Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KGHM Zagłębie Lubin

1. Nie każdy jest grahamką, która mówi, ze już nie będzie pisał na forum i wraca za pół godziny.

 

2. Pół godziny, właśnie tyle masz na naprawienie postu wyżej. To nie testowe. Masz szczęście, autocenzura zrobiła robotę.

Nie mow mi ze widziales cale przeklenstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że niżej nie zejdę, bo już szukałem

 

Chętnie bym wyrejestrował i postawił na kołkach w garażu i niech stoi, bo to pamiątka rodzinna, ale nie. Auto jest, to oc trzeba płacić. CHORE

Poseł Marzec szerzej znany jako Scyzoryk Liroy już podobno zaczął działać w sprawie aby auta i motocykle użytkowane sezonowo mogły na czas nieuzywanie być zwolnione z opłacania OC.

 

 

A do mnie zajechał święty mikołaj dzisiaj:

 

 

xmQfH8Y.jpg

 

 

Jeszcze tylko maty wygłuszające i biorę się za podpinanie lepszego nagłośnienia pod niedawno zamontowany telewizorek :D

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnych audiofilskich kabli poszerzających scenę i nasycających tony średnie. Jak można tak żyć, jak jakieś zwierzę.

Priorytetem był głęboki korzenny bass. Wszystkie podzespoły maja w nazwie "hq" lub "pro" z wyjątkiem wzmacniacza sony, który jest starszy od auta i pochodzi z czasów kiedy sony sprzęt robilo w kraju kwitnącej wiśni, a nie kwitnącej lipy i on jest bez dopisków pro i hq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żali. Grahamka jako biegacz, kolarz bez auta jest uziemiony, nie ma jak dojechać na trening.

Wydawało mi się, że biegacze dobiegają na trening, a nie dojeżdżają,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z autem. Nawet po godzinnej jeździe w mieście silnik ma tylko 2 kreski. W lato miał 4 kreski. Nie ma tam oznaczeń w stopniach Celsjusza ale 4 kreski w lato zawsze były. Samochód to Clio generacji z silnikiem 1.5DCI 105 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj lub oddaj do serwisu.

Termostat.

 

Rozumiem, że piszesz o o temp po przebiegu kilkudziesięciu km, na parkingu klekot się nie rozgrzeje.

 

Tak po kilkudziesięciu km nie jest ciepło z wentylacji. Karton na chłodnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po kilkudziesięciu km nie jest ciepło z wentylacji. Karton na chłodnice?

Post wcześniej nie pisałeś o temp z nawiewy, tylko o kreskach na wskaźniku. Po kilkunastu km silnik osiąga temp 4 kresek? Jeśli nie osiąga to uwalony termostat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...