Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się, ale się wypowiem. Wybierz sobie - możliwość wielokrotnego wyboru:

1. Źle trzymasz kierownicę.

2. Zawór puszcza.

3. Niepoprawna praca zapłonu.

 

Tyle lat na forum i niczego się nie nauczyłeś, wstyd.

1. Zmień zasilacz

2. Przeinstaluj system

3. Zainstaluj Avasta

 

i problemy znikną jak ręką odjął :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do magików - smoła na przepustnicy od strony kolektora a nie filtra. Pomysły? Japończyk 1.33 1NR-FE. Elektryczna przepustnica + międzygaz przy hamowaniu?

Odma wchodzi w dolot przed przepustnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła z kuchni i wyprzedza na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu i jeszcze uważa, że ma rację :D

 

 

Haha no i potwierdza się to co oglądałem w Top Gear o kierowcach Peugota. Nie mogę znaleźć wersji z lektorem

 

http://www.dailymotion.com/video/x2if9gy

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła z kuchni i wyprzedza na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu i jeszcze uważa, że ma rację :D

Mnie to raczej wygląda na film nagrny jakiś pomiot ZOMOwca, który realizuje się z kamerką w samochodzie.

Samochody które Pug próbuje wyprzedać mają żółwią prędkość. Stoją w jakimś korku? Przed przejazdem kolejowym? Mnie to raczej wygląda na omijanie niż wyprzedzanie, nie cisła przez skrzyżowanie ile Pug potrafi, tylko jechała dość wolno i ostrożnie.

Może korek ma kilkaset metrów, kilkanaście minut stania, babka może mieć zjazd do siebie do kuchni za kilkadziesiąt metrów. 

Każdy tygrys handlu i finansów w oplu zrobiłby tak samo, jeśli jednak zrobiła to babka w Pugu, troll z corsy może  mieć karmę. Na szczęście.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 sekund stania na skrzyżowaniu nie widać ani jednego samochodu. Jest tylko jakieś kombi przed demonem w Pugu. Bardziej prawdopodobna wersja jest taka, że kombi skręcało w prawo na tym skrzyżowaniu i Pug chciał wyminąć. Co nie zmienia faktu, że na skrzyżowaniach się nie wyprzedza.

 

Z resztą opis pod filmem: "Skrzyżowanie ulicy Cieszyńskiej z Jury Gajdzicy. Ulica Jury Gajdzicy ma szerokość nie pozwalającą na minięcie się dwóch pojazdów. Pojazd wyjeżdżający musi wpuścić pojazd wjeżdżający. W trakcie tego manewru niecierpliwa Pani zaczyna wyprzedzać na skrzyżowaniu oznaczonym podwójną ciągłą. Przekonana o swojej niewinności wymachuję rękami i próbuje wytłumaczyć, że ma rację"

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze ze jakby pug walnal to bylaby wina wyjezdzajacego... wyprzedzajacy dostalby tylko mandat.

 

W najlepszym przypadku sad orzeklby wspolwine, bo Art4 PORD sobie, a sady swoje. Na to jest tylko 1 sposob - powolanie sie na konwencje wiedenska, a nie na PORD... W innym przypadku nawet zasady logiki nie obejmuja sedziow przy wyrokowaniu takich spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no i potwierdza się to co oglądałem w Top Gear o kierowcach Peugota.

Jak tak dalej pójdzie to nawet kierowcy Hyundaiów, Opli, Fordów i innych doskonale nijakich samochodów dostaną jakąś łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to nawet kierowcy Hyundaiów, Opli, Fordów i innych doskonale nijakich samochodów dostaną jakąś łatkę.

 

No bo w Top Gear jedyne dobre marki to Aston Martin, Jaguar i Land Rover. No i jeszcze Ferrari i Lamborghini ale i tak zawsze jest lepszy od nich McLaren. 

 

Tak czy inaczej materiał zabawny. Pasuję do wszelkiej maści emerytów snujących się w Corollach, Tico/Matizach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jakieś zagrożenie w ruchu tam powstało, że zrobiło się takie halo?

to mogłem być i ja, ale nie we francuskim aucie xD

jak się jeździ czymś wiekszym niż kat. B to dobiero widać jak te ludzie jeżdżą tymi osobówkami. matko i córko!

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo w Top Gear jedyne dobre marki to Aston Martin, Jaguar i Land Rover. No i jeszcze Ferrari i Lamborghini ale i tak zawsze jest lepszy od nich McLaren.

Bynajmniej. Jedyną marką, którą identyfikuje jako od zawsze promowaną przez TG jest ford, któremu zawsze wybaczali więcej, niż innym. Poza tym uważam, że w większości przypadków ich oceny były dość obiektywne, natomiast kryteria tej oceny dosyć mocno dojeżdżały od gustów większości. Jeżeli chodzi o peugeot, to przez ostatnie 20 lat dokonali niemożliwego - przeszli z firmy, która wypuściła jeden z najlepszych samochodów dla Kowalskiego/Smith'a, jakim był 205 (wiem, bo miałem dwa i nie wykluczam trzeciego) do okropieństw, których nawet nie zliczę z powodu ich liczby i tego, że zmieniają się co roku. To jest jedna z niewielu marek, na której auto patrzę i nie wiem, jaki to model.

IMHO obecnie te auta kupują ludzie tak bardzo bez wyobraźni, że nawet nie wiedzą, jakie auto chcieliby mieć, więc kupują peugeota. I taki sam brak wyobraźni często cechuje ich za kierownicą. Pewnie na parkingu mylą swoje auta z jakimiś innymi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A transit na nurburgringu z sabine schmitz za kółkiem? A GT Clarksona?

Poza tym ford w EU nie wypuścił wiele więcej, niż te 3 modele w ostatnim 10-leciu. A weź wejdź na stronę Peugeota, to się pogubisz. A to tegoroczne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to raczej wygląda na film nagrny jakiś pomiot ZOMOwca, który realizuje się z kamerką w samochodzie.

Samochody które Pug próbuje wyprzedać mają żółwią prędkość. Stoją w jakimś korku? Przed przejazdem kolejowym? Mnie to raczej wygląda na omijanie niż wyprzedzanie, nie cisła przez skrzyżowanie ile Pug potrafi, tylko jechała dość wolno i ostrożnie.

Może korek ma kilkaset metrów, kilkanaście minut stania, babka może mieć zjazd do siebie do kuchni za kilkadziesiąt metrów. 

Każdy tygrys handlu i finansów w oplu zrobiłby tak samo, jeśli jednak zrobiła to babka w Pugu, troll z corsy może  mieć karmę. Na szczęście.

 

ty tak na serio? oddaj prawko i nie kupuj więcej chipsów, żeby nie znaleźć następnego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biedny jestem. Na Laysy mnie nie stać. W tych biedronkowych nic się nie znajdzie. Nic nie znalazłem, nie mam więc też czego oddawać.

Lajkuję na fb jedną stronkę takich jedynych sprawiedliwych w jeździe i parkowaniu. Czasami coś na yt zobaczę. Wnioski mam jak wyżej. Częstokroć trolują niespełnieni ormowce. 

Informacyjnie tylko powiem, że nie widziałem siebie ani swojego auta na tego typu zdjęciach czy filmach, nie zostałem tym dotknięty osobiście.

 

Jak trol jest tak dotknięty, jak autor tego filmu, niech najpierw odda na policję, złoży zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia, weźmie w postępowaniu udział w roli świadka. To niestety za wiele roboty i lajków nie ma.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak nie generalizował,bo cztery kółka to cztery kółka, a Peżo to tanie, całkiem wygodne wozidło.

Swego czasu jeździłem 406-ką HDI, przyjemna. Tak w ogóle, kurde nie mamy żadnego własnego a wyśmiewamy marki i to takie z ponad 100-letnią tradycją.

 

PS

Samochód Roku w Europie:
1969 – Peugeot 504
1988 – Peugeot 405
2002 – Peugeot 307
2014 – Peugeot 308

 

Peugeot pojazdy drugie lub trzecie miejsce w tym konkursie.

1980 – Peugeot 505
1984 – Peugeot 205
1996 – Peugeot 406
1999 – Peugeot 206

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ci że Europa zadecydowała także żeby wygrała baba z brodą:)

Akurat opinia Europy na przykładzie wyników Eurowizji, czy przepisów które serwują (emigacja/równouprawnienie) jest dla mnie nieporozumieniem:)

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą opinie przyklejona na francuzach fajnie wytłumaczył Clarkson w jednym odcinku Top Geara ostatniej serii. Gdzie samochód traktowany mocno przedmiotowo i tylko jako narzędzie do przemieszczenia się, musi się psuć.

Edytowane przez kapi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ci że Europa zadecydowała także żeby wygrała baba z brodą :)

Akurat opinia Europy na przykładzie wyników Eurowizji, czy przepisów które serwują (emigacja/równouprawnienie) jest dla mnie nieporozumieniem:)

 

Kcielim mieć równouprawnienia to co poradzić, ja tam baby z brodą nie wybierałem - poza tym może śpiewała najlepiej, a chyba o to w tym konkursie chodzi?

U nas też społeczeństwo Biedronia wybrało, nie? Hahaha. Co poradzić.

 

Motoryzacja to trochę inna bajka. Każdy kupuje pod siebie i jako, że PSA jeszcze nie zbankrutowała tzn, że dają radę i mają klientelę.

 

Weź też pod uwagę, że dzięki tym przepisom samochody palą coraz mniej, a i może doczekamy się standardu "Teslowego" na drogach, czy "Miraiowatego".

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę, że dzięki tym przepisom samochody palą coraz mniej, a i może doczekamy się standardu "Teslowego" na drogach, czy "Miraiowatego".

 

Chyba tylko jak znajomy pyta, ile pali ten twoj nowy wozek?, chlopie 4 na 100 (...) , a na stacji zgrzytanie zebami ze pali to tyle co stare 2.0l +/- turbo przy normalnej jezdzie. 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko jak znajomy pyta, ile pali ten twoj nowy wozek?

Pińć. Wszystkie palą pińć, komu pali więcej ten przegrał życie. Pińć jest świętą liczbą, a tedeik jest jej prorokiem.

 

Mój też pali pińć. Na 50 km, ale pińć.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko jak znajomy pyta, ile pali ten twoj nowy wozek?, chlopie 4 na 100 (...) , a na stacji zgrzytanie zebami ze pali to tyle co stare 2.0l +/- turbo przy normalnej jezdzie. 

 

To nie jest tak do końca, jednak skrzynie 7,8,9 biegowe robią robotę. Wiem coś o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U nas też społeczeństwo Biedronia wybrało, nie? Hahaha. Co poradzić.

 

 

I pomimo tego, że konstytucja tego padołu hipokryzji wyraźnie rozdziela państwo od kościoła, to właśnie ten Biedroń jako jedyny wziął wiszący w urzędzie miejskim święty obraz JPII, zapakował go ładnie i odesłał go do diecezji czy gdzieśtam gdzie jego miejsce.

 

Ja wolę homolewicę, niż katoprawicę. Zwłaszcza, jak homolewica jest kompetentna i pełna inicjatywy, a katoprawica wciąż bada brzozę i analizuje hipotezę o bańce helowej czy czymśtam.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

"[...]

Ja wolę homolewicę, niż katoprawicę. Zwłaszcza, jak homolewica jest kompetentna i pełna inicjatywy, a katoprawica wciąż bada brzozę i analizuje hipotezę o bańce helowej czy czymśtam.

 

podaj rączki tym panom (i paniom opowiadjącym bajeczki również).

 

 
tzw. "postempofcy" ;)
 
ps.
uważaj tylko żeby to nie zaszło i na "postempofca" z ppc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...