Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Z elektryka mam niecny plan, tylko jeszcze nie wiem jak sie do niego zabrac. Wymienic wszystkie wiazki, kable na nowe. Sukcesywnie.

Poki co szukam amplitunera i nie moge znalezc bo membrany i cewki wkoncu zaczely siadac jak troche glosniej czlowiek sie powozil po okolicy ;D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc takie posty przypominają mi się czasy, kiedy u mnie na wsi nie było jeszcze technicznych możliwości podłączenia neostrady i śmiesznymi filmikami wymienialiśmy się na płytkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gauges.jpg

 

Ktoś kto to zrobił pół wieku temu musiał mieć niezłą wyobraźnię :o

Wyobraźnia to pikuś, po kwasie nie takie rzeczy człowieki wymyślali. Ale miał niezły gust.  Dla mnie zajebistość deski jest masakryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Viper ACR pobił lap record na Laguna Seca i 12 innych torach. Na Laguna Seca Randy Pobst pokonał swój dotychczasowy rekord toru w Porsche 918 o ponad 1s. Więc manualna skrzynia biegów + duża pojemność wygrała z Porsche Dual Clutchami, masą elektroniki i silnikami elektronicznymi na dokładkę. To oznacza, że Viper ma najwięcej rekordów okrążeń na torach z pośród wszystkich samochodów produkowanych seryjnie.

 

http://beta.motortrend.com/news/2016-dodge-viper-acr-randy-pobst-breaks-record-at-laguna-seca/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie na 13 torach z czego tylko 13 w USA :D

 

Czyli 918 Spider jechał na Laguna Seca wolniej bo to tor w USA?

 

To część kampanii marketingowej. Skrót ACR oznacza American Club Racer i Viper ACR jest reklamowany w USA jako fabrycznie przygotowane auto na track daye ;)

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 918 Spider jechał na Laguna Seca wolniej bo to tor w USA?

 

To część kampanii marketingowej. Skrót ACR oznacza American Club Racer i Viper ACR jest reklamowany w USA jako fabrycznie przygotowane auto na track daye ;)

Wiesz to jak z tymi testami opon ADACa... :D

Niemniej czekam na wersje Viper TPTD wtedy sie przesiąde z Alfy :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jak z tymi testami opon ADACa... :D

Niemniej czekam na wersje Viper TPTD wtedy sie przesiąde z Alfy :ploom:

 

Nie do końca. Czas na torze to czas na torze. I rekord może zrobić każdy na takiej Lagunie Seca. Nawet ty czy ja na track dayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu takiego vajpera odsadziłem swoim JTD po czipie... ta lancia z tyłu tez już go dochodziła.

 

Oczywiście wrzucam fotke na potwierdzenie

 

kLJQG4X.jpg

Edytowane przez KAX_
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tłumik się rozwalił i to była masakra. Po 20 km głowa mnie bolała dość mocno, ale dzisiaj pospawali, ładną końcówkę dali i jest gitara. Ostatnio też starszą panią na spacer zabrałem. Ludzie się oglądają i chcą odkupić, a jeszcze z 10 lat temu mówili, że na złom tylko.

post-102456-0-20494500-1446819836_thumb.jpg

Edytowane przez piotreek
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu takiego vajpera odsadziłem swoim JTD po czipie... ta lancia z tyłu tez już go dochodziła.

 

Oczywiście wrzucam fotke na potwierdzenie

 

kLJQG4X.jpg

 

Dobreee, gdyby nie głębia ostrości to bym się nabrał i tak pokapowałem się dopiero po minucie, że coś nie tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tu ucichło, więc rzucę taki temat(jonas będzie mieć ubaw):

 

Nowy SUV do 250 tysięcy(nie, nie dla mnie). Założenia:

 

- cichy i wygodny(jazda autostradą 180 km/h)

- silnik powyżej 200 KM z automatem(mile widziane spalanie w granicach 10l/100)

- 4x4 nadające się na coś więcej niż zima w mieście.

 

Generalnie wszelkich SUVów jest od cholery i jeszcze trochę, więc ciekawi mnie co byście polecali. Audi/BMW/Merc, Subaru, Range Rover, Jeep?

Edytowane przez Gordon Ramsay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stocka czy może klient poczekać?

Temat bez sztywno określonego terminu

RR lub toyota land cruiser.

W Land Cruiser za słaby dieselek jak na takie bydle a 4,0 V6 zbyt paliwożerny. RR był w sumie moim pierwszym pomysłem i alternatywnie nowy Discovery Sport.

Edytowane przez Gordon Ramsay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...