W świętokrzyskim (tak wiem, dziura w ziemi jak i radom) mieszkanie 60-70m kupisz za 100k bez większego problemu, nie, nie do remontu.

I co tam robić w tym świętokrzyskim o jakimś horrendalnym bezrobociu? Jeździć Mustangiem?

 

A to dziwne, bo jesteś wyjątkowo tępy i poruszasz się w tematach daleko odbiegających od rzeczywistości.

Jeśli faktycznie ma zajęcie w firmie tatusia, to nie jest dziwne. Wystarczająco dużo już poznałem ludzi z branży "syn".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam własną firmę, mam samochód do jazdy codziennej, w sumie to dwa, mam zdolność na leasing na samochód za 100 czy 120 tys. :)

 

Masz firmę i dwa samochody a nie masz mieszkania? Słabo....

 

Co to za firma? Sprzedajesz plakaty z mustangami na allegro? :lol:

Edytowane przez ʞoʌɐls
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak zamierzasz go przytaszczyć do kraju, bo właśnie sprawdziłem na Google Maps i nie ma tej autostrady do US & A.

 

 

Majom! Tylko takie ukryte, zeby hamerykanskie satelity nie widzialy! dziala to na zasadzie drogi utwardzonej ;)

 

BTW. Nie ma jakiegos promku z Alaski do Matki Rosyjki? A wtedy juz tylko prosto do Bolandii... ziuuum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tam robić w tym świętokrzyskim o jakimś horrendalnym bezrobociu? Jeździć Mustangiem?

 

...firmę mieć ;) I wtedy jeździć Mustangię. A jeździć jest gdzie, tereny piękne.

Ale tak swoją drogą, to Szydłowiec z pogranicza mazowieckiego (do niego należy) i świętokrzyskiego ma najwyższe bezrobocie w Polsce, jednak to nie przeszkodziło mi tam zobaczyć "spacerujących" mustanga, challengera i czegoś jeszcze w tych nowych oczywiście wersjach. Jak normalnie nie zwracam uwagi na te świecące plastikowe zabawki to tak zobaczenie ich w tym miejscu na miejscowych blachach budzi zdziwienie ;] Ale tak to jest w "biednej" polsce ;) I widzisz, mieszkania za 100tys. to i auta takie że heja ;)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak swoją drogą, to Szydłowiec z pogranicza mazowieckiego (do niego należy) i świętokrzyskiego ma najwyższe bezrobocie w Polsce, jednak to nie przeszkodziło mi tam zobaczyć "spacerujących" mustanga, challengera i czegoś jeszcze w tych nowych oczywiście wersjach.

Bo to bezrobocie wygląda tak, że w UP zarejestrowany, ubezpieczenie płaci za niego państwo, a gość sobie u szwagra w firmie na budowlace 3K zgarnia, albo do Niemiec na butelki jeździ. I potem ma taki razem z żoną 900zł/mies na PIT, a chatka odwalona, ogrodzona, kostka na podjeździe i brama na pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...