Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej trzeba poczekać aż będzie infrastruktura w Polsce. W przeciwnym razie Tesla nadaje się do jeżdżenia w obrębie zamieszkania. Poza tym taki samochód to trochę jak nowe smartfony, codziennie trzeba podłączyć do prądu żeby naładować baterię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejtujecie bo Was nie stać ;] 15h ładowania ze zwykłego gniazdka przy zasięgu 500km to całkiem niezły wynik, ze specjalnej domowej ładowarki koło 6h. Chyba, ze ktoś chce kupić białą biznesową tesle bo jest przedstawicielem handlowym i faktycznie łupie ponad 500km dziennie wtedy może być problem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie których stać na teslę nie jadą samochodem na wakacje.

Czekam na coś bardziej przystępnego cenowo w segmencie c lub d. Do tego jeszcze przydomowa elektrownia wiatrowa i nic więcej mi nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesla 3 juz wchodzi na rynek skladaj zamowienie :D

No to wybierz się teraz nad morze taką Teslą. Nie ma po drodze żadnego superchargera, więc robisz postój na trasie na 3 godziny i z powrotem to samo.

Chyba jak się mieszka na krańcu polski B. Ja mam 300 nad morze i 300 w góry wiec spokojnie bym mógł się wybrać. Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekasz długooo ale chyba na uzbieranie odpowiedniej ilości gotówki bo Tesla S P100d ma 500 kilometrów zasięgu :lol:

 

Tesla model Long Range ... 500km i cena na poziomi 44 000$+ opłaty i .. czekanie. Jak się chce to miast zbiornika LPG można wrzucić dodatkowy pakiet zajączków extra power. Za 5 lat może na jakąś używkę zarobię. :P

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat za 100k bez problemu, tylko nie wiem jak z homologacją, OC i tak dalej. Wszystkie graty są do kupienia w lepszej hurtowni elektrycznej (silnik, falownik i akumulatory), proste jak kopulacja. Jeszcze może zostanie coś na choinkę o zapachu kokosowym.

 

No to wybierz się teraz nad morze taką Teslą. Nie ma po drodze żadnego superchargera, więc robisz postój na trasie na 3 godziny i z powrotem to samo.

Ja się wyprowadziłem nad morze zamiast kombinować jak jakiś biedak z dojazdami, ale ja ze wsi jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czyściłem sobie wnętrze auta, ściereczkami jednorazowymi, by się wszystko świeciło jak psu jaja i ... mam całe ręce pocięte (na plastikowych elementach). To germańskie nasienie nawet nie potrafi porządnie wykończyć odlewów tworzywa półek na dole, czy z tyłu lusterka na podszybiu (a z narodami tak mendom dobrze szło). :blurp:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karwa blisko 300zł wzrosło mi oc + nnw + ass. Mimo zniżek człowiek płaci jak kiedyś, gdy zaczynał jazdę z tymi złodziejami. Za rok trzeba będzie zmienić ubezpieczyciela i nakłamać w polisie. Może za wdowca dają jakieś rabaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odcinku 500 m. Jakiś kolo w Mercedesie zdążył mi dwa razy prawie się wbić w bok zmieniając pas ruchu bez kierunkowskazu. Nowe odkrycie na drogach to kierowcy Peugeot. Obejrzyjcie sobie Top Gear Peugeot drivers. No w ciągu miesiąca dwa razy jakiś Peugeot nie umiał się zmieścić na swoim pasie w zakręcie przy przepisowej prędkości.

No i bonus

 

GDPs7pH.jpg

 

https://pasteboard.co/GDPs7pH.jpg

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...