Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy jak kupował paserati u niemiaszka, to tamten miał maszynkę do robienia tablic :D na plastiku nadrukował tablicę i kazał mu z tym wjechać do bolandii :biggrin:

 

Można albo dorobić tablicę, albo jechać ze swoimi z PL. Tylko na wjeździe warto sobie OC 30 dniowe na te tablice zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teść sprzedał swoje SX4 w kilka godzin od wystawienia ogłoszenia, to dopiero jest tempo.

 

Niestety gość jechał po makarona przez pół Polski dlatego mimo iż zadzwonił po kilku godzinach to przyjechał dopiero na następny dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gość jechał po makarona przez pół Polski dlatego mimo iż zadzwonił po kilku godzinach to przyjechał dopiero na następny dzień ;)

I co ci z oleju po 200zł i pucowaniu lakieru kozim worem, skoro oddałeś makarona jakiemuś anonowi? Chyba nie był taki idealny skoro go sprzedałeś ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ci z oleju po 200zł i pucowaniu lakieru kozim worem, skoro oddałeś makarona jakiemuś anonowi? Chyba nie był taki idealny skoro go sprzedałeś ;) ?

 

Idealne 15 letnie auto? Nie rozśmieszaj mnie misiu. Powiem tylko tyle, że Alfa była w na tyle dobrym stanie, że sprzedana została w wyżej wypomnianym czasie jako najdroższa przedliftowa alfa na łotomoto. W tej cenie niejeden janusz kupił by 5 lat młodszą od emeryta z niemiec ;] Czemu sprzedałem? Bo mogłem! ;) kupie sobie coś nowszego i szybszego ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy głupi jesteście, przecież to była jedyna taka zobacz Alfa napędzana Mixolem, a nie byle popierdółka na gnojówkę. Coś jak buma z kocyka, tyle że mi sprzedaż szła dużo gorzej, bo nie miałem Mixolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witem, że to może być strasznie irytujące, ze taki wynalazek jak Alfa sprzedał się szybko, a takie perełki jak polizingowe corsy czy inne fabie, golfy abcdfsi, bumy, które jeździły tylko raz w roku na majówke do torunia wiszą miesiącami i chętnych brak ale co zrobić, sam się zdziwiłem ;)

W końcu dorosłeś do BMW? :)

Podstawowy warunek spełniam, mieszkam na wsi ;) ale jak mam się później bujać pół roku przy sprzedaży jak jonas z bumą i ostatecznie sprzedać jako kocyk plus auto gratis to odpuszczam :D

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3200 GT wcale nie tak drogo można kupić ale przy aktualnych przebiegach musiał bym doładować go podtlenkiem lpg... w sumie dla samego faktu <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>oburzy jaka spowoduje maserati w gazie warto było by coś takiego kupić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież są też Maserati na ropę, więc nie rozumiem.

 

Ale wiesz, cokolwiek kupisz i tak będzie gunwoburza, albo tu, albo w najlepszym dziale tego forum. Czekam z niecierpliwością, zawczasu szykując linki do Allegro, by wskazać ci, gdzie popełniłeś błąd kupując [wstaw markę i model].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mijałem dziś BMW 235i i gdyby nie to, że przyglądam się autom bardziej to bym przeszedł obok. Na początku myślałem, że to 135i. Auto bardzo małe, dziw mnie bierze, że waży 1600 KG :O

I bardzo dobrze myślałeś. Zmyliła Cię nowa polityka bayerische motoren werke. Seria 1 w coupe została serią 2, seria 3 w coupe została serią 4. Jak do tego dodamy serię 2 active tourer z fwd(!) to się robi fajny misz masz.

A waży tyle co współczesne auto na wypasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, ktoś z Was/waszych znajomych, stykał się z tematem importu aut od skośnookich? Jest kilka firm świadczących te usługi, opłaty za kontenerowca z opłatami (chyba) to jakiś tysiak funcików. A całkiem fajne rodzyny tam można znaleźć na aukcjach. Może znacie prawdziwych godnych polecenia importerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak do tego dodamy serię 2 active tourer z fwd(!) to się robi fajny misz masz.

Szczególnie wersja 216d, czyli 3 cylindrowy klekot 1.5, z napędem na przód, o masie prawie 1400 kg. Współczuję praktykantce w dziale marketingu, która musiała do tego wymyślić reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, ktoś z Was/waszych znajomych, stykał się z tematem importu aut od skośnookich? Jest kilka firm świadczących te usługi, opłaty za kontenerowca z opłatami (chyba) to jakiś tysiak funcików. A całkiem fajne rodzyny tam można znaleźć na aukcjach. Może znacie prawdziwych godnych polecenia importerów?

Czyżbyś marzył o Subaru Sambar?

 

Wiedz, że auta które idą na eksport z licytacji to te które nie przeszły japonskiego przeglądu i nikt ich tam nie chce. Rodzyny zostają na miejscu albo są eksportowane za grube hajsy.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj zmienić olej oczywiście na premjum za fchuj siana ale po złamaniu bita 8 stwierdziłem, ze w razie czego zamówię nowy korek i wstrzymam się do poniedziałku aż przyjdzie zanim zacznę się ponownie z nim siłować.

 

Z innej beczki. Chciałem sobie nabyć papierową instrukcje do Brery. Na allegro z wysyłka stówkę wołają i to za używana więc napisałem z pytaniem do Alfa Romeo Polska czy maja w dystrybucji instrukcje. Wczoraj dzwoni miły Pan i prosi mnie o adres to mi ja wyślą :)

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...