Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

UNITED TEAM OF POLAND !

 

W dniu 19 sierpnia 2007 polskie teamy zjednoczyły się! Mimo nieoptymistycznego nastawiania udało się połączyć. Od tego momentu działamy wspólnie. 6 pozycja osiągnięta, ale jak fuzja dobędzie końca - jest duża sznsa na 3 ! Więc kręćcie swoje sprzęty, a mamy szansę dalej przechodzić w stronę szczytu podium :D

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozwoliłem sobie założyć taki temat. Sytuacja stanie się jasna.

 

Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do takiego połączenie to zagłosujcie, że tak, a swoje ale dopiszcie w poście.

 

Dodałem opcje, "Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie" dla sceptyków.

 

Równoległy temat z ankietą na forum.pclab.pl:

http://forum.pclab.pl/t281966.html

 

O innych tematach na polskich forach nie wiem, ale zachęcam do założenia.

 

Według mnie warunki takiego połączenia powinny wyglądać tak:

- jedna z dwóch opcji nazwy - albo sugerująca tylko, że team jest polski, albo wymieniająca z nazwy każdy portal który uczestniczył w połączeniu (kolejność w zależności od ilości punktów w dniu połączenia)

- każdy z teamów będzie mógł zagospodarować jeden link (do forum lub portalu)

- boty do tego samego rankingu będą na wszystkich forach

- każdy może na screenie/orbie itp zaznaczać z jakiego forum sie wywodzi. W grę może wchodzić także zmiana niocka na hwbot z dopiskiem [PurePC], PCLAB, czy (Dikie.net) - nie wiem tylko jak to wygląda technicznie.

- więcej wkrótce - większość jest do uzgodnienia.

 

I w dalszym ciągu możemy ścigać się między sobą, kto ma więcej punktów indywidualnie ;)

 

Myślę, że wszytko jest na dobrej drodze do fuzji, a ta ankieta myślę, że dużo rozjaśni.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- każdy może na screenie/orbie itp zaznaczać z jakiego forum sie wywodzi. W grę może wchodzić także zmiana niocka na hwbot z dopiskiem [PurePC], PCLAB, czy (Dikie.net) - nie wiem tylko jak to wygląda technicznie.

Ze zmianą nicka nie ma żadnychproblemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki uwzględniając wszystkie Polskie Teamy (przejrzałem listę w miarę dokładnie):

 

3787 - PUREPC

983 - PCLAB

380 - egielda

360 - PCarena

173 - Dzikie

126 - overclock

103 - shackit

82 - HardPC

39 - Zabrze

23 - ocsystem team

------------------------

6056 - United Poland Team

 

Na dzień 17-08-2007:

1. 7217.20 points H.O.T. (Hellas O/C Team)

2. 7068.00 points XtremeSystems

3. 5979.10 points Team MXS ModLabs.net

 

Więc wchodzimy do pierwszej trójki na świecie. Brakuje 1000pktów do XS. Licząc, że stanie się niemożliwe i diabeł Nas nawiedzi ( ;) ) to jesteśmy w stanie ich łyknąć od razu. Jak nie to ten 1k jest do nadrobienia.... a 1,2k to już luzem [; i jesteśmy na pierwszym miejscu....

 

Dobra, zajdę na ziemię. W każdym razie, uważam, że mamy realne szanse na dobre miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nam punktacja spadnie... ryba zmienił team.

To niech spie...la z tymi frajerskimi wynikami,a te 300pkt. to My odrobimy w tydzień :D

W taki razie dajcie mu bana na Nasz Team,i teraz zaczynamy benchowac Panowie i Panie.Tyle odemnie.Pozdrawiam

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :lol:

 

Śmiechu warte jest postępowanie naszego szefa działu hardware. Rzeczywiście ten kraj się nie zjednoczy... takie polskie społeczeństwo... Rozumiem, że ryba po prostu wstydzi się być w narodowym teamie...

Poszedł na XS..... Cóż, szczerze mówiąc, to on był najbardziej przeciw, więc na moje to i dobrze, że teraz będzie się udzielał na forum XS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: moze newsa na glownej PPC o tym dac? :D wielki tytul w stylu: "Najlepszy czlonek naszego teamu na HWBot, nasz redakcyjny kolega, zabral zabawki i zmienil piaskownice, co daje szanse na zapanowanie pokoju na polskiej scenie OC :P"

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrezygnuje z PPC... Taka częściowa migracja jest do niczego. Posada na dwóch stołkach źle działa na hemoroidy :wink: Albo niech wraca na PPC albo niech CAŁKOWICIE idzie na XS - tak powinien postąpić człowiek honoru, ale nikomu nie narzucimy woli - wolny kraj.

 

Gemmy

 

I to jest porządna postawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wracam :lol2:

A widzisz ;) "nie mów hop..." :) Mówiłeś, że nie wrócisz, ale takiego ciosu się nie spodziewałeś. (tak, wiem, to żart i zostaniesz na XS, ale może kiedyś ;) jak w PL zapanuje miłość wśród ocerów ;) )

 

//

 

Ręce opadają, eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wracam :lol2:

 

Dziwne zachowanie jak dla mnie.

 

Eh a bylem sobie jedyny to musial przylezc :wink:

A,zapraszamy :D Mistrzu

 

@Gemmy

 

powrót do oc? :D

Oczywiście już zakupiłem nowe zabawki :D Na dniach dodaje nowe wyniczki ,póki co na FC,także troszku słabe,ale jak to ŚP dziadek mawiał ,w jedności siła :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A,zapraszamy :D Mistrzu

Oczywiście już zakupiłem nowe zabawki :D Na dniach dodaje nowe wyniczki ,póki co na FC,także troszku słabe,ale jak to ŚP dziadek mawiał ,w jedności siła :wink:

A dziekuje, nie skorzystam Panie PI ;)

 

Wyniczki chetnie zobacze w Twoim wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam po staropolsku: 3xTak. będzie mi bardzo miło walczyć dla polskiej reprezentacji.

No! Takie podejście mi się podoba! B)

 

85% na TAK - uważam, że to zasługuje tylko na finalizowanie fuzji poprzez omówienie zagadnień szczegółowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nam punktacja spadnie... ryba zmienił team.

Eeee a czy wyniki robione dla PPC jako portalu nie były przypadkiem zapisywane na rybe?

 

 

@kszonek

Też jesteśmy optymistycznie nastawieni, ale ankieta jest raptem 3h, poczekajmy parę dni, a ty od razu o finalizacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Oczywiście już zakupiłem nowe zabawki :D Na dniach dodaje nowe wyniczki ,póki co na FC,także troszke słabe,ale jak to ŚP dziadek mawiał ,w jedności siła :wink:

;)

 

czyli sie złamiecie 9s w 1m B-)

 

@kszonek

 

"United Poland Team"

 

Dumnie brzmi :wink: Tak jakby patriotyzmem pachnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznym jest to, że praktycznie wszyscy [z Pure również] się bardzo cieszą z zaistniałej sytuacji [tj. pan Marcin i jego XS] - nie powiem, ja też, praktycznie już problemów nie widzę i sądzę że się możemy przymierzać do scalenia powoli w takim układzie :).

 

Eeee a czy wyniki robione dla PPC jako portalu nie były przypadkiem zapisywane na rybe?

Ja tam tylko wiem, że ten Celeron @ 7GHz to Tomcatowy [i on za niego punkty ma, za 7,7GHz] :P.

 

"United Poland Team"

Dumnie brzmi :wink: Tak jakby patriotyzmem pachnie ;)

"Poland United" może [tak piłkarsko ;)], się zobaczy jeszcze. Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jesteśmy optymistycznie nastawieni, ale ankieta jest raptem 3h, poczekajmy parę dni, a ty od razu o finalizacji :P

Oj tam, podczas dyskusji w temacie o hwbot większość też była za, tylko ryba i sulaco przeciw (wyraźnie), ale rację masz - poczekamy.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznym jest to, że praktycznie wszyscy [z Pure również] się bardzo cieszą z zaistniałej sytuacji [tj. pan Marcin i jego XS] - nie powiem, ja też, praktycznie już problemów nie widzę i sądzę że się możemy przymierzać do scalenia powoli w takim układzie :).

A JMKS I JEGO PCLAB?

 

Panuj niekiedy na tym jak piszesz bo ludzie różnie mogą to odebrać! Pije do "[tj. pan Marcin i jego XS]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee a czy wyniki robione dla PPC jako portalu nie były przypadkiem zapisywane na rybe?

Widzisz uzytkownika PurePC?

 

Nigdzie nie odszedlem, chcialem zobaczyc kilka rzeczy, a ze wy sobie cos ubzduraliscie... wasza sprawa. Przy okazji zobaczylem jak naprawde kilka osob sie zachowuje, o mnie zawsze sie zle mowi, ale popatrzcie takze na siebie czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek

 

"United Poland Team"

 

Dumnie brzmi :wink: Tak jakby patriotyzmem pachnie ;)

to kretfr to wymyślił... a toman mi zasugerował, że gramatycznie powinno być "Polish United Team" - ale nazwa to rzecz ostatnia....

 

Śmiesznym jest to, że praktycznie wszyscy [z Pure również] się bardzo cieszą z zaistniałej sytuacji [tj. pan Marcin i jego XS] - nie powiem, ja też, praktycznie już problemów nie widzę i sądzę że się możemy przymierzać do scalenia powoli w takim układzie :).

No prawda jest taka, że to żałosne.....

 

//

 

edit: o ryba wrócił.... cóż.....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, wszyscy sie radujmy i idzmy na piwo.

Może prawda, dobrze by to Nam zrobiło ;) wróćmy do przyjaznej atmosfery.

 

W każdym razie koniec OT, bo nie o tym tu mówimy. To temat o fuzji, a nie o tym, kto gdzie poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...