Skocz do zawartości
Rudesmen

Zrewolucjonizujmy Prowizje Na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio przyszło mi dużo zapłacic allegro więc stąd mój żal :) i pomysł żeby jakoś przekonać allegro do zmniejszenia prowizji bo oni się coś nie kwapią z racji kiepskiej konkurencji dlatego wymyśliłem, by zrobić ogólno forumową (krajową) akcję której celem będzie powiedzmy odstawienie allegro na tydzień i wystawienie jak największej ilosci przedmiotów na ebay.pl (za nic się nie płaci wiec spoko - dla każdego) i żeby każdy wystawił cokolwiek, nawet wiedząc ze tego nie sprzeda wkońcu nic za to nei płacimy - co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziewwww...

Nie ty pierwszy i ostatni narzekasz na prowizje allegro.

 

Witam

ostatnio przyszło mi dużo zapłacic allegro więc stąd mój żal :)

Ale regulamin wczesniej czytales i wiesz jakie byly stawki? :>

Wiec bylo trzeba od razu na ebay wystawic i miec problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tym załamany i łączę się z tobą w bólu, dlatego jeżeli taka akcja przeciw Allegro byłaby zorganizowana byłbym za.... Nigdy na allegro nie sprzedałem nic droższego niż 600 zł, więc nie odczułem jeszcze tak strasznych prowizji, ale wielu moich znajomych niestety musiało płacić ponad 100 zł na konto allegro jedynie za jeden sprzedany przedmiot :(

 

Denerwuje mnie jeszcze kwestia ubrań na allegro, dla każdego rozmiaru trzeba tworzyć nową aukcję przez co robi się duży mętlik. Lepiej gdyby na jednej aukcji dało się zaznaczyć kilka rozmiarów - wtedy aukcji byłoby dużo mniej.... Niestety tak to już w życiu bywa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wielu moich znajomych niestety musiało płacić ponad 100 zł na konto allegro jedynie za jeden sprzedany przedmiot :(

Allegro umozliwia sprzedania praktycznie wszystkiego, daje dostep do niezliczonej liczby kupujacych. Oczywiscie prowizja jest spora jednak nie ma nic za darmo.

 

Sprzedajac cos na allegro trzeba liczyc sie z prowizja i doliczyc ja do ceny przedmiotu. Nie rozumiem Waszego zalu, mozecie zawsze za darmo wydrukowac i przykleic ogloszenie na slupie w parku w waszym miescie <_<

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgdzam z tym co napisał autor, no może nie da rady żeby wszyscy przestali używać. Ale denerwuje mnie to Allegro uważa się za niewiadomo co. Wystawiłem towar, właściwie motocykl i ktoś dał te 450zł (podejrzany kupiec z 0 komentarzy) no i transakcja się oczywiśnie nie sfinalizowała. Ale byłem wkur.... :angry: a na dodatek zostało do zapłacenia dla tych monopolistów ponad 30zł prowizji! Odzyskałem prowizję bo miałem takie prawo i sprzedałem troche taniej poprzez anonse <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Kto wam każe korzystać z Allegro? Jak się nie podoba, to macie Ebay'a lub inne serwisy.

Allegro przecież nie zataja wysokości prowizji, wszystko jest podane, więc nie wiem skąd potem te zaskoczenie jak przychodzi do zapłaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Kto wam każe korzystać z Allegro? Jak się nie podoba, to macie Ebay'a lub inne serwisy.

Allegro przecież nie zataja wysokości prowizji, wszystko jest podane, więc nie wiem skąd potem te zaskoczenie jak przychodzi do zapłaty...

Dokładnie..

Nie musicie korzystać z Allegro.pl - podobnie jak było z TPsa, zawsze mozna isc do konkurencji.. Konkurencja jest słabsza? Płacicie za jakosc Allegro.

Fakt, portal ten stał sie monopolista - kiedy była jakas ostatnia promocja w stylu wystawianie za 1gr? Pfff.. nawet nie pamietam..

Ale cóż, mamy otwarty rynek, kapitalizm itp - maja do tego prawo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez jak placi sie wysokie prowizje ,to mozna sie zapisac do programu paybeck i dostaje punty i tak sobie mozna uzbierac na jakis ciekawy produkt

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...