Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

44 tys dolarów za model ze zwiększonym zasięgiem. Ciekawe ile w złotówkach po doliczeniu podatków.

Chyba jednak jeszcze poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem do czasu, aż mirki handlarze zaczną ciągnąc te auta z reichu od emerytowanych lekarzy co tylko do kościoła jeździli i ładowali je raz w roku za okazyjne 30K zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ja szedłbym póki co w hybrydkę. Bo Polska nadal jest daleko za czołówką Europy jeśli chodzi o stacje Tesli... OOo już są całe 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na takie "perełki" przyjdzie pewnie poczekać ze 3-4 lata.

Do tego czasu trzeba będzie się bujać klekotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekasz długooo ale chyba na uzbieranie odpowiedniej ilości gotówki bo Tesla S P100d ma 500 kilometrów zasięgu :lol:

Tesla model Long Range ... 500km i cena na poziomi 44 000$+ opłaty i .. czekanie. Jak się chce to miast zbiornika LPG można wrzucić dodatkowy pakiet zajączków extra power. Za 5 lat może na jakąś używkę zarobię. :P

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na używkę od mirasa świeżo po wymianie ori aku na nasze rodzime z centry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to mając 100kzł można wyebać paliwo i zmienić na elektryka, każdy samochód, ale to ciiii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat za 100k bez problemu, tylko nie wiem jak z homologacją, OC i tak dalej. Wszystkie graty są do kupienia w lepszej hurtowni elektrycznej (silnik, falownik i akumulatory), proste jak kopulacja. Jeszcze może zostanie coś na choinkę o zapachu kokosowym.

No to wybierz się teraz nad morze taką Teslą. Nie ma po drodze żadnego superchargera, więc robisz postój na trasie na 3 godziny i z powrotem to samo.

Ja się wyprowadziłem nad morze zamiast kombinować jak jakiś biedak z dojazdami, ale ja ze wsi jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ja jestem, słoik z Warsiawy albo Nowy Ruski, żeby do Zakopanego jechać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myślałem, że do ruskiego kurortu nie chcesz jechać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę za to do Kaliningradu bez wizy, zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie czyściłem sobie wnętrze auta, ściereczkami jednorazowymi, by się wszystko świeciło jak psu jaja i ... mam całe ręce pocięte (na plastikowych elementach). To germańskie nasienie nawet nie potrafi porządnie wykończyć odlewów tworzywa półek na dole, czy z tyłu lusterka na podszybiu (a z narodami tak mendom dobrze szło). :blurp:

• Upvote 2
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę za to do Kaliningradu bez wizy, zawsze coś.

Przywrócili MRG czy masz rosyjski paszport? :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karwa blisko 300zł wzrosło mi oc + nnw + ass. Mimo zniżek człowiek płaci jak kiedyś, gdy zaczynał jazdę z tymi złodziejami. Za rok trzeba będzie zmienić ubezpieczyciela i nakłamać w polisie. Może za wdowca dają jakieś rabaty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przywrócili MRG czy masz rosyjski paszport? :twisted2:

Może ma białoruski, izraelski albo kazachstański, skąd wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...wyczuwam agnata wschodnich służb pseudonim "JANUSZ"

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co znaczy "przywrócili"? Mo być, bo im te Iskandery na Olx wystawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na odcinku 500 m. Jakiś kolo w Mercedesie zdążył mi dwa razy prawie się wbić w bok zmieniając pas ruchu bez kierunkowskazu. Nowe odkrycie na drogach to kierowcy Peugeot. Obejrzyjcie sobie Top Gear Peugeot drivers. No w ciągu miesiąca dwa razy jakiś Peugeot nie umiał się zmieścić na swoim pasie w zakręcie przy przepisowej prędkości.

No i bonus

GDPs7pH.jpg

https://pasteboard.co/GDPs7pH.jpg

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co znaczy "przywrócili"? Mo być, bo im te Iskandery na Olx wystawię.

Niedawno minęła pierwsza rocznica zawieszenia MRG ze względów bezpieczeństwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X1 i Q2? Proszę was... przecież A4/3-er to najniższa sensowna półka a dopiero od A6/5-er można oczekiwać jako takiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale wozy za grubo ponad 100 kilo zł i tandeta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to niemieckie, czego oczekujesz? Trzeba zapłacić więcej niż u konkurencji, żeby dostać mniej i gorsze niż u konkurencji. Logiczne jak prowadzenie wojny z Rosją w zimie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekhm. Ostatnio miałem przyjemność jeździć Mazdą cx-3, 2.0 150. Automat do bani bo nie wie co ma ze sobą robić przy jeździe na trasie, w mieście jest cool. Komfort i jakość wykonania? W porównaniu do lancera którego miałem- gigantycznie na korzyść mazdy, czuć wiatr czasu... A te trzeszczące piano-black to standard wszędzie- rysuje się od samego patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O właśnie - piano black, czyli czarna plexi :lol: W dwuletniej C klasie nie było miejsca bez rys.

Jeździł ktoś samochodem z 8-biegową skrzynią ZF? Wszyscy dziennikarze się rozpływają nad tą skrzynią a mnie ciekawi czy widać różnicę w porównaniu do dwusprzęgłowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi