Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Nikogo nie zmusisz i myślę, że nie ma co się nad tym rozczulać.

W dalszym ciągu apeluję o studzenie głów, ankieta jest raptem 15h, skąd wiecie, czy wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli? Są wakacje, kogoś może nie być itd...

Wypowiedziało się dużo osób i wiele zostało powiedziane.

 

W jużo fuzji, ok są 4 teamy a co z

360 - PCarena

173 - Dzikie

103 - shackit

82 - HardPC

39 - Zabrze

23 - ocsystem team

PCArena - ktoś pisał, że są za, teraz dopiero mi się przypomniało. Co do reszty to trzeba do nich uderzyć i przedstawić propozycję. Shackit - narazie mi nie odpowiedzieli. Dzikie - nie mam kontaktu z nikim, HardPC też, a Zabrze i OCsystem to nawet nie wiem skąd te teamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab.pl - aktualnie jak mówiłem stoję okoniem. Totalnie zdecydowany [na tak] byłem wczoraj przez kilka godzin, a teraz to mi się do ostatecznej decyzji [aż tak] nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie zmusisz i myślę, że nie ma co się nad tym rozczulać.

W dalszym ciągu apeluję o studzenie głów, ankieta jest raptem 15h, skąd wiecie, czy wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli? Są wakacje, kogoś może nie być itd...

 

W jużo fuzji, ok są 4 teamy a co z

 

360 - PCarena

173 - Dzikie

 

103 - shackit

82 - HardPC

39 - Zabrze

23 - ocsystem team

 

??

Z dzikie.net mało kto wie pewnie o tym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent juz kombinuje jak by to fuzje technicznie wykonac. Nie widze lepszego rozwiazania niz podmiana botow na forach + wywalenie wynikow ktore beda widoczne w starym teamie + wszyscy z kontami na HWBota przenosza konta do innego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent juz kombinuje jak by to fuzje technicznie wykonac. Nie widze lepszego rozwiazania niz podmiana botow na forach + wywalenie wynikow ktore beda widoczne w starym teamie + wszyscy z kontami na HWBota przenosza konta do innego teamu.

Stare teamy kasujecie czy zostaja z zerowa iloscia pkt? I czy ludzie bez kont na hwbocie automatycznie zostana przeniesieni do nowego teamu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent juz kombinuje jak by to fuzje technicznie wykonac. Nie widze lepszego rozwiazania niz podmiana botow na forach + wywalenie wynikow ktore beda widoczne w starym teamie + wszyscy z kontami na HWBota przenosza konta do innego teamu.

ale zakładasz nowy Team, czy zmieniasz nazwa PurePC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma odpowiedzi "ch*j mnie to boli"?

bo nie przypuszczałem, że emeryci wchodzą na to subforum?

 

Nie ma różnicy przecież, lepiej zmienić nazwe

Może jest jakiś problem natury technicznej i lepiej założyć nowy... ale lepiej byłoby zmienić nazwę, wtedy ludzie nie usiali by się przenosić.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma odpowiedzi "ch*j mnie to boli"?

Skończ to brac dziadostwo bo ci nie służy. :razz:

 

Ja jestem na tak wreszcie chyba by cos zagrzmialo na skale światowa :)

 

 

eMJotka

 

Czepiasz sie :wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zakładasz nowy Team, czy zmieniasz nazwa PurePC ?

Prawdopodobnie PPC zmieni nazwe, nie wiem do konca jak to technicznie rozwiazac, wiec na razie usilnie wymyslam jak to zrobic. Mam juz kontakty do wiekszosci ludzi odpowiedzialnych za HWBota na pozostalych forach (overclock, egielda, PCArena, Shackit). JMKS gdybys mogl puscic mi PMke ze swoim GG to bylbym dzwieczny :D, a jak nie puscisz to i tak znajde Twoje GG. Czy moglby ktos z kontaktami skontaktowac sie z Dzikimi?

 

i tak BTW: Jest juz wybrana jakas nazwa czy mam cokolwiek wymyslec?

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie PPC zmieni nazwe, nie wiem do konca jak to technicznie rozwiazac, wiec na razie usilnie wymyslam jak to zrobic. Mam juz kontakty do wiekszosci ludzi odpowiedzialnych za HWBota na pozostalych forach (overclock, egielda, PCArena, Shackit). JMKS gdybys mogl puscic mi PMke ze swoim GG to bylbym dzwieczny :D, a jak nie puscisz to i tak znajde Twoje GG. Czy moglby ktos z kontaktami skontaktowac sie z Dzikimi?

 

i tak BTW: Jest juz wybrana jakas nazwa czy mam cokolwiek wymyslec?

Nazwy nie ma, nie wiem czy potem łatwo zmienić nazwę, ale na teraz wybrałbym Polish United Team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPC OC Team.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Poland PC OverClocking Team

 

Po naszemu Polska druzyna kręcenia piecyków ;)

Zbyt dwuznaczne ;) Z góry było mówione, że nazwa nie może być związana w żaden sposób z którymś portalem.

 

Polish United Team lub ewentualnie PolTeam - takie dwie sugestie na początek. Zawsze możemy coś wybrac teraz, a potem zrobić międzyforumowe wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polish United Team jest fajne, ale skrót PUT już nie ;)

United Polish Team ma lepszy skrót - UTP, ale niegramatycznie ;) Nazwę zawsze można zmienić.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Fuzja:

3786 PurePC (ent)

371 Egielda (DaRoN)

360 PCArena (pkotlowski)

126 Overclock (kretfr)

102 Shackit (jarogniew)

------------------

4745

 

Ewentualnie:

4745

978 PCLab (JMKS)

173 Dzikie (Pepe2k?)

81 Hard-PC (Lexus?)

------------------

5977

 

Klasyfikacja na dziś:

1. 7263.70 points H.O.T. (Hellas O/C Team)

2. 7087.00 points XtremeSystems

3. 5971.50 points Team MXS ModLabs.net

4. 5280.50 points Hardware-Arena Turkiye

5. 4972.10 points Russian Overs-Overclockers.ru

6. 4387.00 points OverClocking-Masters

 

Czyli jesteśmy zaraz za ruskami, a jeżeli wszystkie teamy by dołączyły to nawet (z bólem bo z bólem, ale) 3 miejsce w zasięgu.

 

W nawiasach osoby odpowiedzialne za team, tam gdzie(?) to nie ejstem pewien - nie było odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych - być może jestem zerem, lamerem a nie OCerem, ale... wy - najwięksi - stańcie kiedyś ponad podziałami i nienawiścią i zróbcie coś razem, dla naszego wspólnego dobra i dla kraju. W jedności siła

A co do Polaków na XS i innych tego typu - dlaczego? Dlaczego nie liczycie razem z nami, kiedy możecie pomóc krajowi i pracować na nasze dobre imię? Musicie robić dla kogoś innego?

Takie tam moje pierdzielenie i tak nikt nie posłucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie: liczycie wszystkie pkt., ale co, jeżeli komuś sie to nie spodoba i nie doda wyników do nowego teamu? Na pewno się tacy znajdą, więc nie liczyłbym na te 5977 pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nigdy sie nie bawilem w hwdp bota, wczoraj nawet zrobilem sobie konto i dodalem jeden wynik - 1,5tpk. :lol2:

Jak to wszytko wypali to dodam swoj skromny wklad, w przyszlosci moze bedzie ich wiecej, fajna inicjatywa, na pewno dolaczy duzo ludzi, ktorzy wczesniej nie mieli z tym nic wspolnego - jak ja. ;]

 

Co do ryby to dajcie juz spokoj, od zawsze chcial byc w centrum zainteresowania, teraz osiagnal swoj cel, ale niestety w negatywnym tego slowa znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie: liczycie wszystkie pkt., ale co, jeżeli komuś sie to nie spodoba i nie doda wyników do nowego teamu? Na pewno się tacy znajdą, więc nie liczyłbym na te 5977 pkt...

Jak będziemy potrzebowali problemy to się do Ciebie zwrócimy ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie: liczycie wszystkie pkt., ale co, jeżeli komuś sie to nie spodoba i nie doda wyników do nowego teamu? Na pewno się tacy znajdą, więc nie liczyłbym na te 5977 pkt...

Nie wiem czy wiesz, ale to działa tak:

 

My, jako moderatorzy danych teamów wpadamy na nasze fora uzbrojeni w jednego bota i go konfigurujemy.

A dostajemy go w momencie kiedy ent przyzna nam moderatornie w teamie.

W związku z czym automatycznie punkty przechodzą.

 

I teraz tak.

Nie odbędzie się to od razu - będzie to trwało z tydzień (chyba, że dobrze usprawnili system).

Kwestia druga to to, że trzeba wejść na HWBota (co zrobię za chwilę) i odlinkować WSZYSTKIE zespoły, które zostały założone przez nas - Polaków.

Zaopatrzeni w taką linkownie (entu, ja - łotewa) wysyłamy e-mail do ekypy HWBota, żeby tamte teamy zostały wykasowane.

(Moim skromnym zdaniem jest to bardzo dobra rzecz. Nie dość, że wszystkie punkty do nas to jeszcze nie ma zamieszania z teamami)

Trzeba tylko porozmawiać z MILANSEM, bo z tego co widzę, to założył własnego eVerona, który ma marne miejsce ze względu na członkostwo tylko jednego ludzia - właśnie MILANSA.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...