Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2: buehehehe dawno się tak nie uśmiałem :lol2:

 

Co to znaczy lepsze czy gorsze? Sprzedają takie jakie deklarują, że będą chodzić na danym napięciu przy tych ok. 3GHz i z tego wywiązują się znakomicie, a to, że jeden czy drugi "niedzielny overcklocker" nie może wycisnąć 4GHz to już nie zmartwienie Intela :wink: pzdr

to ze te procki chodza na 3 ghz a moga w wiekszosci na 3,8 to wiesz ty ,ja i intel tez wie...tak samo jak masz ferari.. powinienes jezdzic w miescie 60 a walisz 200...bo sie da...jezeli i ja i ty wiesz ze intela sie da latwo i dobrze podkrecic to intel uwierz ze tez wie...

i ma renome firmy..(myslisz ze nie sponsoruja ocerclockerow??..zawsze co wyjdzie nowy proc to od razu ci sami ludzie od razu bija rekord)

 

zmierzam do tego ze jesli wszyscy wiedza ze intel jedzie wiecej niz ma napisane i sporo ludzi dlatego wybiera intela .to (mimo ze tak jak piszesz daja 3ghz tak jak deklaruja) jednak majac renome juz w oc powinni trzymac to oc na stalym poziomie w jednej serii procesorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(myslisz ze nie sponsoruja ocerclockerow??..zawsze co wyjdzie nowy proc to od razu ci sami ludzie od razu bija rekord)

Akurat Intel nie jest chetny do sponsoringu podkręcaczy i nie rozdaje generalnie procesorów. Oddziały na poszczegolne panstwa/regiony czasem jakis procesor dadza jednak jest to bardzo zadki precedens. Intel Polska nawet twierdzi, że ich procesory nie działają pod ciekłym azotem ;) a ja stalem obok ich stanowiska bawiac sie 3dmarkiem wesoło polewajac azot na E6700 ;)

 

Nawet kingpin kupuje procki z własnej kieszeni :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli teoria z poczatkiem i koncem wafla krzemowego jest ciagle aktualna. kiedys byla :P to przeciez nie mozna ciagle ciac z poczatku. kiedys i on musi sie skonczyc. dalej jest juz tylko srodek i koniec :D

zatem nie mozna twierdzic ze intel nie przyklada sie do jakosci wyrobu co wplywa pozniej na oc. po prostu nie mozna osiagac ciagle tego samego. imao!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zdecydowana wiekszosc ludzi nigdy nic nie podkreca !!

wiec po co takie gadki ze robia gorsze proce bo nei ida wszystkie na 4GHz. o/c nie interesuje 99% ludzi kupujacych sprzet .

firmy , które montują komputery to wiadomo że nie podkręcają, ale wśród kupujących procesory w celu samodzielnego złożenia kompa jest więcej soób które podkręca niż 1%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wynik 4000MHz przy napięciu 1.395v jest dobrym wynikiem? procesor e8400 test to 15H orthosa small FTTS priorytet 9. Podniesione tylko vcpu i jakies 48stress ) tylko jest i tak bdb mało pasty i to jeszcze zgarniętej z boxa )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki zwiazek ma to ze bierzesz komputer na raty z... czujkami?? unsure.gif blink.gif

 

Czujki sa jaknajbardziej OK od prockow z okolo 50 tygodnia...

 

I nie kreca sie ZNOWU slabo tylko to zalezy od szczescia...

To nie ma nic wspólnego z tym, że biorę na raty, ale jak spytałem o wade czujników to proponowałeś mi te co sprzedajesz, i to ma już coś wspólnego z moimi ratami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na komentarze z newegg.com i nie zalezy to od tygodnia.... jakis czlowiek kupił 14 kwietnia i tak mu poszedł

 

so far I've got it to 4.1GHz @ 1.30V (456 X 9) for 8 hours Orthos stressed. The CPU is so cool. I could go much higher if I dare. but 4.1GHz is plenty fast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...