Skocz do zawartości
N4RMER

Płyta Główna Pod S939 I Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie płyta główna na socket939 z AGP... głównie zależy mi na podkręcaniu. Wiem, że najlepsza będzie DFI Lanparty UT nF3 Ultra-D, ale ciężko ją dorwać... jak już jest to za drogo sprzedawana. Jakiś inny produkt, który da podobne możliwości jak DFI?

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asrock dual sata 2/vsata zdecydowanie, pełnowartościowe agp i pcie OC na przyzwoitym poziomie a po modach tu juz w ogóle miodzio :) tylko ze dostać którąś z tych kart to nie lada wyczyn ;| ale ktoś na forum chce sprzedać chyba YogiCK ale głowy za to nie dam :P

Edytowane przez Kvaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial teraz kupic mobasa AGP to asrock dual vsata2.

Osobiscie mam AV8 i nie mam z nim zadnego klopotu. Co do OC to ma pokazny wachlarz regulacji napiec i inne bajery dla maniakow OC. moim zdaniem daje rade :D. Plytka godna polecenia komus kto nadal chce inwestowac w AGP. Jesli chcesz jakies szczegulowe info o AV8 to pisz na PM.

 

P.S. Nie sugeruj sie tematem o AV8 na forum, bo jest bardzo ubogi i przestarzaly. Od tamtego czasu wyszlo kilka poprawionych biosow rozwiazujacych wszelkie problemy.

 

Tu koles chce 180zl :

http://www.allegro.pl/item224817759_abit_a...rakow_odss.html

 

Z tym, ze Asrock daje ci opcje przejscia na PCI-E bez wymiany mobo.

 

Co do ECS, to NF3 wydaje mi sie juz zbytnim cofaniem sie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafcioo

Ja mam AsRocka VSTA i się dobrze sprawuje :) Polecam ją bo na pewno za jakiś czas będziesz chciał się przesiąść na PCI-E :) Jest dość tania ale trochę cieżko ją teraz zdobyć :) Poszukaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeno As(s)rock dual sata. Daje mozliwosc przesiadki na pcie, choc na dłuższą mete przy 939 nie jest to az taką dużą zaletą jakby sie wydawało. Miałem Abita AV8, i nowe biosy rzeczywiscie rozwiązują wiele spraw, ale płyta ogólnie jest troche problemowa i lubi sobie znajdywac takie problemy z doopy :wink: Podsumowując na pierwszym miejscu Asrock, jesli nie to Abit.

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCI-E mnie nie interesuje... z PCI-E mam inny sprzęt ;)

ABIT AV8 miał mój kumpel na stancji i troche narzekał, ale skoro są nowe biosy to zastanowie się nad nią... chociaż jest na chipsecie K8T800 Pro, nie ma z tym większych problemów? Ma zablokowany PCI?

AsRock Dual... nie wiem, nie jestem przekonany do tej marki... jeszcze te AGP i PIC-E. Pewnie jest z nim sporo problemów.

Interesuje mnie płyta co ma dużo opcji OC... typu San Diego na minimum 3GHz (zaznaczam, że na DFI lata bez problemu tyle, nawet lepiej ;) )

A może Epox 9NDA3+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludziska dajcie spokój, mam Asrocka i przy PCI-E bajka nie jest, więc nie polecajcie czegoś czego nie sprawdziliście, bywa niestabilnie a wydajność na tym kombajnie też nie powala. No i jeszcze ta VSATA, no śmiech na sali. :P

 

Natomiast jeśli chodzi o AGP to generalnie nie mogę złego słowa powiedzieć, także jak szukasz czegoś na 939 jest to pewne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ASRocka VSTA to byłem napalony jak na niezłą blondynkę.... i co? [gluteus maximus]... płyta ma zrąbany kontroler SATA2 - na SATA1 nie można podkręcać bo blue skriny wychwytuje momentalnie :( ale przynajmniej widzi HDD.

 

Sporo asrocków widziałem w swoim życiu, ale nie mogę jednogłośnie pochwalić 939-Dual VSTA. Wersji SATA2 nie miałem okazji używać, więc się nie wypowiem.

 

Ale i tak jej nie sprzedam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...