Jump to content
Sid

Codzienność za kierownicą

Recommended Posts

44 tys dolarów za model ze zwiększonym zasięgiem. Ciekawe ile w złotówkach po doliczeniu podatków.

Chyba jednak jeszcze poczekam.

Rozumiem do czasu, aż mirki handlarze zaczną ciągnąc te auta z reichu od emerytowanych lekarzy co tylko do kościoła jeździli i ładowali je raz w roku za okazyjne 30K zł?

Dlatego ja szedłbym póki co w hybrydkę. Bo Polska nadal jest daleko za czołówką Europy jeśli chodzi o stacje Tesli... OOo już są całe 3 :D

Na takie "perełki" przyjdzie pewnie poczekać ze 3-4 lata.

Do tego czasu trzeba będzie się bujać klekotem.

Poczekasz długooo ale chyba na uzbieranie odpowiedniej ilości gotówki bo Tesla S P100d ma 500 kilometrów zasięgu :lol:

Tesla model Long Range ... 500km i cena na poziomi 44 000$+ opłaty i .. czekanie. Jak się chce to miast zbiornika LPG można wrzucić dodatkowy pakiet zajączków extra power. Za 5 lat może na jakąś używkę zarobię. :P

Edited by NostradamuSek

Na używkę od mirasa świeżo po wymianie ori aku na nasze rodzime z centry :lol:

Akurat za 100k bez problemu, tylko nie wiem jak z homologacją, OC i tak dalej. Wszystkie graty są do kupienia w lepszej hurtowni elektrycznej (silnik, falownik i akumulatory), proste jak kopulacja. Jeszcze może zostanie coś na choinkę o zapachu kokosowym.

No to wybierz się teraz nad morze taką Teslą. Nie ma po drodze żadnego superchargera, więc robisz postój na trasie na 3 godziny i z powrotem to samo.

Ja się wyprowadziłem nad morze zamiast kombinować jak jakiś biedak z dojazdami, ale ja ze wsi jestem.

A co ja jestem, słoik z Warsiawy albo Nowy Ruski, żeby do Zakopanego jechać?

Właśnie czyściłem sobie wnętrze auta, ściereczkami jednorazowymi, by się wszystko świeciło jak psu jaja i ... mam całe ręce pocięte (na plastikowych elementach). To germańskie nasienie nawet nie potrafi porządnie wykończyć odlewów tworzywa półek na dole, czy z tyłu lusterka na podszybiu (a z narodami tak mendom dobrze szło). :blurp:

• Upvote 2
  • Downvote 1

Mogę za to do Kaliningradu bez wizy, zawsze coś.

Przywrócili MRG czy masz rosyjski paszport? :twisted2:

Karwa blisko 300zł wzrosło mi oc + nnw + ass. Mimo zniżek człowiek płaci jak kiedyś, gdy zaczynał jazdę z tymi złodziejami. Za rok trzeba będzie zmienić ubezpieczyciela i nakłamać w polisie. Może za wdowca dają jakieś rabaty :)

Przywrócili MRG czy masz rosyjski paszport? :twisted2:

Może ma białoruski, izraelski albo kazachstański, skąd wiesz?

Co znaczy "przywrócili"? Mo być, bo im te Iskandery na Olx wystawię.

Na odcinku 500 m. Jakiś kolo w Mercedesie zdążył mi dwa razy prawie się wbić w bok zmieniając pas ruchu bez kierunkowskazu. Nowe odkrycie na drogach to kierowcy Peugeot. Obejrzyjcie sobie Top Gear Peugeot drivers. No w ciągu miesiąca dwa razy jakiś Peugeot nie umiał się zmieścić na swoim pasie w zakręcie przy przepisowej prędkości.

No i bonus

GDPs7pH.jpg

https://pasteboard.co/GDPs7pH.jpg

Edited by Kilokush

Co znaczy "przywrócili"? Mo być, bo im te Iskandery na Olx wystawię.

Niedawno minęła pierwsza rocznica zawieszenia MRG ze względów bezpieczeństwa ;)

Przecież to niemieckie, czego oczekujesz? Trzeba zapłacić więcej niż u konkurencji, żeby dostać mniej i gorsze niż u konkurencji. Logiczne jak prowadzenie wojny z Rosją w zimie.

• Upvote 2

Ekhm. Ostatnio miałem przyjemność jeździć Mazdą cx-3, 2.0 150. Automat do bani bo nie wie co ma ze sobą robić przy jeździe na trasie, w mieście jest cool. Komfort i jakość wykonania? W porównaniu do lancera którego miałem- gigantycznie na korzyść mazdy, czuć wiatr czasu... A te trzeszczące piano-black to standard wszędzie- rysuje się od samego patrzenia.

O właśnie - piano black, czyli czarna plexi :lol: W dwuletniej C klasie nie było miejsca bez rys.

Jeździł ktoś samochodem z 8-biegową skrzynią ZF? Wszyscy dziennikarze się rozpływają nad tą skrzynią a mnie ciekawi czy widać różnicę w porównaniu do dwusprzęgłowej.