Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z lawina SELEKTOW, prosze o nie naduzywanie tego slowa...

Jak nazwiemy procki idace 4,4@1.3 na box ??

 

Z tego co widac, to mamy jz w kilku miejscach polski "selekty" a jeszcz oficjalnej premiery nie bylo....

cool i say....

 

Masel, ile ty masz tego kwiatu na stanie??

 

P.S. Masel chituje, bo ma boxa wiekszego !!! :D

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac, to mamy jz w kilku miejscach polski "selekty" a jeszcz oficjalnej premiery nie bylo....

cool i say....

 

Masel, ile ty masz tego kwiatu na stanie??

W kilku miejscach... ja widze w jednym ;)

 

hymm dobrze zrozumiałem że te 4200 na 1,35 to już selekcja ? miałem nadzieję że to będzie średnia z pudełka ;) a selekcja to będzie 4,2 <1.3 ;]

Mozesz brac selekty spoza PL, 4.2G przy 10'c otoczenia i 1.45v to ownage masakrator na xs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz ile kolo ma z XS celcjuszy, to powiedz nam tez ile ty teraz masz...no i dlaczego uzywasz boxa z E2160 ? ;D

Perelko, nie miej zalu ze my nie widzimy, bo nam nie pokazujesz...

a czekamy..... :D

 

 

Pardon...jakos mi umknelo ze ma od ciebie...

To widze ze 4.2 podzieliles po kolesiach, ciekawe co bedziesz mial dla siebie...hy hy

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się MaSell ile ty tego masz? :D

odpowiednio ;)

 

Jak wiesz ile kolo ma z XS celcjuszy, to powiedz nam tez ile ty teraz masz...no i dlaczego uzywasz boxa z E2160 ? ;D

Perelko, nie miej zalu ze my nie widzimy, bo nam nie pokazujesz...

a czekamy..... :D

Mam do wyboru boxa albo fc - na czym wolicie miec testowane selekty?

 

Ile teraz mam stopni? 36'C na niekreconym P4 631 i Ninji ;)

 

No i na co tak czekacie bo nie wiem :o ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata na AW9D z biosem 16 beta3, ale max fsb to około 430... wiec nie wiem czy nie wymienic swojej na Abita IP35 lub Foxconna P35A-S....

Tez doszedłem do wniosku ze chyba pora na wymianę, ale nie bardzo wiem co jest teraz dobrego na rynku w cenie do ok 650zl... Moze ABIT IX38 QuadGT? dobry jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez doszedłem do wniosku ze chyba pora na wymianę, ale nie bardzo wiem co jest teraz dobrego na rynku w cenie do ok 650zl... Moze ABIT IX38 QuadGT? dobry jest?

 

Zlookaj DFI LT/UT P35, super mobaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż na 780i lub coś tańszego MSi FiR / Fox P35A

 

o MSI-padle jest juz w tym temacie ;] a na Asus P5N-T Deluxe na 780 nie liczylbym za mniej jak 800pln i to w mega tanich sklepach :] poza tym lay plyty jest do doopy do kwadratu. po cholere daja tych gownianych pcie 1/4 zamiast pci jak na to praktycznie nic nie ma a jak juz jest to kosztuje krotnosci odpowiednika na pci :|

 

 

mi sie abit quadgt x38 podoba, bo mozna sie pobawic w CF i miec 2 uzyteczne PCI :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o procki dają rade ale w wielu grach sie to na wiekszą wydajnośc nie przekłada :|. 8800gt + c2d 2,4 = tyle samo fps w ut3 co 8800gt c2d 3,0 ghz wiec nie zawsze wiecej mhz to wiecej fps (no chyba ze all low gdzie wtedy to cpu ma wiecej pracy).

Niemniej po zakupie 8800 gt chyba też zapoluje na fajne E8xxx ;]. Cena miodna-oc cacy-no i zawsze jakiś wzrost wydajności. Oby amd odpowiedziało czymś naprawdę mega dobrym bo za rok ceny procków intela mogą znów 'wrócić do złych czasów' p4-p3.

No i czekamy na quady za rozsądną cene ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o MSI-padle jest juz w tym temacie ;] a na Asus P5N-T Deluxe na 780 nie liczylbym za mniej jak 800pln i to w mega tanich sklepach :] poza tym lay plyty jest do doopy do kwadratu. po cholere daja tych gownianych pcie 1/4 zamiast pci jak na to praktycznie nic nie ma a jak juz jest to kosztuje

letki OT - ale lay jest dla mnie bomba. czemu ? bo mi sie ładnie wsjo zmiesciło. 2x gt, sas@pci/e x16, dzwiekówka, tuner na pci-e x1, i zostaje wolny x1 + jeden PCI. źle ? bo ja twierdze ze bardzo dobrze. może jakas ageia,? są dziury, jest w co wsadzać.

koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dom_free

 

Asus P5E bedzie bardzo dobrym mobasem dla E8400

ale jak masz taka kase wydac poszukaj DFI z cyfrowa sekcja zasilania

bedzie chyba lepsza .

Ogolnie rzecz ujmujac potrzebne mobasy co robia bez wysilku FSB 520-530

wiecej chyba nie potrzeba do tych procow .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

letki OT - ale lay jest dla mnie bomba. czemu ? bo mi sie ładnie wsjo zmiesciło. 2x gt, sas@pci/e x16, dzwiekówka, tuner na pci-e x1, i zostaje wolny x1 + jeden PCI. źle ? bo ja twierdze ze bardzo dobrze. może jakas ageia,? są dziury, jest w co wsadzać.

koniec OT.

Na 2 karty z HR-03 jest swietna, mozna by je chlodzic jedna 120stka ;) . Poza tym slyszalem, ze ta mobo nie jest jakas rewelacyjna, ot plyta jak plyta. EOT

 

mowilem juz ze selekty byly i sie zmyly?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell

 

Jak Ci chodzi Asus P5K PRO bo też celuje w tego mobasa :] i nie chce się na nim zawieść. Masz może x-fi? w jednym temacie ktoś strasznie narzekał na kompatybilność obu podzespołów.

 

 

Ceny, ceny, kupujemy.

post-116203-1200608838_thumb.jpg

 

wg. tej tabelki c2q ma wyjść 20 stycznia razem z E8XXX? czasem nie miało być jakiejś obsuwki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa!! Z przykrością muszę stwierdzić, że wszystkie E8400 jakie miałem, się pokończyły :) Zostały mi jeszcze tylko E8200 w cenie (dajmy na to) 550 zł :)

 

A najgorsze że przez to wszsytko sam nie miałem kiedy sie pobawić :) całe szczęscie ze został mi jeden OEM do zestawu to sie pobawie przed wysyłką na ASUS P5K PRO. Zobaczymy ile te mobo jest warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokoj z oftopem o plytach od tego sa tematy , cala strona i 20% tekstu tylko procach...

 

Kiedy oficjalnie pojawia sie te procki w sklepach ? Kwestia paru tygodni rozumiem ?

 

Na dobrym WC , realne sa szanse na okolice 5gz na codzien i proc z polki sklepowej bez selekcji ? ( mowa o 8400 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Dajcie sobie spokoj z oftopem o plytach od tego sa tematy , cala strona i 20% tekstu tylko procach...

 

Kiedy oficjalnie pojawia sie te procki w sklepach ? Kwestia paru tygodni rozumiem ?

 

Na dobrym WC , realne sa szanse na okolice 5gz na codzien i proc z polki sklepowej bez selekcji ? ( mowa o 8400 )

5G? zapomnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Na dobrym WC , realne sa szanse na okolice 5gz na codzien i proc z polki sklepowej bez selekcji ? ( mowa o 8400

hehe dobre 5Ghz na codzien tj 555x9,zartujesz sobie prawda ??jak nie to zejdz z chmur na ziemie oki,bo moze Ci sie cos stac :E

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre 5Ghz na codzien tj 555x9,zartujesz sobie prawda ??jak nie to zejdz z chmur na ziemie oki,bo moze Ci sie cos stac :E

2 x 2,5GHz = 5GHz a wy tak po nim jedziecie :lol: Edytowane przez meeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...