Jump to content
Sign in to follow this  
Sid

Codzienność za kierownicą

Recommended Posts

Ten drugi nie wygląda na tym zdjęciu ciekawie, ale przy naturalnym świetle powinien wyglądać mniej więcej tak:

Przy naturalnym świetle ta barwa przypomina mocno sprane onuce, kalesony pradziadka mającego problemy z trzymaniem stolca lub inną równie seksowną część garderoby. Egzemplarz na jeździe testowej taki miał. Byłby to kolor doskonale nijaki, gdyby nie inny w palecie, taki wypłowiały zielony, stał w salonie to sobie obejrzałem. Gdybym miał namalować nic to nie wiem jaki miałoby kształt, ale wiem już jakiego użyłbym koloru.

Czerwony bym wziął, bo czerwone samochody są szybsze, ale żona się nie zgadza. Płakłę.

Brudu prawie nie widać. :D

Jak brud widać to się jedzie na myjnię, a nie buja do Wielkanocy udając, że wcale nie jest taki zasyfiony. Krocze wszak podmywasz, choć przecież nie widać, c'nie?

Przy naturalnym świetle ta barwa przypomina mocno sprane onuce, kalesony pradziadka mającego problemy z trzymaniem stolca lub inną równie seksowną część garderoby. Egzemplarz na jeździe testowej taki miał. Byłby to kolor doskonale nijaki, gdyby nie inny w palecie, taki wypłowiały zielony, stał w salonie to sobie obejrzałem. Gdybym miał namalować nic to nie wiem jaki miałoby kształt, ale wiem już jakiego użyłbym koloru.

Czerwony bym wziął, bo czerwone samochody są szybsze, ale żona się nie zgadza. Płakłę.

Wybrzydzasz, fajny kolor jest.

A czemu nie srebrny? ;]

Jak brud widać to się jedzie na myjnię, a nie buja do Wielkanocy udając, że wcale nie jest taki zasyfiony. Krocze wszak podmywasz, choć przecież nie widać, c'nie?

Jak się ma myjnię po drodze, to można. Jeśli jednak mam przebijać się na drugi koniec miasta i stać pół godziny w kolejce, to mi się nie chce.

Ostatnio zafundowałem autku mycie na bogato - wiaderko z ciepłą wodą, płyn jakiś do użytku domowego (żeby zaraz mi tu jakiś eko-wojownik nie wyskoczył) i umyłem porządnie przy pomocy takiej rękawiczki (w wersji niebieskiej):

24799345ea8e85301b336cb951a4d6ca.jpg

Są to rękawiczki po byłej. Do mycia samochodu idealne. Polecam. ;]

Ja tam myje samochód pod domem... Wyatarczy wiadro, szampon samochodowy woda i jakaś gąbka. No ale ja jestem ze wsi wiec pewnie temu nie potrzebuje do tego celu myjni.

Ja tam myje samochód gdzie popadnie. Najchętniej na szczotkach, szczególnie kiedy moją karoserię pokrywa gruba warstwa błota i piachu. 

Wyciągnąłem wczoraj E36 pierwszy raz od Marca / Kwietnia i stwierdzam: nie sprzedam tego auta. Przez ostatnie 5 miesiecy jeździłem na codzień kilkoma nowymi samochodami z klasy low-end i ilość fun'u jakie daje to stare pordzewiałe BMW jest nie do opisania w porównaniu do pozostałych parchów. Na nowe fajne i mocne auto za 200k mnie nie stać i długo nie będzie, także chyba z powrotem wsiadam na stałe do E36.

Dzisiaj zrobione:

- nowy olej  5W40 Total Quartz

- filtr paliwa, oleju, powietrza, LPG obydwa

- nowy elektrozawór LPG, bo stary połamałem dokręcając filtr

- zrobiony przegląd

- naprawiony zbiorniczek płynu spryskiwaczy

Dzisiaj jeszcze wymienie świece na K20TT, a w sobote rano jestem umówiony na wymiany szyby przedniej. 200PLN szyba + 79PLN uszczelka + 130PLN wymiana.

No i możesz powiedzieć, że jeździsz "prawie kultowym" BMW!

http://www.auto-swiat.pl/uzywane/bmw-e36-juz-prawie-kultowe/62v1l

[...] możesz powiedzieć, że stoisz w warsztacie "prawie kultowym" BMW!

Naprawiłem :wink:

Do "wsiadam i jade" mam inne auto, wiec Twoj hejt has no power here :)

Do bmw sie wsiada i leci bokiem.

• Downvote 1

Do bmw sie wsiada i leci bokiem.

O ile akurat nie jest w rozsypce :plom: Czyli od wielkiego dzwonu :plom: Khehe, dzwonu... :plom:

Dobra kret, jak chcesz szydzić z Gulfa to na xup'ie, bo tutaj ostatnio nad polami bitew motoryzacyjnych ZPP nisko latają :plom:

Ależ z Gulfów i tedejków można tutaj szydzić do woli :)

• Upvote 1

Ależ z Gulfów i tedejków można tutaj szydzić do woli :)

Ale z bumy >318 chyba nie bardzo :plom:

No i żeby mi się tu nikt nie śmiał z Octavi 1.4 75KM! Z reszty można ;)

Edited by rafa

Żeby jeździć do pracy i z powrotem a także na zakupy do pobliskiego supermarketu  :plum:

Ej, stop, nie zgadzam sie! Moje 318 to idealny przyklad malo sportowego-ekonomicznego wozidla. Takze >=318 ;)

Edited by ryba

Żeby jeździć do pracy i z powrotem a także na zakupy do pobliskiego supermarketu  :plum:

Głupiś Ty! Do jeżdzenia do supermarketu kupuje sie terenówke tudzież suva ze stałym czterynacztery!

• Upvote 2
  • Downvote 2

75km jest bardziej niebezpieczne niz Boguś w M3.

No, jak bym Bogusia na ulicy trafił to uwierz mi że wracałby do domu bez jedynek.

Za głupotę...

Głupiś Ty! Do jeżdzenia do supermarketu kupuje sie terenówke tudzież suva ze stałym czterynacztery!

Ależ Cie uwiera w dupsku z tego powodu hehhe

• Upvote 4
  • Downvote 2

Nigga please gdyby to był mustang za 120 koła co ma pierdylion koni mogło by mnie uwierać bo wiadomka, że taka fura to marzenie kazdego no ale nie z powodu stu konnego jedenszesc ;]

• Upvote 2
  • Downvote 4

Nadal w tym glupim kraju nie mozna kupic ubezpieczenia na inny okres niz 12miesiecy?

Jak auto ma niemieckie blachy, to można kupić na miesiąc. Ergo powinno się dać na dowolną ilość miesięcy.

Za ponad 100K ;]

Za ponad sto? Ale ja nie wybiegam hejtem w przyszłość bo na hejtowanie subaryny jeszcze przyjdzie czas. Z resztą jonas pewnie poczeka do października do premiery nowej Fabii bo głupio było by teraz kupic subaru, a w październiku żałować, ze się na nową skode nie zaczekało. Cała polska ponoc czeka, Janusze już podobno dzwonią do salonów zapisywać sie w kolejki http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Skoda-pokazala-reflektor-nowej-Fabii,wid,16815388,wiadomosc.html?ticaid=113467

Edited by KAX_
  • Upvote 1

Właściwie to zjechałem sobie na ręcznym do tego zdjęcia przedstawiającego reflektor nowego Audi Fabia.

Dwa razy.

• Upvote 3
  • Downvote 2

Nikt Ci się nie dziwi - przecież zdjęcie reflektora nowego auta koncernu VAG to prawie jakby coś się komuś objawiło na szybie okiennej. Gdzieśtam.

Każdy Janusz czuje drgnięcie w lędźwiach.

Tak oglądałem to Subaru i ktoś wie co się stało w środku? Głównie chodzi o radio. Wygląda to tak, że ktoś projektował deskę rozdzielczą z myślą o radiu, a jak skończył to właśnie o nim zapomniał i coś tam dorysował. Już wersja z sat nav wygląda lepiej, chociaż i tak wygląda jakby jakiś pryszczaty młodzieniec wrzucił coś tam od siebie. jonas tak żartujesz z tej nieszczęsnej deski e90 a la clio, a jak wytłumaczysz to co Japońce odstawili w Foresterze? :huh:

Ale o so hosi? Przecież foty całej Fabii są w necie już dawno i wygląda to tak:

2014-Skoda-Fabia-launch.jpg

Chyba że to bezczelny fotomontaż z jakiegoś modelu z widłami... ;]

Wrzućcie tam 2.0 115KM i jeździłbym nawet, bo z ryja nie brzydkie. A na pewno miliard razy ładniejsze, niż poprzedni wyrób samochodopodobny.

Tak oglądałem to Subaru i ktoś wie co się stało w środku? Głównie chodzi o radio. Wygląda to tak, że ktoś projektował deskę rozdzielczą z myślą o radiu, a jak skończył to właśnie o nim zapomniał i coś tam dorysował. Już wersja z sat nav wygląda lepiej, chociaż i tak wygląda jakby jakiś pryszczaty młodzieniec wrzucił coś tam od siebie. jonas tak żartujesz z tej nieszczęsnej deski e90 a la clio, a jak wytłumaczysz to co Japońce odstawili w Foresterze? :huh:

Jeśli mówisz o tym poniżej, to nie jest tak źle - niektóre elementy nawet mi się podobają.

forester14-interior10.jpg