Skocz do zawartości
azyl

Kurs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak sie składa ze aktualnie mam troche gotowki, i pomyslalem zeby zainwestowac "w siebie". Myslalem o jakims kursie zwiazanym z komputerami ( ale nie cos typu kurs wlaczania i wylaczania windowsa i obslugi offica jaki to sie funduje pracwnikom w robocie co to nie maja zielonego pojecia o kompach ). CHodzi mi o cos dzieki czemu bede mogl latwiej znalesc robote, nei wiem moze jakas administracja sieci ( bo na to sie wybieram na studia ) albo cos w ten desen - nei wiem jakie teraz sa dostepne kursy, cena tak do 1200-1400. Chcialbym go zrobic do konca wrzesnia. Mozecie mi cos poradzic ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz idziemy w ta strone to myslalem nad kursem spawacza - robota na wakacje za niezly hajs, co o tym sadzicie ?

czy ja wiem, kumpel jest spawczem, jezdzi po calej polsce, i zarabia 2.500 zl, w delegacjach calymi tygodniami, z zona sie widzi co ruga niedziele...

Jak juz to w stoczni jakiejs... Tam jest dobry hajs teraz...

 

Wozki widlowe, lepsze roziwazanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta... zajebiste...

Chyba, że mówisz o "zagranicy"

w większości hurtowni pensja wózkowego netto niewiele przekracza 1000 zł

no chyba, że jakaś wypas firma to pewnie coś do 2 koła podchodzi ale czy to tak STRASZNIE dużo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie kurs programowania maszyn CNC ;) Z takim papierkiem zawsze robote znajdziesz ;)

oj nie wiem czy taki kurs pomoże, aby dobrze to robic, trzeba posiadac ogromną wiedzę o materiałach itp. takie kursy są zazwyczaj wprowadzeniem w temat, no chyba, że chce sie zostać "podajnikiem" no ale wtedy o dobrej płacy można zapomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...