Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiesz, ale to działa tak:

 

My, jako moderatorzy danych teamów wpadamy na nasze fora uzbrojeni w jednego bota i go konfigurujemy.

A dostajemy go w momencie kiedy ent przyzna nam moderatornie w teamie.

W związku z czym automatycznie punkty przechodzą.

 

I teraz tak.

Nie odbędzie się to od razu - będzie to trwało z tydzień (chyba, że dobrze usprawnili system).

Kwestia druga to to, że trzeba wejść na HWBota (co zrobię za chwilę) i odlinkować WSZYSTKIE zespoły, które zostały założone przez nas - Polaków.

Zaopatrzeni w taką linkownie wysyłamy z entem, albo robi to sam ent, czy ja i wysyłamy e-mail do ekypy HWBota, żeby tamte teamy zostały wykasowane.

Trzeba tylko porozmawiać z MILANSEM, bo z tego co widzę, to założył własnego eVerona, który ma marne miejsce ze względu na członkowstwo tylko jednego ludzia - właśnie MILANSA.

A jak z kontami osób które są w teamie i są zarejestrowane na hwbot? Będą wtedy bez teamu, czy zostaną przeniesione do United?

 

Co do teamu PCLab - aktualnie mimo, że większość uczestników zagłosowała na TAK, stanowisko jest na NIE. Miejmy nadziej, że JMKS zmieni zdanie, ale część użytkowników zadeklarowała ręczne przeniesienie kont do United, więc, czas zacząć bez PCLaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ludzi co są zarejestrowani.

My administratorami tam nie jesteśmy, więc nie możemy im grzebać w ustawieniach.

ALE! Każdy tam (zarejestrowany) ma mozliwość zmiany teamu. Teraz tylko POSZCZEGÓLNI moderatorzy danych teamów muszą dopilnować, żeby ich team nie miał w ogóle zajestrowanych użytkowników w ich teamie.

Dołączona grafika

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadziej, że JMKS zmieni zdanie

Ja mam zdanie takie, że ryba się powinien wypowiedzieć czy już choć trochę dojrzał. Jeśli nie - to mamy problem.

 

Wolę się 5 razy zastanowić, porozmawiać, poprosić, popytać niż po 2 tygodniach (tyle mniej więcej czasu wyżej wymieniony jest w stanie wytrzymać bez kolejnego idiotycznego zachowania) się z tego wycofać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdanie takie, że ryba się powinien wypowiedzieć czy już choć trochę dojrzał. Jeśli nie - to mamy problem.

 

Wolę się 5 razy zastanowić, porozmawiać, poprosić, popytać niż po 2 tygodniach (tyle mniej więcej czasu wyżej wymieniony jest w stanie wytrzymać bez kolejnego idiotycznego zachowania) się z tego wycofać.

Kurde ;] Wytłumacz mi to, w czym Ci on przeszkadza, bo nie kumam :D Po prostu nie kumam.

Nawet jeśli się wypiął to nie widzę powodu, dla którego miałbyś teraz 'nie wchodzić' w to. Jesteś jedynym, który tak robi (no offence, ja po prostu nie widzę racjonalnego wytłumaczenia :) ). Innym to nie przeszkadza, bo ich to szczyka. Ani Ty, ani Twój team nie straci dlatego, że ryby nie ma w zjednoczonym teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4078862[/snapback]

ryba obrzucał mnie błotem tak jak i ciebie. I trochę cię rozumiem. Ale ja wolę się poświęcić i tolerować go. Nie lubię go, z miłą chęcią dałbym mu po mordzie (sorry za wyrażenia), ale wolę przemilczeć i dla dobra Polski być z nim w teamie.

Ja na pewno dołączę do Polskiego teamu, i JMKS fajnie byłoby być w teamie razem z tobą.

 

I to jest odpowiednie stanowisko.

 

więc pozostało już załatwić sprawy techniczne, a potem będziemy się przepisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie o to chodzi, że będzie

A więc o to chodzi ;]

W takim razie wybacz JMKS za niezrozumienie :)

 

Trudno, jest czy go nie ma - jest tworzony JEDEN POLSKI team. Chcę w nim być, podobnie jak i moi teamowicze.

To czy jest tam koleś, który ma pare punktów czy go nie ma mam totalnie w [gluteus maximus].

 

EDIT: entu i kiszonek - lista teamów się już robi.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję za bo daje to szansę na szersze rozpowszechnienie indywidualnych osiągnięć i wzmacnia prestiż nas jako Polaków zajmujących sie OC.

Sprowadzenie tej idei do tego czy ten czy tamtem wróci i czy będzie w połączonym teamie to dla mnie nieporozumienie i jest bez znaczenia. Liczy sie idea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, jest czy go nie ma - jest tworzony JEDEN POLSKI team. Chcę w nim być, podobnie jak i moi teamowicze.

To czy jest tam koleś, który ma pare punktów czy go nie ma mam totalnie w [gluteus maximus].

I ja się pod tym wszystkim (łącznie z Labowiczami, na to wygląda) podpisuję.

Ale nie zamierzam tolerować zachowania ryby, bo wiem jak to będzie wyglądać - jak mówię daję temu projektowi 2 tygodnie zgodnego współżycia i "się zacznie" [sypać].

 

Z nim rozmawiajcie, nie ze mną. Ja mu wszystko wybaczam, mogę mu nawet drugi policzek nadstawić (a i trzeci od biedy :P), ale... nie dziesiąty... [a do tego by jak sądzę prowadziło takie połączenie] A 4 bany na PCLab.pl to mu się wzięły "z powietrza", jaaasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nim rozmawiajcie, nie ze mną. Ja mu wszystko wybaczam, mogę mu nawet drugi policzek nadstawić (a i trzeci od biedy :P), ale... nie dziesiąty... [a do tego by jak sądzę prowadziło takie połączenie] A 4 bany na PCLab.pl to mu się wzięły "z powietrza", jaaasne...

ALE RYBA ZGODZIŁ SIĘ!!! Więc nie mamy o czym z nim gadać.

 

Samo bycie w jednym teamie nic nie zmieni, oprócz tego, że klasyfikacja polskich teamów będzie łączna. Dalej byście mieli własny watek do dyskusji, dalej własne boty, z tym, że na liście wyników w bortach byłby wyniki wszystkich dotychczasowych polskich teamów.

 

Nie ważne który team daje 100pktów, a który 5000pktów. ważne, że działamy razem dla dobrego imienia Polski za granicą. jesteśmy w stanie coś pokazać razem, więc łączymy siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba czasem przesadza, mnie też to irytuje ale może się uspokoi jak zobaczy naszą zjednoczoną pozycje :) Zrozumie że JMKS nie jest już rywalem a sojusznikiem i walczy o dobro zjednoczonego teamu :)

 

Dlatego JMKSie zachowaj się jak dorosły, jak rybie coś się nie będzie podobało to z nim sobie porozmawiamy - przecież nie będziemy zjednoczenia zaczynać od bezsensownej wojenki. Naprawde te punkty to powinno być coś co łączy, a nie dzieli

Edytowane przez Opson6667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to że przestanie wszystkich wokoło obrażać? :unsure:

Dobra, one prośba ;]

Lej na to [;

 

Nie bądźmy jak nasi wspaniali pisowcy. Bądźmy lepsi i zamiast gadać, zróbmy to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie leje na to. Jak mówisz róbmy to, to zacznijcie nawet dziś.

kszonek wróci, ent sie odezwie i robimy, a jakże. Wpierw pare mejli/rozmów między moderatornią i zabieramy sięza robote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jest bardzo dobry :D

Mam nadzieje ze wypali.

Co niektorych obywateli to jacy oni sa to wszyscy widzimy, i nie ma najmniejszego sensu gadac w kolko o nich bo to i tak nic nie zmieni.

 

W sumie moznaby zrobic taki myk ze co jakis czas oglaszac ranking kto ma najwiekszy udzial w dorobku teamu (start od 0 punktow dla wszystkich). Przypuszczam ze to pokazaloby kto ma skilla albo hmmm szczescie trafiajac na dobre sztuki. :P

 

 

Dodatkowo moznaby jeszcze pokombinowac z jednym forum ktore bedzie na kazdym z portali. Z tymze bedzie ono takie samo na pure, pclabie i tak dalej. Nie wiem jak to rozwiazac technicznie, nicki beda np [ktos tam][forum]. To na pewno pomogloby i ulatwilo komunikacje miedzy memberami teamu.

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mib

Takie coś istnieje, tzn istnieje takie subforum na forum hwbota :) Trzeba po prostu założyć topic z nazwą teamu i po sprawie ;] O tutaj się to znajduje.

Hmmmmmmm no niezupelnie mi o to chodzilo. Raczej forum gdzie mozna sie zapytac co jeszcze zrobic aby wynik w pi byl lepszy itp.

Z tego linka co mi podales to raczej wynika ze tam sie teamy tylko pokazuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrcając do tych przyjemniejszych spraw.

Polish United Team lub ewentualnie PolTeam - takie dwie sugestie na początek. Zawsze możemy coś wybrac teraz, a potem zrobić międzyforumowe wybory.

Mi leży Polish United Team.

PPC OC Team na pewno nie przyjmie pozytywnych opinii userów z innych serwisów :P

Polish United Team jest fajne, ale skrót PUT już nie ;)

Propozycja SGJ jest świetna ;)

Wybierzcie Polish United Team, to zostanę ojcem chrzestnym :D

 

Ewentualnie mogę zaproponować:

 

United Team Of Poland In Action, w skrócie U.T.O.P.I.A. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrcając do tych przyjemniejszych spraw.

 

Wybierzcie Polish United Team, to zostanę ojcem chrzestnym :D

 

Ewentualnie mogę zaproponować:

 

United Team Of Poland In Action, w skrócie U.T.O.P.I.A. :lol2:

Nie powiem oryginalne pomysły ;)

 

Jak już założycie Polski Team, to dobrze jakby na każdym serwisie powstał taki news na głównej stronie, wtedy zainteresowanie jeszcze będzie większe... tak tylko przypominam, bo wiadomo nie wszystko od razu.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem oryginalne pomysły ;)

 

Jak już założycie Polski Team, to dobrze jakby na każdym serwisie powstał taki news na głównej stronie, wtedy zainteresowanie jeszcze będzie większe... tak tylko przypominam, bo wiadomo nie wszystko od razu.

Z newsem nie ma w ogóle problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z newsem nie ma w ogóle problemów.

 

Dobrze zeby to powstalo w formie informacji prasowej, zeby na kazdym portalu bylo dokladnie to samo napisane i mozna by te informacje przeslac do innych portali, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zeby to powstalo w formie informacji prasowej, zeby na kazdym portalu bylo dokladnie to samo napisane i mozna by te informacje przeslac do innych portali, itp.

Bardzo się cieszę, że się odniosłeś do tego co pisałem :razz:.

 

 

Tak czy inaczej, ja się zgadzam.

 

Trochę wbrew sobie, ale jak już pisałem na Labie, byłem w kościele i akurat był ślub.

 

Znak jak dla mnie wyraźny, ciężko sobie wyobrazić mocniejszy.

 

Niech sie dzieje wola Nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba.

 

 

Co do nazwy: pomysły tomana bardzo fajne ;), swój typ dałem już wczoraj: Poland United [też podobny].

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...