Jump to content
Sid

Codzienność za kierownicą

Recommended Posts

Możesz sobie po prostu znaleźć najtańsze. I przyzwyczaj się do takich cen, ponieważ to właśnie normalny poziom - wcześniej była walka dumpingowa.

obawiam się, że niżej nie zejdę, bo już szukałem

Chętnie bym wyrejestrował i postawił na kołkach w garażu i niech stoi, bo to pamiątka rodzinna, ale nie. Auto jest, to oc trzeba płacić. CHORE

Edited by piotreek

Chętnie bym wyrejestrował i postawił na kołkach w garażu i niech stoi, bo to pamiątka rodzinna, ale nie. Auto jest, to oc trzeba płacić. CHORE

Mam takie auto i będe chciał sprzedać. OC nie płacone, chyba od końca lat '90. Zobaczymy jak się temat rozwinie. Bo spłacać tego nie zamierzam.

To nie jest do konca chore. 

Ktos mowi ze nie bedzie jezdzil, nie bedzie a pewnego dnia wyjedzie i sie rozbije. 

Powinny byc przepisy definiujace dokladnie ze dany pojazd nie bedzie uzytkowany. Mechaniczne blokady zdejmowane na odpowiedzialnosc wlasciciela itp. 

Edited by KGHM Zagłębie Lubin
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Ktos mowi ze nie bedzie jezdzil, nie bedzie a pewnego dnia wyjedzie

1. Nie każdy jest grahamką, która mówi, ze już nie będzie pisał na forum i wraca za pół godziny.

2. Pół godziny, właśnie tyle masz na naprawienie postu wyżej. To nie testowe. Masz szczęście, autocenzura zrobiła robotę.

• Upvote 3

To jest kpina jakaś

Pacjent:

łada 2103 rok 1978, roczny przebieg 300-400 km, (tak, tankuję raz na rok!), OC od 600 zł w górę, na pojazd historyczny za młoda, jeszcze dwa lata.

Znacie może jakieś patenty na to aby obniżyć oc?

Dowiedz się w pzu czy mają ubezpieczenia dla tzw zabytków. Robisz wtedy opinię rzeczoznawcy i płacisz ułamek kwoty. Kiedyś varta miała coś takiego ale się wycofali.

Ewentualnie żółte blachy i wykupowanie ubezpieczenia na miesiące.

1. Nie każdy jest grahamką, która mówi, ze już nie będzie pisał na forum i wraca za pół godziny.

2. Pół godziny, właśnie tyle masz na naprawienie postu wyżej. To nie testowe. Masz szczęście, autocenzura zrobiła robotę.

Nie mow mi ze widziales cale przeklenstwo?

• Upvote 1
  • Downvote 2

Poseł Marzec szerzej znany jako Scyzoryk Liroy już podobno zaczął działać w sprawie aby auta i motocykle użytkowane sezonowo mogły na czas nieuzywanie być zwolnione z opłacania OC.

A do mnie zajechał święty mikołaj dzisiaj:

xmQfH8Y.jpg

Jeszcze tylko maty wygłuszające i biorę się za podpinanie lepszego nagłośnienia pod niedawno zamontowany telewizorek :D

Edited by KAX_

Nie widzę żadnych audiofilskich kabli poszerzających scenę i nasycających tony średnie. Jak można tak żyć, jak jakieś zwierzę.

Priorytetem był głęboki korzenny bass. Wszystkie podzespoły maja w nazwie "hq" lub "pro" z wyjątkiem wzmacniacza sony, który jest starszy od auta i pochodzi z czasów kiedy sony sprzęt robilo w kraju kwitnącej wiśni, a nie kwitnącej lipy i on jest bez dopisków pro i hq.

Żali. Grahamka jako biegacz, kolarz bez auta jest uziemiony, nie ma jak dojechać na trening.

Wydawało mi się, że biegacze dobiegają na trening, a nie dojeżdżają,

Mam problem z autem. Nawet po godzinnej jeździe w mieście silnik ma tylko 2 kreski. W lato miał 4 kreski. Nie ma tam oznaczeń w stopniach Celsjusza ale 4 kreski w lato zawsze były. Samochód to Clio generacji z silnikiem 1.5DCI 105 KM.

• Downvote 2

Sprzedaj lub oddaj do serwisu.

Termostat.

Rozumiem, że piszesz o o temp po przebiegu kilkudziesięciu km, na parkingu klekot się nie rozgrzeje.

Tak po kilkudziesięciu km nie jest ciepło z wentylacji. Karton na chłodnice?

Tak po kilkudziesięciu km nie jest ciepło z wentylacji. Karton na chłodnice?

Post wcześniej nie pisałeś o temp z nawiewy, tylko o kreskach na wskaźniku. Po kilkunastu km silnik osiąga temp 4 kresek? Jeśli nie osiąga to uwalony termostat.