Skocz do zawartości
Lagier

Dark Project By Lagier - Wc Rev 5.0 & 6.x -dużo Fot!

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ladnie to wyglada. schludnie i pomyslane z glowa. Na szczescie nie ma tam zadnych gadzetow typu "blink, blink" i festiwal choinek i diod led no oprocz Feser'a ale kolor ladnie dobrany do DK. Juz niebieskim i zielonym troche sie zygac chce. Nic tylko pogratulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@disaster3

dzięki wielkie. Generalnie takie było zamierzenie projektu by odejść od standardów i najcześciej spotykanych kolorów, a przy tym wszystkim stworzyć schludny i tradycjonalny setup jakie lubię :).

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na bogato, elegancko i wogole. weze grubasne sa pulpasne. kolorek tez git. okno z widokiem z gory na wnetrze ( nie wnetrznosci ;) ) bardzo fajnie to wyglada. i ta czern pcb :D Kolor fesera jak najbardziej pozytywny. kiedys w modzie bardzo popularny byl niebieski. teraz zielony mial swoje 5 minut. zoltego chyba malo osob ma a tez bardzo łądnie sie prezentuje, choc w takim dopieszczonym ukladzie go nie widzialem ;) ( ja mialem w budzetowym wc ;) ) Czerwony kolor fesera mial juz jeden pjurepecerzanin ( :lol: ) ale nicku w tej chwili nie moge sobie przypomniec. ( w avatarze ma takiego kosciotrupa smisznego z kosa niczym z bajki :P )

Finalnie, Lagier no dales po garach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy projekt. Słaba sztuke E8400 trafiłes bardzo.Ale wracajac do wygladu to nie powiem złego słowa :) 9,5/10 za to lustro na dole bo to zbyt lansersko wyglada

jeszcze raz dzięki wszystkim za uznanie i dobre słowo :) :oops: :D

 

co do mojego E8400, czy słaby powiedziałbym średniak. Da rade na co dzień przy 4,15 - 4,2 latać ale 500x8 fajnie wygląda :D

 

tutaj masz małego screena jak leci ten cep, madafaka jest bo wytrzymuje vcore rzędu 1,65v :twisted: wyżej już nie teściłem bo to na asusie było i mnie blokował... a jak zapodałem DFI to jakoś czasu nie było :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiles nowy panel oddzielajacy czesc dolna od gornej czy mozna do tej bydy dokupic taki? bo w standardzie sa chyba powycinane strasznie duze dzury.

cały dół był dorabiany z blachy nierdzewnej, która została spolerowana. Czegoś takiego raczej nie kupisz, w sumie na pewno nie kupisz :). Standardowe otwory są takich rozmiarów, że można przez nie wpaść do środka ;] :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnei teraz wyglada o niebo lepiej :) fajny tez pomysl o skasowaniu siatki na gorze i wstawieniu plexi, poprawia efekt wizualny o 100%. ale mam dwie uwagi co by nie bylo ze slodze, da rade obrocic blok na cpu o 90 stopni w prawo? tak aby sie weze nie krzyzowaly? i druga: jakby tak rez oposcic z 5cm nizej bylby lepiej wyeksonowany :)

 

ogolnie kibelek 1 klasa, gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnei teraz wyglada o niebo lepiej :) fajny tez pomysl o skasowaniu siatki na gorze i wstawieniu plexi, poprawia efekt wizualny o 100%. ale mam dwie uwagi co by nie bylo ze slodze, da rade obrocic blok na cpu o 90 stopni w prawo? tak aby sie weze nie krzyzowaly? i druga: jakby tak rez oposcic z 5cm nizej bylby lepiej wyeksonowany :)

 

ogolnie kibelek 1 klasa, gratki

wiedziałem, że ktoś w końcu zwróci uwagę na krzyżujące się węże :). Niestety kombinowałem na wszystkie możliwe sposoby i nie da rady. Jak nie w jednym to w drugim miejscu się będzie załamywać. Tak jak widać to jedno chyba z lepszych rozwiązań. Rezerwuar da się opuścić w dół ale jakoś mi się tak nie widziało, aczkolwiek spróbuję w wolnej chwili o obadam :). W każdym bądź razie THX za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie do kolegi. Jak z wykonaniem O-Tanka?? Wszystko ładnie wygląda?? Jak te uchwyty pasują?? Ładnie trzymają rezik w pionie?? Właśnie stoję przed wyborem i nie wiem czy brać O-Tanka czy dołożyć do reza od EK.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie do kolegi. Jak z wykonaniem O-Tanka?? Wszystko ładnie wygląda?? Jak te uchwyty pasują?? Ładnie trzymają rezik w pionie?? Właśnie stoję przed wyborem i nie wiem czy brać O-Tanka czy dołożyć do reza od EK.

mam już drugiego z rzędu i dla mnie jest naprawdę OK. Aczkolwiek odpowietrzanie układnu nie należy do najprzyjemniejszych. Czasem minie kilka ladnych dni zanim układ się odpowietrzy na dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Powiedz mi co to za złączki na grafie, jakieś takie dziwne :) To są skręcane złączki ze spiłowanym gwintem?

 

Co do O-Tanka to jest on jak najbardziej w porządku. Przy mocnej pompce na 12V trzeba zalewać wody po sam czubek, bo inaczej zasysa powietrze. A uchwyty trzymają mocno, tylko u mnie już po kilkunastu razach wkładania i wyjmowania pojawiły sie malutkie pęknięcia; jeszcze trochę i trzeba będzie wymienić. Ja u siebie zamontowałem o-tanka tylko na jednej obejmie, jak ta pęknie to będzie druga ;)

 

Wracając do kibelka, wyszło na prawdę estetycznie, imho grubsze węże są o wiele ładniejsze, poza tym dobre foty robią swoje ;)

Ale lekkie przegięcie stawianie kompa na fioletowym jedwabiu czy cokolwiek to jest ;P Bardziej pasuje na jakieś zdjęcie ślubne

 

Procuś średniawy rzeczywiście 1,45v to sporo jak na 4Ghz

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miazga82

zgadza się ze złączkami nieźle się nakombinowałem.... po zamówieniu bloczku niby było wszystko ok, ale jak przyszedł okazało się że jest przygotowany pod gwint 1/8" no i zaczęły się kombinacje. Koniec końcem sądzę jednak, że całkiem nieźle to wyszło...

Co do fotek i ogólnie pojętego ich tła... zamysł był taki by foty wyróżniały się od inny, a zapewniam Cię iż jeżeli komp stałby na biurku czy na dywanie nie byłoby takiego efektu.

Minusem o-tanka jest odpowietrzanie i jest dokładnie tak jak powiedziałeś jak jest mocna pompa trza nalać po brzegi płynu bo inaczej spory problem będzie z odpowietrzeniem układu. Kolejnym jego minusem są zatrzaski, które u kilku osób poszły się kochać. U mnie póki co jest gicik.

 

Co do CEPU tak jak pisałem średniak 1.45v śmigał na asusie na DFI nie wyłapałem jeszcze odpowiednich ustawień :) jest szansa by zejść z vcore niżej.

 

EDIT:

@M1siek

thx za pozytywnego komenta :)

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ten kolorek fesera :) a oprócz niego jeszcze czarny OCZ XTC, satynowe prześcieradło, podkładki (czyżby ocynk?) no i okienko w topie :D

 

a tak całkiem poważnie to wyszło superos, foty jak zwykle pro.

Dorzuć jeszcze foty w nocy i bloczki na sekcje PWM :P

Gratki.

 

jak z hałasem i wydajnością XTC OCZ na ramach?? Warto to kupić??

http://www.purepc.pl/node/1001?page=all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :)

Kolorek tez prawidlowy, az mi sie przypomina moja stara obudowa.

Zdjecia jak zwykle pierwsza klasa.

Jedyne co nie do konca mi sie podoba to pierdziawki ocz na pamieciach, osobiscie wole gole memki z jakimis fajnymi firmowymi nawet radiatorami. Ten wynalazek ocz jest zaskakujaco popularny :\ Z tym ze to kwestia gustu, calosc zmiata i tak :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bardziej Ci zazdrościć kompa czy umiejętności robienia takich zdjęć :wink:

 

Edit:

Czytałem że topy bloków Enzo potrafią pękać. Można do nich normalnie dokręcać choinki czy trzeba lekko i ostrożnie?

Edytowane przez LiquidForce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiquidForce

thx :D chyba mi pozazdrościłeś bo mi SNBW-SLI zaczał przeciekać...

 

@Arni

ta top z miedzi... blok z SB dwa razy mi sie rozszczelnił... Ogólnie gdybym teraz miał kupić ENZO to bym się poważnie zastanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...