Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

PartyBOY & Zwykły User - bingo :) Stivo - ja wracając z pracy miałem przed sobą Mastera, któremu nagle otwarły się tylnie drzwi. W środku - farby, gips, ruki jakieś - dobrze że nie wypadło ;) Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://uwaga.onet.pl/85674,twojauwaga,prze...ideo_detal.html

 

"Przepisowa" Inspekcja Transportu Drogowegp

 

Tak sobie poczyna Inspekcja Transportu Drogowego na trasie od Słupna/k Płocka do Wyszogrodu. Prawie 160 km/h no i linie ciągłe, a nie wspomne o wyprzedzaniu na skrzyżowaniu pod koniec filmu.

 

Użytkownik leo601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja spotklem cos takiego na jedym ze spacerow:

http://screeny.pl/137884

powiadomilem Policje o zdarzeniu, powiedzieli, ze sprawdza a wracajac po 2h wozek dalej stal jak stal :lol:

Mogli sprawdzić. Jak podałeś rejestracje to dane właściciela mieli momentalnie. Albo telefon na stacjonarny, albo podjechał radiowóz do kola.

 

Ja kiedyś w Krakowie przy chodniku spotkałem Matiza z wybitą szybą i do połowy wydartym radiem. Zadzwoniłem, podałem ulicę, rejestrację. Ale nie miałem czasu czekać czy podjadą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja spotklem cos takiego na jedym ze spacerow:

http://screeny.pl/137884

powiadomilem Policje o zdarzeniu, powiedzieli, ze sprawdza a wracajac po 2h wozek dalej stal jak stal :lol:

Troche pordzewiał...dlugo pewnie tam sterczy, moze zaklinowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem dwa dni temu 2 smieszne w sumie sytuacje, jedna z nich polegala na tym ze Straz Miejsca prawie by mi zaje*** w bok jak sie wlaczali do ruchu, nic nie spojrzeli tylko rura, dodam ze oczywiscie bez kogucika... Druga sytuacja natomiast miala miejsce tego samego dnia jak mijalem z naprzeciwka radiowoz policji jadacy bez swiatel i co ja madry zrobilem? Odruchowo mrugnełem im swiatelkami :D patrzalem tylko czy nie zawracaja i nie jada za mnie, ale na szczescie nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sytuacja natomiast miala miejsce tego samego dnia jak mijalem z naprzeciwka radiowoz policji jadacy bez swiatel i co ja madry zrobilem? Odruchowo mrugnełem im swiatelkami :D

Kurde, ja zawsze im mrugam, a takie sytuacje zdarzają mi się bardzo często. :) Ale że niby co ? Mogą mi wwalić mandat za to, że "niechcący" potrąciłęm wajchę od drogówek ? ;) Przeważnie jednak włączają światła i luzik, nigdy nie miałęm z tego powodu żadnych zawahań... Grozi to czymś ? :|  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby kogoś poinformować, że nie ma włączonych świateł to się swoje wył i wł.

A jak się ma auto, w którym światła zapalają się automatycznie i nie można ich wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie informuje innych o ich błędach.

Chcąc pomóc możesz narobić szkód.

Jak? Oślepić długimi? To chyba bardziej w nocy :rolleyes:

 

a dlaczego tak uwazasz ? Nigdy z taka metoda sie nie spotkalem

Ja również (i mój ojciec który jeździ samochodem dłużej niż obaj żyjemy na tym świecie :P ). Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie informuje innych o ich błędach.

Chcąc pomóc możesz narobić szkód.

Dramatyzujesz niepotrzebnie. Nawet w nocy cyknięcie długimi przez ułamek sekundy nie zdąży oślepić. Nie popadajmy w paranoje. Jakoś od zawsze się tak ludzie ostrzegają i nic sie nikomu nie dzieje. Wręcz przeciwnie.

Poza tym na wyłączenie i włączenie mało kto zareaguje, a na cyknięcie długimi owszem.

 

Widzę co kraj to obyczaj.

U mnie długimi to się daje jak się chce ostrzec przed patrolem policyjnym stojącym z suszarkami.

U mnie od zawsze cyknięcie dwa razy długimi było lekarstwem na wszystko. Stoi policja, nie ma świateł, czy ponaglenie do zjechania z pasa na dwupasmowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mi jak mrugnie to pierwsza reakcja sprawdzam czy mam mam swiatla jak mam to znaczy ze stoja gdzies :>

 

w sumie zawsze jak kogos widze to mrugam i jak ktos sie skapnie (prawie zawsze) to przewaznie dziekuje poprzez machniecie reka lub lekkim uklonem glowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w nocy cyknięcie długimi przez ułamek sekundy nie zdąży oślepić.

Jeżeli w nocy ktoś jeździ z wyłączonymi światłami, to oślepienie go będzie ostatnią rzeczą o którą się będę bał... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mi jak mrugnie to pierwsza reakcja sprawdzam czy mam mam swiatla jak mam to znaczy ze stoja gdzies :>

 

w sumie zawsze jak kogos widze to mrugam i jak ktos sie skapnie (prawie zawsze) to przewaznie dziekuje poprzez machniecie reka lub lekkim uklonem glowy ;)

Hmm ... Ja jak komuś mrugnę, to raczej nie zwracają na to uwagi. Dlatego też - przestałem w ogóle mrugać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... Ja jak komuś mrugnę, to raczej nie zwracają na to uwagi. Dlatego też - przestałem w ogóle mrugać ;)

ja dlatego migam tylko ciezarowkom i dostawczakom... Przynajmniej kierowcy takich samochodow patrza przed siebie a nie w niebo jak kierowcy osobowek... Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dlatego migam tylko ciezarowkom i dostawczakom... Przynajmniej kierowcy takich samochodow patrza przed siebie a nie w niebo jak kierowcy osobowek...

Nie uogólniaj. Jest dużo sierot co na prostej drodze nie widzi nic dalej niż metr przed autem. Ale jest masa normalnych kierowców. Ja często mrugam jak ktoś nie ma świateł. Często mi ludzie dziękują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...