Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Kartofle? Kto to? :lol: (sorki za OT, wypadłem z obiegu już dosyć dawno temu ;) )

Kartofle tanio i ogórasy też.pl :D

 

A taki nowy team ;) zawsze jakieś punkty mają ;)

 

Najpierw załatwimy sprawę technicznie, a potem po przesyła się informacje o przechodzeniu uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartofle tanio i ogórasy też.pl :D

 

A taki nowy team ;) zawsze jakieś punkty mają ;)

 

Najpierw załatwimy sprawę technicznie, a potem po przesyła się informacje o przechodzeniu uczestników.

No i właśnie tutaj powstaje problem. Muszę czekać na enta, bo jak zwykle nie mogę sobie poradzić z pieprzonym hwbotem.

 

Dodałem nowy ranking u nas na forum i znowu nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek - chowaj się z tymi linkami! Patrz na to!

Suma: 6304,8 - 3. z ręką w... ;).

 

Trzeba wystosować, ekhem, oficjalne pismo i je porozsyłać na maile lub fora [jeśli są takowe] tych drużyn :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nazwa musi byc prosta, Team Poland powinno wystarczyc

no tak, ale devilek ma tą nazwę i nie chce odstąpić :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nazwa musi byc prosta, Team Poland powinno wystarczyc

+1

 

Bezsensu robić jakies długie nazwy ;) Jak dla mnie to nazwa powinna być łatwa do zapamiętania i mieć w swoim członie Poland / Polish etc ;)

 

@teat

Devilek ma O/C Team Poland. A to nie jest to samo :P

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suma: 6304,8 - 3. z ręką w... ;).

 

Trzeba wystosować, ekhem, oficjalne pismo i je porozsyłać na maile lub fora [jeśli są takowe] tych drużyn :).

Mi wyszło: 6301,7 ;)

 

No ale po odliczeniu "zgubionych" punktów, to ktoś nie przejdzie to coś tam, myślę, że 6000 powinniśmy zrobić - a to już daje Nam 3 miejsce na świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UTP - United Team of Poland

 

Dla mnie ta nazwa jest najlepsza.

I tak bedzie na razie, Wlasnie zaczynamy dolaczanie egieldy z Daronem, zobaczymy co z tego wyjdzie. W nastepnej kolejnosci kolejne teamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciezko cos w naszym pieknym jezyku wymyslic? Jestesmy z Polski, wiec czemu musimy byc fajni i bardziej amerykanscy niz sami amerykanie?

Bo w międzynarodowym rankingu wypada nazywać się po "międzynarodowemu" czyli po angielsku. JA tam włoskiego tureckiego czy chińskiego nie umiem, więc dobrze, że nazywają siebie po angielsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w międzynarodowym rankingu wypada nazywać się po "międzynarodowemu" czyli po angielsku. JA tam włoskiego tureckiego czy chińskiego nie umiem, więc dobrze, że nazywają siebie po angielsku ;)

Dokładnie tak.

 

Wydaje mi się że trzeba będzie się wziąć do pracy bo koledzy ze wschodu będą chcieli mieć to 3 miejsce, a fajnie by było gdybyśmy sie tam utrzymali. Więc do boju rodacy ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The power of Polish unity!"

czy to P nie powinno być małe, bo nie wiem jak to w angielskim ale po polsku chyba przymiotniki małą

Po angielsku jest z wielkiej.

 

@ryba:

Grecy mają podobnie - HOT - Hellas OC Team, z tym ,że u Nas Poland jest na końcu.

 

Może faktycznie lepiej Polish United Team - będzie POLISH najważniejsze. Zresztą - nazwę można zmienić zawsze. Na razie kwestia fuzji.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...