Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Klaus napisał:

To jakiś starszy pan z Trójki był, o rurki bym nie posądzał ale kto wie. Twierdził, że podniósł na max a koło dalej podłoża dotykało.

No to nie wiem, może jakiś profesor albo inna niedojda życiowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kilokush napisał:

Tylko dziwi czemu nie Kia Singer albo SuperB lub BMW. Ewentualnie Lexus ma teraz ładnego sedana. 

A mnie w ogóle to nie dziwi. Ludzie kupujący pasata znajdą nawet wymówkę w postaci chujowch nakrętek wentyli w innych autach aby uzasadnić swój jedyny właściwy wybór.

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w tym kraju kupujący auto do 5 tyś zasługują na komisy. 

 

I kupujący. Koniecznie chciał sprawdzić czy auto zgaśnie jak odkreci korek oleju. WTF? Pojechaliśmy do diagnostyka sprawdzić auto. Nie działa regulacja jednego reflektora i niedokrecona jest osłona ogniowa przed tłumikiem. Poza tym wszystko sprawne. Wydał 50 zł i i tak nie wziął. 

 

II kupujący. Przyszli w 3. Szwagier zaciągnął ręczny i sprawdzał czy auto łatwo zdlawic ruszając na ręcznym. 

Co Ci kurde ludzie mają we łbach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, B@nita napisał:

Zmień auto ;)

Sąsiedzi odetchną z ulgą.

Juz lece ;) Akurat sasiedzi nie gadaja ze mna glupio ani nie udaja dziwakow, ze ktos ma bmke. Widac wlasnie ze wsrod wielu ludzi ciemnogrod panuje ;)

Edytowane przez _Paulo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, _Paulo_ napisał:

Juz lece ;) Akurat sasiedzi nie gadaja ze mna glupio ani nie udaja dziwakow, ze ktos ma bmke. Widac wlasnie ze wsrod wielu ludzi ciemnogrod panuje ;)

Ty tak na poważnie? Aż dwa razy sprawdziłem nick czy się czasem od Uli... nie zaczyna :D

 

Ale dobra, żeby więcej nie jachac po bemkach teraz czas na januszowóz. Ostatnio kilka dni trochę mocniej popadało śniegu i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że licznik spalania w RS jest tez wyskalowany poniżej 10 co wcześniej przyjmowałem jako wartość początkową. Wystarczyło jechać troszkę wolniej...

 

rw1YPc3.jpg

 

 

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kilokush napisał:

Ludzie w tym kraju kupujący auto do 5 tyś zasługują na komisy. 

 

I kupujący. Koniecznie chciał sprawdzić czy auto zgaśnie jak odkreci korek oleju. WTF? Pojechaliśmy do diagnostyka sprawdzić auto. Nie działa regulacja jednego reflektora i niedokrecona jest osłona ogniowa przed tłumikiem. Poza tym wszystko sprawne. Wydał 50 zł i i tak nie wziął. 

 

II kupujący. Przyszli w 3. Szwagier zaciągnął ręczny i sprawdzał czy auto łatwo zdlawic ruszając na ręcznym. 

Co Ci kurde ludzie mają we łbach? 

A latali dookoła z miernikiem lakieru?

Za 5 tysięcy PLN szukałbym czegoś, co przejdzie przegląd bez wydawania kolejnych 5 tysięcy, ma porządek w papierach i z grubsza trzyma się w jednym kawałku. No ale ja ze wsi jestem.

 

A propos wsi - większa wieś oznacza wincyj wszystkiego:

A0sBz1i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2018 o 18:29, jonas napisał:

A latali dookoła z miernikiem lakieru?

Za 5 tysięcy PLN szukałbym czegoś, co przejdzie przegląd bez wydawania kolejnych 5 tysięcy, ma porządek w papierach i z grubsza trzyma się w jednym kawałku. No ale ja ze wsi jestem.

 

Paaaniee, sprzedawałem 12 letnią Corsę za takie pieniądze, gość przyjechał, obejrzał, stwierdził, że fajne auto ale nie weźmie bo były malowane elementy ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Zeniu napisał:

Paaaniee, sprzedawałem 12 letnią Corsę za takie pieniądze, gość przyjechał, obejrzał, stwierdził, że fajne auto ale nie weźmie bo były malowane elementy ;o

Nie no masakra. Ludzie naprawdę myślą że można znaleźć 10 letnie auto które w życiu nie było draśnięte. No to nic tylko pójść do komisu i kupić bajkę o Niemieckim lekarzu, który tylko 8 000 km rocznie robił. Sam się zastanawiam czy by nie włożyć 1500 w blacharza i nie czekać na kogoś kto szuka perełki. 

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może dla kontrastu powiem, że parę dni później przyjechał gość kupić to dla syna, obleciał dookoła, zobaczył, że silnik suchy, przejechał 400 metrów i wypłacił kasę, różnie to bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS chyba jeszcze przed wymianą, bo dopiero niedawno pojawił się w ofercie ;) W sumie zamiast na wymianę oleju jedzie się na wymianę silnika :D

Nie ma to jak poranna pobudka przy użyciu V8 :D Teraz tylko pozostaje kwestia odpowiednich wyborów życiowych, żeby mnie kiedyś było stać na coś pokroju R8. Od czasu dzieciństwa nie odczuwałem takiej czystej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Imperator Kret napisał:

RS chyba jeszcze przed wymianą, bo dopiero niedawno pojawił się w ofercie ;) W sumie zamiast na wymianę oleju jedzie się na wymianę silnika :D

Nie ma to jak poranna pobudka przy użyciu V8 :D Teraz tylko pozostaje kwestia odpowiednich wyborów życiowych, żeby mnie kiedyś było stać na coś pokroju R8. Od czasu dzieciństwa nie odczuwałem takiej czystej frajdy.

 

Kiedy jakiś leasing zrobimy, a nie się rozbijasz niemieckimi limuzynani? Jakieś maszyny do produkcji coś? 

 

Nie no nie mów, że od dzieciństwa nie miałeś takiej frajdy. Musisz zacząć jeździć na snowboard albo kite surfing. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na narty i to w czymś co nie jest passatem, będzie podwójna przyjemność :D

 

rshoVhg.jpg

 

Teraz mała anegdotka. Jadę sobie tak zapakowany, nie ujechałem 30km, a tu za mną czarny opel mruga niebieskimi światełkami. Zatrzymujemy się, wysiada miły Pan i namówił mnie w 3 minuty do czegoś do czego nie mogłem się zebrać przez 3 miesiące od momentu zakupu auta, a mianowicie odklejenie foli z przednich bocznych szyb :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...