Skocz do zawartości
Mizc

Lg L1960tr Oraz Lg L1960tr-bf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam się do zakupu jednego z monitorów z tematu i mam pytanie. Czym się różnią podane dwa modele, co oznacza końcówka BF? Nie doszukałem się tego w specyfikacji, a na infolinii LG nie potrafili mi udzielić odpowiedzi. A może to ten sam model?

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przymierzam się do zakupu jednego z monitorów z tematu i mam pytanie. Czym się różnią podane dwa modele, co oznacza końcówka BF? Nie doszukałem się tego w specyfikacji, a na infolinii LG nie potrafili mi udzielić odpowiedzi. A może to ten sam model?

raczej niczym, nie ma monitora 1960TR jest

L1960tr-bf -black frame

L1960tr-sf -silver frame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało, że to to samo, do czasu jak wszedłem na LINK.

Sugerują tam, że wersja BF ma dodatkowo F-Engine. Obie wersje (L1960TR i L1960TR-BF) tutaj mają kąty 170.

 

A z kolei na stronce Siriusa dla wersji L1960TR są kąty 160.

 

Na polskiej stronie LG nie ma tego modelu (jest TQ), za to na czeskiej jest L1960TR z kątami 170.

 

Zupełna paranoja :unsure:

Czyli mam przyjąć, że L1960TR, L1960TR-BF, L1960TR-SF to to samo, mają kąty 170 i wszystkie mają F-Engine, czy może LG wydawało co jakiś czas nową, poprawioną wersję tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało, że to to samo, do czasu jak wszedłem na LINK.

Sugerują tam, że wersja BF ma dodatkowo F-Engine. Obie wersje (L1960TR i L1960TR-BF) tutaj mają kąty 170.

 

A z kolei na stronce Siriusa dla wersji L1960TR są kąty 160.

 

Na polskiej stronie LG nie ma tego modelu (jest TQ), za to na czeskiej jest L1960TR z kątami 170.

 

Zupełna paranoja :unsure:

Czyli mam przyjąć, że L1960TR, L1960TR-BF, L1960TR-SF to to samo, mają kąty 170 i wszystkie mają F-Engine, czy może LG wydawało co jakiś czas nową, poprawioną wersję tego modelu?

 

 

tak to jest paranoja, kąty są takie wg jakiej normy się poda :) raz 150/130, później 160/160 a ostatnio 170/170 :) :) :) (realnie ta pierwsza wartość jest najbliższa rzeczywistości)

 

fengine to norma w LGkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...