Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwowanie parkowania jest fajne.

Raz jakiejś bidnej kobiecinie pomogłem, bo po 20 poprawce żal mi się jej zrobiło.

Innym razem zacząłem się śmiać, jak jakiś gostek podjechał i stanął jak Ałdi z powyższego foto. Powiedziałem mu, że wziął linię między koła jak wyposzczona... no, wiadomo co i gdzie.

I miałem ubaw obserwując, jak barwy na jego twarzy zmieniają się od bladej, przez czerwoną do fioletowej :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie, czemu niemiecka technologia jest 100 za murzynami w kwestii wykonczenia wnetrz?

 

Tak sobie przypomnialem apropo mojej ostatniej jazdy nowym BWM 3 Xdrive w full opcji. Plastykowe fotele obite skora tylko od strony siedziska?  Dołączona grafika

W dodatku plastyk zywcej wyjety z samochodu do 35k. Dołączona grafika

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by sie tym przejował? Ważne że marka PREMIUM i odpowiedni znaczek na masce. Reszta neistotna bo sasiad i tak bedzie zazdrosny :lol:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie, czemu niemiecka technologia jest 100 za murzynami w kwestii wykonczenia wnetrz?

Mam na ten temat kilka pomysłów, ale nie będę się z nimi wychylał bo znów się zacznie kręcenie na ostro Dołączona grafika
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz sie wychyliles to wyjasnij, samochodzie za 200k ze fotele wygladaja jakby je ktos wyjal z berlingo, tylko ze obite skora od strony siedziska? I zeby nie bylo, 328 Xdrive 2012...

 

Ja wiem, kierowcy BWM nie jezdza z pasazerami na tylniej kanapie, bo Ci inaczej placza ze smiechu jak widza gorszy plastyk jak w obiciach drzwi P 309. Ups. mialobyc: rozklad masy juz nie jest 50/50 :P

 

Szukalem jakiegos zdjecia, ale ni cholery. To trzeba zobaczyc na zywo - przynajmniej przy czarnym wnetrzu.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare X3 na pewno nie były lepsze - tragiczna tandeta w środku, lata świetlne do X5 która nie jest taka zła.

 

Z innej beczki, mam wilgotno w gaciach... Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maserati kombi. Bóg umarł.

 

Przeciez juz sie wychyliles to wyjasnij, samochodzie za 200k ze fotele wygladaja jakby je ktos wyjal z berlingo, tylko ze obite skora od strony siedziska? I zeby nie bylo, 328 Xdrive 2012...

Nie umiem ci pomóc, mam stare E46, w nim materiały są wszędzie dobrej jakości. Co prawda nie jest to skóra z napletków nietoperzy sumatrzańskich ani drewno z patyczków po lodach Koral, ale obleci. No i konsola nie łuszczy się, jak w Skodzie premium Dołączona grafika

 

Dresiarze na forumie BMW też coś tam stękali, że im nowsze tym tandetniejsze te wózki się robią. Nie wiem, nie macałem, ale kto wie, E90 ma deskę rozdzielczą wyglądem przywodzącą na myśl Clio, może i plastiki dali adekwatne.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja nie mialem na mysli X3 tylko 3 Dołączona grafika 3 w pakiecie Xdrive.

 

I zeby nowka sztuka automat tak szarpal ... prawie jak w murano.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś cena nie idzie w parze z jakością. wiec czego Wy chcecie? :]

ciekawi mnie, tylko czy im wyzsza cena tym tandeta taka sama, czy może w Mercedesie z reklamy za jedyne 600tyś jest już lepiej. czy trzeba wydać ileś razy tyle, żeby poczuć że dobrze się tą kase wydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony: wożę się czasem z szefem jego Sportage (na wypasie) i mimo że jestem uprzedzony z góry do wszystkich SUV-ów, to podoba mnie się to, jak nic ciekawego się nie pojawi od makaroniarzy, to kiedyś pewnie fiacika zmienię na jakiegoś mocnego Cee'd/Optimę - na pewno nie kupię mumina (mito/giulietta).

 

A co do tego maserati, to szczerze powiem, że pociąga mnie taka smukła sportowa sylwetka która nie ma ani kupra wielkiego jak szafa gdańska, ani rzyci wystawionej na wiatr jak w większości sedanów, mam nadzieję, że nowe ghibli będzie miało wersję sportwagon.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te same wrażenia z 3 F30 jak wsiadłem do podstawowej wersji też się czułem jak w jakiejś octavii. W najbogatrzej z białą skórą i czarną wykładziną już było jak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbogatrzej

Moje oczy krwawią.

 

 

Dziś prezydent Bronco Bul Nadzieji miał zaszczyt zobaczyć mojego świniaka na trasie Poznań-Piła. Po co w orszaku wiozącym jedną kukłę dwie karetki i bojowy wóz strażacki - nie wiem, ale mam nadzieję że nie były potrzebne gdzie indziej w tym czasie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje oczy krwawią.

Moje też krwawią.Dołączona grafika Jeśli to jakieś pocieszenie, to jakbym to zobaczył jeszcze raz, to nie musiałbyś mówić, że jest źle.  Pozdr z emigracji, która właśnie tak działa zanim się zorientujesz. Jak masz jakieś rady przeciwdziałające analfabetyzmowi wtórnemu, to chętnie przyjmę. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O karwa, nie wierzę co właśnie widziałem. Dołączona grafika  Dziadek zatrzymał się na środku dużego ronda, wysiadł ze swojego zielonego tico i pognał opierd*lać laskę która przebiegła przez pasy kiedy on miał czerwone (ona też). Zostawił samochód z otwartymi drzwiami kierowcy, z pracującym silnikiem i po prostu poleciał z ryjem jakieś 10 metrów na przystanek tramwajowy. Gość porzucił samochód dokładie tutaj: https://maps.google.pl/maps?q=52.380257,16.942464&num=1&t=h&z=20 Dołączona grafika 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miał nadzieję, że ktoś w końcu podpieprzy te Tico i pozbawi go konieczności oddania kompana osobiście na złom? Pomijając to, że kogoś może nie stać na coś innego- ale wstyd tym jeździć i wstyd w tym umrzeć (warunkowa homologacja?).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytargałem sobie radyjko z auta, bo czasem wypluwa świeżo wypalone płytki, a te starsze to jeszcze częściej, więc muszę laser wyczyścić. Myślałem, że będzie to prosta sprawa, tak jak cd rom w kompie, 4 śrubki i soczewka na wierzchu, ale tutaj panasonic popisał się swoimi umiejętnościami w uniemożliwieniu dostania się do optyki i będzie trzeba rzeźbić... Jest tak poskręcane, że śruby mają łby od środka a gwint wychodzi na zewnątrz obudowy, zupełnie odwrotnie niż normalnie, o ile od frontu jakiś tam dostęp jest, o tyle nie mam bladego pojęcia jak dostać się do tej śruby z tyłu, a do tego z blachy są zrobione wyprowadzenia, które przechodzą przez PCB, są przekręcone i jeszcze potraktowane cyną, żeby tak łatwo z powrotem po wyprostowaniu przez otwór nie przelazły.  No nic, myślałem, ze sobie to dzisiaj wieczorkiem ogarnę, ale niestety nie podołam, ale jutro też w końcu jest dzień.

 

 

A jak by nie wyszło, to możecie polecić jakieś radyjko z cd i fajnie by było z usb w rozsądnych pieniądzach, na studencką kieszeń, więc im tańsze tym lepsze, ale 200 to max.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł za nówke z USB to troche mało cos koło 250zł zaczynają się markowe. Które wybrać? To które bardziej Ci sie podoba bo w tej cenie Kenwood, Clarion, Pioneer, JVC, Alpine zagraja na tym samym poziomie jak nie wymagasz cudów to styknie.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...