Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jesteś tępym dresem i burakiem z BMW, proste. Też byłem, ale BMW sprzedałem i nadal jestem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie w tym kraju kupujący auto do 5 tyś zasługują na komisy. 

I kupujący. Koniecznie chciał sprawdzić czy auto zgaśnie jak odkreci korek oleju. WTF? Pojechaliśmy do diagnostyka sprawdzić auto. Nie działa regulacja jednego reflektora i niedokrecona jest osłona ogniowa przed tłumikiem. Poza tym wszystko sprawne. Wydał 50 zł i i tak nie wziął. 

II kupujący. Przyszli w 3. Szwagier zaciągnął ręczny i sprawdzał czy auto łatwo zdlawic ruszając na ręcznym. 

Co Ci kurde ludzie mają we łbach? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, _Paulo_ napisał:

Nie lubie takiego generalizowania

Zmień auto ;)

Sąsiedzi odetchną z ulgą.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, B@nita napisał:

Zmień auto ;)

Sąsiedzi odetchną z ulgą.

Juz lece ;) Akurat sasiedzi nie gadaja ze mna glupio ani nie udaja dziwakow, ze ktos ma bmke. Widac wlasnie ze wsrod wielu ludzi ciemnogrod panuje ;)

Edytowane przez _Paulo_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, _Paulo_ napisał:

Juz lece ;) Akurat sasiedzi nie gadaja ze mna glupio ani nie udaja dziwakow, ze ktos ma bmke. Widac wlasnie ze wsrod wielu ludzi ciemnogrod panuje ;)

Ty tak na poważnie? Aż dwa razy sprawdziłem nick czy się czasem od Uli... nie zaczyna :D

Ale dobra, żeby więcej nie jachac po bemkach teraz czas na januszowóz. Ostatnio kilka dni trochę mocniej popadało śniegu i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że licznik spalania w RS jest tez wyskalowany poniżej 10 co wcześniej przyjmowałem jako wartość początkową. Wystarczyło jechać troszkę wolniej...

rw1YPc3.jpg

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
52 minuty temu, _Paulo_ napisał:

Bojom sie...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Kilokush napisał:

Ludzie w tym kraju kupujący auto do 5 tyś zasługują na komisy. 

I kupujący. Koniecznie chciał sprawdzić czy auto zgaśnie jak odkreci korek oleju. WTF? Pojechaliśmy do diagnostyka sprawdzić auto. Nie działa regulacja jednego reflektora i niedokrecona jest osłona ogniowa przed tłumikiem. Poza tym wszystko sprawne. Wydał 50 zł i i tak nie wziął. 

II kupujący. Przyszli w 3. Szwagier zaciągnął ręczny i sprawdzał czy auto łatwo zdlawic ruszając na ręcznym. 

Co Ci kurde ludzie mają we łbach? 

A latali dookoła z miernikiem lakieru?

Za 5 tysięcy PLN szukałbym czegoś, co przejdzie przegląd bez wydawania kolejnych 5 tysięcy, ma porządek w papierach i z grubsza trzyma się w jednym kawałku. No ale ja ze wsi jestem.

A propos wsi - większa wieś oznacza wincyj wszystkiego:

A0sBz1i.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiadomka teraz śnieg to się sprawdza czy będzie można poupalać na ręcznym pod lidlem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 18.01.2018 o 18:29, jonas napisał:

A latali dookoła z miernikiem lakieru?

Za 5 tysięcy PLN szukałbym czegoś, co przejdzie przegląd bez wydawania kolejnych 5 tysięcy, ma porządek w papierach i z grubsza trzyma się w jednym kawałku. No ale ja ze wsi jestem.

Paaaniee, sprzedawałem 12 letnią Corsę za takie pieniądze, gość przyjechał, obejrzał, stwierdził, że fajne auto ale nie weźmie bo były malowane elementy ;o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, Zeniu napisał:

Paaaniee, sprzedawałem 12 letnią Corsę za takie pieniądze, gość przyjechał, obejrzał, stwierdził, że fajne auto ale nie weźmie bo były malowane elementy ;o

Nie no masakra. Ludzie naprawdę myślą że można znaleźć 10 letnie auto które w życiu nie było draśnięte. No to nic tylko pójść do komisu i kupić bajkę o Niemieckim lekarzu, który tylko 8 000 km rocznie robił. Sam się zastanawiam czy by nie włożyć 1500 w blacharza i nie czekać na kogoś kto szuka perełki. 

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to może dla kontrastu powiem, że parę dni później przyjechał gość kupić to dla syna, obleciał dookoła, zobaczył, że silnik suchy, przejechał 400 metrów i wypłacił kasę, różnie to bywa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta