Skocz do zawartości
Roxas

Dobry Tani Tuner Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić tuner tv celem podpięcia pod kompa Play Station 2 (dobrze a nawet musi ten tuner mieć oczywiście możliwość nagrywania obrazu (i dźwięku) jakbym zapragnął zrobić filmik z jakiejś gierki) Jaki tuner polecilibyście na mój sprzęt (ale żeby był tani ;) i może być z allegro) i żeby oczywiście jakość obrazu była bardzo dobra jakbym np grał to żeby to np nie wyglądało gorzej niż na tv :P (no wiadomo fajnie jakbym mógł na nim nagrywać też programy z tv ;)).

 

PS: Chodzi mi o tuner tv a nie duner dvb pod kompa do podłączenia telewizji satelitarnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Winfast TV2000 XP Expert. Sam go posiadam, super jakość dźwięku i obrazu.

Na allegro kosztuja stówke z groszami za nowe: KLIK

zaraz lookne na ta strone tylko wydaje mi się że lepiej kupić coś używanego bo taniej a ja chce nabyć dobry tuner tv "w jak najtańszej cenie" ;)

 

EDIT: Jakoś nie widze w tym tunerze możliwości podpięcia chinczy a potrzebuje w takowym tunerze też wejścia na chincze jest to możliwe ?

Edytowane przez Roxas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bylbys zainteresowany u mnie lezy ta karta od roku uzywalem jej moze przez 3 tygodnie lacznie - zgralem wszystkie filmy z kamery i uzywalem gdy tv mi sie popsul napisz pm czy odezwij sie na gg - 3528222 napewno sie dogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...