Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaze 600 bo to jest jedyny image jaki znalazlem... Na poprawki nie mam czasu

x38 i FSB ~600 jak dla mnie rewelacja.

Mój maximus na x38 przy 530 wymięka. Poleci chyba do śmieci.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieci dobrze prowadzi i to go utrzymuje przy życiu.

Co do pamieci... x38/48 rewelacyjnie prowadzi memki natomiast P45 to jakies nieporozumienie

 

@ KonradGT

 

A kiedy chcesz? :)

 

@ jacekcz

 

X38 to jest to samo co X48... ;) Czasami jest tak, ze zaplacisz 2x mniej a mozesz z tego wycisnac wiecej niz na tym najdrozszym sprzecie... Dlatego btw i7 nie przemowi do mnie ze wzgledu na nieoplacalnosc

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X38/X48 to fajne chipsety, potrafią zrobić uczciwe FSB, rewelacyjnie kręcą pamięci, dobrą wydajność mają, nie padają, znoszą wysokie V

 

przeciętny X48 kończy się w granicach 530 - 590 FSB (Rampage Formula, P5E3 Premium, P5E Deluxe, P5E64 WS Evolution), wyjątkiem jest Rampage Extreme i MSI X48 Platinum, które robią 600+ FSB.

X38 to już loteria, miałem ok. 15 sztuk co robiły 490 - 510 FSB stabilnie, miałem sztukę co miała problemy na 450-470 FSB :lol:, 3 sztuki robiły ok. 530 - 560 FSB i miałem też ze 3 sztuki co robiły 580 - 620 FSB.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na P45-DS3 powyżej 512 FSB koniec stabilności 512x9@4.6ghz 1.36V i zastanawiam się czy warto jest kupować goodram pro 1200mhz bo mam mizerne ramy za 120zł 2x1066 patritoy czy lepiej płytę wymienić? Albo podpowiecie mi które napięcie jest od szyny

macie ss

Dołączona grafika

Edytowane przez hakerzmc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FSB -> stare dobre P965 wymiata :)

 

ASUS P5B-E Plus, nawet bez vmodów, 1.65v na vmch = 620 FSB.

Ba, ~610 lata do benchy na:

 

FED14030h => 06

FED14034h => 10

FED1403Eh => 03

FED1403Fh => 24

FED14040h => 09

 

 

Coby nie być goło słownym -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=733378

 

Dołączona grafika

 

 

@ KUBA_TM, trzeba się dogadać, mam w sumie trochę wolnego czasu teraz, to można by pokręcić ;)

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakim napieciu robi te 5,3ghz ? 1,8v?

1,45V

 

5.3 ghz na fc to wynik mizerny, nawet żałosny bym powiedział. Cep, który nie lata 5.4 GHz SPI/3D jest bardzo słaby.

564-566 to koniec tej dfi, innym prockiem tez tej bariery nie przebiłem Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1M to sobie w buty wsadz ;) :P

To jest koniec możliwości płyty za 350zł i patriotów za 120zł nie lada wyczyn schowaj z rampage za to mozna kupic duzy lepszy sprzęt. Opłaca się wymienić płytę chodzi mi o najwyższe oc na air ??:) czy wymieniać na 32nm Edytowane przez hakerzmc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...