Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przez takich debili zakupiłem kamerkę jutro może ruszę dupę, żeby ją podłączyć. Podziwiam tylko kolesia, ze się nie wrócił za tym januszem z pasata...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez takich debili zakupiłem kamerkę jutro może ruszę dupę, żeby ją podłączyć. Podziwiam tylko kolesia, ze się nie wrócił za tym januszem z pasata...

 

Jakbym miał zawracać za każdym takim Januszem to bym robił w trasie 2 razy więcej kilometrów. 

 

 

 

Zaliczył dachowanie i jedyne co powiedział to "that was awesome" :lol:

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał lub ma ktoś z was dłuższy kontakt z fiatem bravo 2 generacji? Najbardziej interesuje mnie jak to się spisuje z tą najmocniejszą benzyną. To auto mnie urzekło od pierwszego wejrzenia i powoli zaczynam myśleć o zmianie coupe. Co prawda nie stać mnie na to auto jeszcze, przez remont mieszkania, ale jakieś cele realne warto sobie wyznaczać.

 

To jak, warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał lub ma ktoś z was dłuższy kontakt z fiatem bravo 2 generacji? Najbardziej interesuje mnie jak to się spisuje z tą najmocniejszą benzyną. To auto mnie urzekło od pierwszego wejrzenia i powoli zaczynam myśleć o zmianie coupe. Co prawda nie stać mnie na to auto jeszcze, przez remont mieszkania, ale jakieś cele realne warto sobie wyznaczać.

 

To jak, warto?

 

http://olx.pl/oferta/daewoo-lanos-283-km-315-nm-3-2-v6-lpg-z32se-CID5-IDd2TK7.html - okazja.

 

A jeden zamienił takie cacuszko na Bravo HGT i pewnie będzie modził...

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dalej myśli, że amerykanie robią samochody rodem ze średniowiecza to polecam ten film. Bardzo dużo omawiania inżynierii. Ciekawostki typu, że stalowe tarcze lepiej się sprawdzają w warunkach jazdy po drogach od ceramicznych bo hamują lepiej gdy nie są rozgrzane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem 540km na nieco ponad 20l mazutu, co daje ok 4l/100km. Mogłem śmigać na wrotkach albo turbomazutowcem, więc z dwoja złego musiałem wybrać kopciucha. Czekam na opinię panelu ekspertów i order polaka-cebulaka. Następnym razem będę jechał z górki za tirem na luzie ze zgaszonym silnikiem, złożonymi lusterkami i napompuje 8 bar w opony, zobaczymy co się stanie.

 

Nie wiem jak banda oszustów może podawać niższe spalanie w dwa razy większych autach z 3x większą mocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem 540km na nieco ponad 20l mazutu, co daje ok 4l/100km. Mogłem śmigać na wrotkach albo turbomazutowcem, więc z dwoja złego musiałem wybrać kopciucha. Czekam na opinię panelu ekspertów i order polaka-cebulaka. Następnym razem będę jechał z górki za tirem na luzie ze zgaszonym silnikiem, złożonymi lusterkami i napompuje 8 bar w opony, zobaczymy co się stanie.

 

Nie wiem jak banda oszustów może podawać niższe spalanie w dwa razy większych autach z 3x większą mocą.

 

 

Właśnie oglądam

 

 

lm7t9rd.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahhaahahahahahahha. Wlasnie ktos z forum przyslal mi fotke mojego auta na Fuercie. Hahahahha. Swiat jest maly. Dobrze ze mi wisniowki z tylniego siedzenia nie zajumal bo jezdzi ze mna xD

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś wygłuszenie drzwi? Do fc wpadło nowe radio i chciałbym lepiej wykorzystać jego potencjał, a w internetach piszą, że najpierw wygłuszenie drzwi, później ewentualnie zmiana głośników.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem jak chcesz to mogę później wrzucić fotki. Jak już ktoś się fatyguje i rozbiera boczek wymieniając głośniki to warto przy okazji wyłożyć parę złotych na maty. Lepiej brzmią głośniki i nie brzeczy nam nic w drzwiach.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maty GMS 05 i na to pianka

 

Ale od wewnątrz drzwi też wygłuszyłeś? Znaczy się wewnętrzną stronę zewnętrznej części :)

Dzięki, trochę zabawy będzie, ale z tego co czytam, to warto

Zabawa jest, ale faktycznie warto. Robi to naprawdę sporą różnicę dźwięku, nawet na oemowych głośnikach, a jak już wymienisz na normalne, to w ogóle wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od wewnątrz drzwi też wygłuszyłeś? Znaczy się wewnętrzną stronę zewnętrznej części :)

Oczywistą oczywistością jest wyklejenie wewnątrz ;)

 

U mnie podobno są blaupunkty fabryczne, więc tragedii nie ma. Ale chyba będę musiał jeszcze wstawiać blachę w drzwi, bo są duże otwarte powierzchnie

Alfa ma fabryczne radio blaupunkta, gniot jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...