Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie widać.

Po plusach i minusach wnioskuję, że to ja mam rację. ;]

Nie złość się, nie zawsze musisz mieć rację.

 

PS:

Protoplasta Froga?

Stare. AFAIK zginął jako pasażer. Chyba jonas o tym pisał kilka stron wcześniej tutaj lub na testowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po plusach i minusach wnioskuję, że to ja mam rację. ;]

 

Naprawdę? No to ja w większości jej nie mam. Hahaha.

 

Racja jest jak du...pa, każdy ma swoją. Trzeba jeszcze do niej przekonać i udowodnić... do racji, nie du..py. 

 

PS. Gdyby te "+ -" miały takie założenie, to by je trzeba było wyłączyć, bo średnio je spełniają.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? No to ja w większości jej nie mam. Hahaha.

 

Racja jest jak du...pa, każdy ma swoją. Trzeba jeszcze do niej przekonać i udowodnić... do racji, nie du..py.

Jak znajdę jakiś twój post, w którym będziesz miał rację, to dam plusa - obiecuję.

 

PS. Gdyby te "+ -" miały takie założenie, to by je trzeba było wyłączyć, bo średnio je spełniają.

Plusy/minusy mają bardzo dobre założenia. Problem z nimi jest taki, że używają ich wszyscy (mniej i bardziej rozgarnięci) - większość nie zgodnie z przeznaczeniem.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę jakiś twój post, w którym będziesz miał rację, to dam plusa - obiecuję.

 

Eee, lepiej nie. Staty mi popsujesz. W ogóle coś od kilku dni spokój mam, chyba Orgiusz na jakiejś orgii siedzi.

 

 

Wczoraj z Wawy na Katowice wracałem, hehe, pierwszy raz na żywo w busie przeżyłem test łosia. W zasadzie, dwa kilometry później padało... tak, lądowanie w rowie gwarantowane.

 

Podobno jakiś Rumun chyba tombaki chciał na siłę wciskać i pokurcz na lewym pasie auto zatrzymał i machał by mu się zatrzymać... ku....

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, lepiej nie. Staty mi popsujesz. W ogóle coś od kilku dni spokój mam, chyba Orgiusz na jakiejś orgii siedzi.

Przejrzałem kilka ostatnich twoich postów z ocenami. Nie martw się, masz więcej antyfanów, niż by ci się mogło wydawać. Jeden plus na jakiś czas nie popsuje ci statsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protoplasta Froga?

Ten już na szczęście nie żyje, Frog ma się dobrze póki co.

 

Po plusach i minusach wnioskuję, że to ja mam rację. ;]

Jakieś łobuzy popsuły mi kolorowy szlaczek rysowany z takim pietyzmem. Domagam się zwiększenia limitu lajków na post oraz na dzień.

 

Plusy/minusy mają bardzo dobre założenia. Problem z nimi jest taki, że używają ich wszyscy (mniej i bardziej rozgarnięci) - większość nie zgodnie z przeznaczeniem.

A jakie jest ich przeznaczenie? Wygrać pendrajwa się nie da, pytałem i próbowałem po wielokroć.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) Frog ma się dobrze póki co.

Skąd wiesz? Ja coś o wyroku słyszałem.

 

Jakieś łobuzy popsuły mi kolorowy szlaczek rysowany z takim pietyzmem. Domagam się zwiększenia limitu lajków na post oraz na dzień.

Tyle lat na kompie i nadal nie odkryłeś MS Paint? Tam możesz rysować i nikt ci nic nie popsuje. A jak chciałbyś z kimś rysować, to w starych Windowsach było coś takiego jak Netmeeting i tam była tablica do wspólnego rysowania. Osobiście nie próbowałem, ale podobno fajna sprawa.

 

A jakie jest ich przeznaczenie? Wygrać pendrajwa się nie da, pytałem i próbowałem po wielokroć.

Może dużo minusów, a za mało plusów? Ewentualnie plusy nie dla tych osób co trzeba? Próbuj dalej. Kto nie gra, ten nie wygrywa.

A tak serio, to myślę że przeznaczenie plusów i minusów znasz. Tylko trudno z nich korzystać w sensowny sposób, gdy temat jest o pupie marynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz? Ja coś o wyroku słyszałem.

Miałem na myśli stan zdrowia.

 

Tyle lat na kompie i nadal nie odkryłeś MS Paint? Tam możesz rysować i nikt ci nic nie popsuje. A jak chciałbyś z kimś rysować, to w starych Windowsach było coś takiego jak Netmeeting i tam była tablica do wspólnego rysowania. Osobiście nie próbowałem, ale podobno fajna sprawa.

To nie to samo.

 

Może dużo minusów, a za mało plusów? Ewentualnie plusy nie dla tych osób co trzeba? Próbuj dalej. Kto nie gra, ten nie wygrywa.

A tak serio, to myślę że przeznaczenie plusów i minusów znasz. Tylko trudno z nich korzystać w sensowny sposób, gdy temat jest o pupie marynie.

Tak podejrzewałem, nici z pendrajwa.

Przeznaczenie plusów i minusów jest dla mnie zagadką o tyle, że nic z nich nie wynika - pendrajw, laurka, ban, choinka o zapachu kokosowym do malucha, status "fetyszysta męskich stóp" czy coś. Jeśli ziąs mający miljart lajków chrzani farmazony, to przecież nadal będą to farmazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)Jeśli ziąs mający miljart lajków chrzani farmazony, to przecież nadal będą to farmazony.

Jeśli taki ktoś ma milion lajków, to nie najlepiej świadczy to o społeczności danego forum.

Ewentualnie takie jest przeznaczenie danego forum.

Oczywiście są jeszcze przypadki, gdzie gość chrzani farmazony, a lajki zbiera w np "topik śmiechu" czy innym takim. Wtedy należało by te lajki rozdzielić. Dlatego na niektórych systemach prócz lajków są "piwa" lub przycisk "pomógł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek z rzedu.

This is espana:

https://www.facebook.com/TorreviejaTrafficDepartment/photos/pcb.413786692142022/413786675475357/?type=1

TL;DR
Na kazdej stacji masz tester ilosci podawanego paliwa przez pompe, ktory w razie watpliwosci pracownik stacji musi wykonac.
 

Petrol Station Fuel Pump Control System

It is a petrol measuring, to check whether the fuel pumps work properly.

This is available in all petrol stations, and the customers always can ask the staff if they disagree with the quantity of petrol they are refueled, to prove that there is no problem with the fuel dispenser and the vehicle has the same liters they have paid for.

Calibration Measuring Process

The "bottle" will be fill in till 10 liters of petrol in order to prove all is correct.

Service station operators are required to adhere to strict regulatory requirements , to ensure their equipment is pumping fuel accurately, so pumps are calibrated regularly to dispense the right amount of fuel.

We hope you have found useful this info

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...