Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Jaszczomb tkwi teraz w monster garażu, gdzie już kukają mu do brzuszka. Objawy padniętego termostatu były w nim kiedyś inne - zimne węże od chłodnicy i sama chłodnica, wrzątek w zbiorniku wyrównawczym i wywalanie płynu spod korka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon uszkodzonych kół na dziurach uważam za otwarty. A na letnie zmieniłem dosłownie wczoraj :(

 

Poniedziałek wracając z pracy zlapalłem blachowkręt z podkładką w zimówkę. Zmusiło mnie to do zmiany opon... a dzisiaj w 3mieście -2 rano bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj pogoda zaskoczyła. Sypał śnieg i -1*C.

Oczywiście opony zmienione już na letnie, więc 25km do roboty z prędkością 60km/h :rolleyes:

Po prędkościach innych kierowców widziałem, że nietylko ja przedwcześnie opony zmieniłem.

post-3771-0-40561600-1334731949_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wiejskiego tuningu, naklejek mocy, pajonierów na szybie i innych dziwnych wynalazków :mur: , ale temu nie umiałem się oprzeć :)

 

Na żywo wygląda lepiej niż na fotkach, mi się podobra i to bardzo :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wiejskiego tuningu, naklejek mocy, pajonierów na szybie i innych dziwnych wynalazków :mur: , ale temu nie umiałem się oprzeć :)

 

Na żywo wygląda lepiej niż na fotkach, mi się podobra i to bardzo :D

 

Dołączona grafika

 

 

http://allegro.pl/znaczek-logo-emblemat-fiat-i2276728661.html

 

FIAT NONOWY EMBLEMAT WY EMBLEMAT LOGO ZNACZEK NOWY (2227636318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :wink:

 

 

bajdełej fiat był lakierowany ? (gumowa uszczelka kierunkowskazu jest upaćkana na niebiesko) czy to pasta koloryzująca? :biggrin:

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WE ARE PLAYERS on Vimeo

 

Dla wszystkich hejterów, wide and loooooooow bitches B-)

 

Gulfy, zwłaszcza z popsutym zawieszeniem, nigdy mnie nie zwilżały. Ale ja ze wsi jestem, to mogę się nie znać.

 

Bąbelki, A4 na odcinku Wrocław - Kraków ile kosztuje? Mnogo tam bramek? Pit-stopy na sikanie są? Nigdy tamtędy nie jechałem, ale na A2 zdziwiłem się kiedyś niemile, widząc znak o następnej tankszteli za 130 km czy coś około tego.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław-Katowice darmowo, szeroko, postojów trochę jest, stacji też sporo, Katowice-Kraków, koszt: 18zł, droga gorsza, jak z remontami teraz-nie wiem, miesiąc temu coś kopali, częste zwężenia do 1 pasa. Ogólnie Wrocław-Kraków się przyjemnie jedzie, aczkolwiek na odcinki Wrocław-Ktatowice radzę sobie zachować zapasa paliwa tak na 200km :wink:

 

no tak oczywiście, że kopią... tam ciach!a cały czas kopią

http://www.autostrada-a4.pl/--/367

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał omijać i jeździć za tirami przez wsie to już wole tymi wyrobami autostrado-podobnymi... wbrew pozorom w Polsce jest kilka odcinków dróg po których się przyjemnie jeździ, szkoda, że tak mało...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy jechałem autostrada w PL i nie chciałbym ponownie, bo jest to wyrób autostrado-podobny, do tego za przejazd kasują ile zdążą. O wspanialych remontach nie wspominajac.

 

Na A2 kiedyś najpierw zażądali złota, a potem zaoferowali jeden pas, bo drugi był "w remoncie", czyli zastawiony kolorowymi słupkami.

 

Alternatywa to przebijanie się od ogryzka A2 na południe, jakiś Łask, Bełchatów, Radomsko i inne diabelskie miejsca. 18 zł w jedną stronę to nie majątek, spodziewałem się czegoś w okolicach 100 zł prawdę mówiąc. Wyjazdy w dzicz, gdzie asfalt dziurawy, a oznakowanie skromne i dezorientujące, zostawiam sobie na wiertniowe przeloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odcinku Gliwice - Wrocław bramki w trybie "ON" od czerwca, stawki póki co chyba jeszcze ostatecznie nie ustalili, ale w przeliczeniu na kilometr będzie sporo taniej niż na odcinku Pana Kulczyka (Mysłowice - Kraków).

 

Miałem ostatnio nieprzyjemność wracać z Krakowa w godzinach szczytu, stałem w kolejce do bramek w Balicach (w stronę Katowic) z dobre 15-20 minut, na prawdę się człowiekowi czasem odechciewa, jakby się nad tą ogólną sytuacją poważniej zastanowić. Wszystko by można odpowiednio rozwiązać tylko trzeba chcieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orietuje się ktoś jak najlepiej jechac Warszawa Szczecin i ile taka wycieczka zajmuje ? Służbowo więc może być płatnymi :)

 

służbowo to się tak podróżuje: Olt Express - Loty z Warszawy (WAW) do Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia i Rzeszowa - kup bilety lotnicze OLT Express - www.oltexpress.com

godzinka i na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa to przebijanie się od ogryzka A2 na południe, jakiś Łask, Bełchatów, Radomsko i inne diabelskie miejsca. 18 zł w jedną stronę to nie majątek, spodziewałem się czegoś w okolicach 100 zł prawdę mówiąc. Wyjazdy w dzicz, gdzie asfalt dziurawy, a oznakowanie skromne i dezorientujące, zostawiam sobie na wiertniowe przeloty.

 

Troche kiepsko ci ta trase zaplanowało. Jedź tak żeby jak najszybciej dostać się na DK1 tylko omijając samą Łódź. Z Łask do Częstochowy to niezbyt szybka i komfortowa trasa, za to "gierkówką" zawsze jeździło się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kiepsko ci ta trase zaplanowało. Jedź tak żeby jak najszybciej dostać się na DK1 tylko omijając samą Łódź. Z Łask do Częstochowy to niezbyt szybka i komfortowa trasa, za to "gierkówką" zawsze jeździło się dobrze.

 

Wyknułem inakszy - najsampierw na Breslau krajową 11 i 5, potem A4 na Krakau. Na Breslau drogę znam na pamięć, autobana raczej nie będzie obfitować w siurpryzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E46 :D po kapitalnym remoncie wszystkiego co trzeba było naprawić, wymienić etc. zostały mi dwa problemy.

 

Co może być powodem syczenia podczas przyspieszania (przy dużym obciążeniu silnika) i lekkiego zacinania się pedała gazu (od "święta")?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS I IN HEAVEN?

Dołączona grafika

Nei, to A8 wokół Breslau. Autostrada to najlepsza rzecz pod słońcem, z wyjątkiem kropli na kaszel.

 

1200 kilometrów przejechane na 90 litrach zupinki. Nie wiem o co chodzi z tym rzekomym dużym spalaniem dresowozów, jakieś miejskie legendy albo atechniczni buce z niesprawnymi samochodami. Blogasek później, mimo że 1200 km w świniaku nie męczy tak, jak 300 w jaszczombie, to i tak padam na ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...