Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

To daewoo wygląda jak rdzopel kadet.

 

A u mnie w rodzinie kumulacja. Dwa auta i dwie pęknięte sprężyny w zawieszeniu przednim.

 

Fc dostał nowy wariator i rozrząd i kilka innych drobiazgów, nie sądziłem, że ten silnik może tak gładko i cicho pracować. Robiłem w aso, na miejscu i taniej niż w warsztacie polecanym na forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaszczomb to hcuj, inna liga itp.
A co powiecie na tjuning w takim wydaniu?

10600630_1049895281733589_42177751874023

 

Wiem, wiem, ludzie z kraju kwitnącego ryżu mają inne ................... nazwijmy to gusta :)

 

A dla równowagi:

 

12795571_512814492256405_117156433772702

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w rodzinie kumulacja. Dwa auta i dwie pęknięte sprężyny w zawieszeniu przednim.

 

 

Ej, ej, a w moim Oplu też okazało się (w tamtym roku), że są pęknięte obie przednie sprężyny. A teraz punkt główny programu: w autoryzowanym serwisie Opel, chcieli za wymianę sprężyn 1600zł :]

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealne auto. Auto z prawdziwym charakterem

 

Każdy szuka w aucie czego innego. Ty szukasz "charakteru", a ja choćby komfortu czy nowoczesności (np. nie chcę manualnej skrzyni), choć pięknym wykonaniem też nie pogardzę.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy szuka w aucie czego innego. Ty szukasz "charakteru", a ja choćby komfortu czy nowoczesności (np. nie chcę manualnej skrzyni), choć pięknym wykonaniem też nie pogardzę.

Znaczy się, spuszczasz się nad Multiplą?  :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, spuszczasz się nad Multiplą?  :wink2:

 

Twoim zdaniem, jak coś ma p1erdaln1ety wygląd, to znaczy, że jest nowoczesne ? :wink2:

 

Nie stary ... myślałem raczej o czymś pokroju Aston Martin DB11 z 8 biegowym automatem i te sprawy.

 

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisną bekę z tej Multipli, a że jeździło to z fabrycznym CNG za śmieszne grosze, oferowało sześć miejsc, zajebistą widoczność we wszystkie strony i przewidywalne silniki, to żaden się nie zastanowi. Żodyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak, przychodzi czasami moment gdzie taka multipla wygrywa ze wszystkim! Sam chyba się jeszcze wybronie przed zakupem kombi, ale żona była zmuszona przesiąść się z trzydzrzwiowego Swifta na Note'a (jeszcze Meriva wchodziła w grę) :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Cię to zdziwi, mnie zdziwiło gdy zobaczyłem na Multipli naklejkę multiplaklub.pl. 

Po fanklubie i zlotach ogólnopolskich tuningowanych Daci, nic mnie już w motoryzacji nie zdziwi.

A co jest takiego złego w kombi?

 

[gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm marzenie... Nie no raczej na to nie będę mógł sobie pozwolić, a jak bym mógł to nie wiem czy zdołałbym przekonać żonę hehe. Jak myślałem ostatnio to Civic wchodził w grę (w miarę mocna wolnossąca benzyna nie paląca dyche na sto), ale że żona chciała coś małego to stanęło na Nissanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem odwrotnie, bo chciałem kupić Yarisa z czynnikiem stealth, a skończyło się Celicą z czynnikiem "co to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a jest". Żona podpowiedziała tak jakoś przy śniadaniu, a potem już nie umiała realizacji tego pomysłu zatrzymać.

 

A co jest takiego złego w kombi?

W kombi jeżdżą zombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RS6/E63 to jest samochód idealny. Spakujesz wszystko co potrzeba, jest wygoda, dźwięk V8 i tona mocy. Chociaż na co dzień ciężko usprawiedliwić dopłatę w stosunku do mocnego A6 3.0 TFSI lub E400, które kosztują połowę a i tak mają wystarczająco mocy żeby szybko stracić prawko ;P

 

Aha, no i trochę boli ubezpieczenie rzędu 20k rocznie za RS6/E63.

Edytowane przez Imperator Kret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest takiego złego w kombi?

 

 

Nie ma w nich czegoś "zuego". Po prostu jednym się podobają, a innym nie. Mi się najzwyklej nie podobają - taki gust ;) (choć oczywiście ładniejsze Audi kombi od Fiat Multipla)

Hehe no tak, przychodzi czasami moment gdzie taka multipla wygrywa że wszystkim!

 

No bez jaj. Przykładowo widzisz w multipli silnik 120 koni (to byłaby całkiem fajna moc na taką puszkę) i 6 biegowe DSG? ;) ... już poza tym, że w kwestii wyglądu, to przegrywa ze wszystkim (kwestia gustu oczywiście, a mój jest taki, że multipla wygląda kałowo).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to ta

fa485d0cca14386019326abc3a212493.jpg

jest nijaka.

 

Poprzednia znów, tj to

z12778386X.jpg

wyszła zbyt wcześnie, gdy "esteci" nie byli jeszcze przygotowani na takie auto.

 

To brzydkie kacząto nawet mi się podoba, jednak nie mam gustu na 100% skoro jeździmy CXP i nam się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to były szalone lata designu na ulicach - Multipla, Twingo... Później był chyba PT Cruiser i ( na szczęście słabo znany ) Pontiac Aztec.

Nie mówiąc o linii Harlequin VW [;

 

 

edit:

 

OMG znalazłem to

 

 

Renault_Wind_Dynamique_TCe_100_front_201

 

 

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej Multipli jednak trochę jeździ, tej drugiej praktycznie nie widać i to nawet nie dlatego, że niczym się nie wyróżnia. Szach mat.

 

No i zawsze pozostaje seria Eurovanów - Zeta, Ulysse, 806 - jak komuś potrzebna przestrzeń do wożenia gruzu albo czegoś. Tutaj w modelu Ulysse choćby jest już 3.0 V6 albo niemagiczne dwulitrowe benzyniaki i klekoty. Dużo lepszy pomysł niż niemiecka trójca kasztanów - Sharan, Baran, Awarian czy jak tam szło.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa rower wolę.

ci co w indiach się dorobili przesiedli się z rowerów na nano ;) to się nazywa skok cywilizacyjny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...