Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznij od rodzaju paliwa i typu nadwozia, bo do nierozróżniania segmentów przyznałeś się wczoraj.

Sedan, benzyna + LPG.

Daj spokój, tego jest zyliard, a ja jestem tępakiem po zaocznych. Chcę kupić samogłoskę.

 

W BMW też jest V8.

Nadal jest brzydkie i niemieckie, na to się nic nie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedan, benzyna + LPG.

Daj spokój, tego jest zyliard, a ja jestem tępakiem po zaocznych. Chcę kupić samogłoskę.

Technicznie nie jest to sedan.

Nie ma LPG.

Wystarczające podpowiedź?

 

Nadal jest brzydkie i niemieckie, na to się nic nie poradzi.

Mi się tam podoba, a kraj pochodzenia mi nie przeszkadza.

 

Znaczy, to jakiś sukces, że głową nie dotyka sufitu, tak ?

Znaczy, że w nowej wersji poprawili wadę, o której była mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maserati Quattroporte bym się chciał przejechać, a nie vatowozem dla leasingowców.

 

Technicznie nie jest to sedan.

Nie ma LPG.

Wystarczające podpowiedź?

Znaczy wygląda jak sedan ale nie jest sedanem?

Octavia na ropę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maserati Quattroporte bym się chciał przejechać, a nie vatowozem dla leasingowców.

Co Cię powstrzymuje? Sam ostatnio przyznałeś, że pół roku się opierdzielasz. Wiesz, ile salonów można odwiedzić w tym czasie?

 

Znaczy wygląda jak sedan ale nie jest sedanem?

Mniej więcej.

 

Octavia na ropę.

Nie to auto.

Nie tej rodzaj paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Cię powstrzymuje? Sam ostatnio przyznałeś, że pół roku się opierdzielasz. Wiesz, ile salonów można odwiedzić w tym czasie?

I co mi z tego odwiedzania przyjdzie poza zmarnowaniem czasu mojego i tych ludzi, którzy tam pracują? Pół dużej bańki złotówek na samochód nie mam, jak będę miał to wtedy zacznę zawracać komuś gitarę.

 

Nie to auto.

Nie tej rodzaj paliwa.

Superb na benzynę.

Może chociaż kraj podpowiedz, jak znów nie trafiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co mi z tego odwiedzania przyjdzie poza zmarnowaniem czasu mojego i tych ludzi, którzy tam pracują? Pół dużej bańki złotówek na samochód nie mam, jak będę miał to wtedy zacznę zawracać komuś gitarę.

Jazda testowa. Napisałeś, że chciałbyś się przejechać. Nikt Ci do zakupu nie zmusi. Tylko uważaj na autobusy, jak będziesz na mieście drzwi otwierał.

 

Superb na benzynę.

Może chociaż kraj podpowiedz, jak znów nie trafiłem?

Rodzaj paliwa się zgadza.

Coś się tak tych VAGin uczepił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda testowa. Napisałeś, że chciałbyś się przejechać. Nikt Ci do zakupu nie zmusi. Tylko uważaj na autobusy, jak będziesz na mieście drzwi otwierał.

E, jak nie zamierzam kupić to po co mam jeździć testowo? Potem może będę chciał kupić, przyjdę jeszcze raz a tam w gablotce "tych marud nie obsługujemy" mój ryj.

 

Rodzaj paliwa się zgadza.

Coś się tak tych VAGin uczepił?

Wygląda jak sedan ale nie jest sedanem, czyli coś co nazywają liftback? Niemieckość nie jest dla ciebie wadą, ale skoro VAGiny odpadają, to Vectra? Mondeo W11 dla 00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, jak nie zamierzam kupić to po co mam jeździć testowo? Potem może będę chciał kupić, przyjdę jeszcze raz a tam w gablotce "tych marud nie obsługujemy" mój ryj.

Bez przesady. Powiesz wtedy, że kupiłeś Panamerę, ale szczerze tego żałujesz i w ramach mocnego postanowienia poprawy chcesz kupić coś u nich.

BTW: Chciałem sprawdzić, ile jest salonów w Polsce i trafiłem tutaj:

http://maserati.pl/modele-maserati/masearti-quattroporte/quattroporte-v6-turbo-diesel-automat/

Przez chwilę myślałem, że może źle doczytałem, ale jednak nie - to jest Diesel.

A tyle było krzyku, jak pokazali Prosiaka w Dieslu.

 

Wygląda jak sedan ale nie jest sedanem, czyli coś co nazywają liftback? Niemieckość nie jest dla ciebie wadą, ale skoro VAGiny odpadają, to Vectra? Mondeo W11 dla 00?

Tak, liftback.

Szukaj dalej.

Edit: Albo nie szukaj. Koniec zgadywanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Powiesz wtedy, że kupiłeś Panamerę, ale szczerze tego żałujesz i w ramach mocnego postanowienia poprawy chcesz kupić coś u nich.

BTW: Chciałem sprawdzić, ile jest salonów w Polsce i trafiłem tutaj:

http://maserati.pl/modele-maserati/masearti-quattroporte/quattroporte-v6-turbo-diesel-automat/

Przez chwilę myślałem, że może źle doczytałem, ale jednak nie - to jest Diesel.

A tyle było krzyku, jak pokazali Prosiaka w Dieslu.

I niby kto się nabierze, że ja kupiłem VAGa, choćby i po pijanemu i przez pomyłkę? To się nie uda.

Maserati na ropę, no tak. Coś się kończy, coś się zaczyna.

 

Tak, liftback.

Szukaj dalej.

Edit: Albo nie szukaj. Koniec zgadywanki.

To w końcu zgadłem czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego szczytem marzeń jest być zawsze pierwszym na światłach :)

Maserati w dieselu dalej ma swój styl i smak (owszem już nie ryczy zapierając dech) i czujesz się w nim świetnie. W tej Panamerze zapewne ktoś też nie narzekał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz- słowo "Hitler" w opisie aukcji nie brzmiało by za dobrze. "Widow-maker" z racji grupy docelowej i silnika- również nie za bardzo. Ale jeżeli na siedzeniu obok usiądzie Niemka z Bawarii, po czym wykona fellatio dla kierowcy bolidu- to z racji innego pH w układzie pokarmowym, nastąpi inaktywacja motoryki plemników, uszkodzenie akrosomu- i wg. logiki co niektórych publicystów- nastąpi masowa zagłada nienarodzonych dzieci- więc...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz- słowo "Hitler" w opisie aukcji nie brzmiało by za dobrze. "Widow-maker" z racji grupy docelowej i silnika- również nie za bardzo. Ale jeżeli na siedzeniu obok usiądzie Niemka z Bawarii, po czym wykona fellatio dla kierowcy bolidu- to z racji innego pH w układzie pokarmowym, nastąpi inaktywacja motoryki plemników, uszkodzenie akrosomu- i wg. logiki co niektórych publicystów- nastąpi masowa zagłada nienarodzonych dzieci- więc...

 

 

ca3598ed9c66d7dbab0e18c87155effd.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...