Skocz do zawartości
kajsper

Pomoc Przy Wyborze Notebooka,prosze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nadeszla dla mnie chwila w ktorej musze przejsc z mojego starego, wysluzonego desktopa na nowego notebooka Jednak tak sie sklada, ze zupelnie nie jestem zorientowany w dzisiejszych firmach i technologiach, w zw. z czym potrzebowalbym pomocy od kogosc znajacego sie na rzeczy.

czego szukam:

-dobra matryca, wysokiej rozdzielczosci 17" (do Photoshopa, Corela, CADa)

-duzo RAMu,

-szybki procek,

 

Wsio tak, zeby dobrze dzialaly wyzej wymienione programy. Zastanawiam sie tez nad sprowadzeniem lapa zza granicy. Czy to dobre rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heya

 

Tak to może sobie każdy napisac :) Dużo nie pomogłes :wink:

 

Na początku podaj cenę max jaką mozesz przeznaczyć na lapka i troszkę wiecej na temat czego od niego wymagasz... Proponuje też po tym konkretnym przeanalizowaniu moich zaleceń, odwiedzić stronke www.skapiec.pl ( wybierz zakładkę dotyczacą lapków )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, faktycznie troche wiecej konkretow napisze :) Cena tak do 5000 zl, laptop potrzebny mi jest studiow i pracy- obsluga Photoshopa, Corela i 3dmaxa, ARchiCADa- szybkosc renderow,praca z duzymi rozdzielczosciami itp. W gierki bym pogral czasem, ale rzadko i niekoniecznie jakies nowosci, wiec nie jest to wazne kryterium. POlazilem po okolicznych sklepach z laptopami i w oko wpadl HP Pavilion dv 9500 i toshiba a200 1 hv. Jednak wybor w moim miescie jest za maly, ja za malo wiem na ten temat i wole sie popytac madrzejszych, bo nie chce sie naciac. Takze dzieki za wszelka pomoc i czekam na dalsze posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, faktycznie troche wiecej konkretow napisze :) Cena tak do 5000 zl, laptop potrzebny mi jest studiow i pracy- obsluga Photoshopa, Corela i 3dmaxa, ARchiCADa- szybkosc renderow,praca z duzymi rozdzielczosciami itp. W gierki bym pogral czasem, ale rzadko i niekoniecznie jakies nowosci, wiec nie jest to wazne kryterium. POlazilem po okolicznych sklepach z laptopami i w oko wpadl HP Pavilion dv 9500 i toshiba a200 1 hv. Jednak wybor w moim miescie jest za maly, ja za malo wiem na ten temat i wole sie popytac madrzejszych, bo nie chce sie naciac. Takze dzieki za wszelka pomoc i czekam na dalsze posty

Może spróbować poszukać mniejszego lapa o dużej rozdzielczości np.

asus F3JP

 

wątek na forum purepc

jakaś recka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...