Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

• Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23

Polecane posty

UNITED TEAM OF POLAND !

W dniu 19 sierpnia 2007 polskie teamy zjednoczyły się! Mimo nieoptymistycznego nastawiania udało się połączyć. Od tego momentu działamy wspólnie. 6 pozycja osiągnięta, ale jak fuzja dobędzie końca - jest duża sznsa na 3 ! Więc kręćcie swoje sprzęty, a mamy szansę dalej przechodzić w stronę szczytu podium :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozwoliłem sobie założyć taki temat. Sytuacja stanie się jasna.

Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do takiego połączenie to zagłosujcie, że tak, a swoje ale dopiszcie w poście.

Dodałem opcje, "Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie" dla sceptyków.

Równoległy temat z ankietą na forum.pclab.pl:

http://forum.pclab.pl/t281966.html

O innych tematach na polskich forach nie wiem, ale zachęcam do założenia.

Według mnie warunki takiego połączenia powinny wyglądać tak:

- jedna z dwóch opcji nazwy - albo sugerująca tylko, że team jest polski, albo wymieniająca z nazwy każdy portal który uczestniczył w połączeniu (kolejność w zależności od ilości punktów w dniu połączenia)

- każdy z teamów będzie mógł zagospodarować jeden link (do forum lub portalu)

- boty do tego samego rankingu będą na wszystkich forach

- każdy może na screenie/orbie itp zaznaczać z jakiego forum sie wywodzi. W grę może wchodzić także zmiana niocka na hwbot z dopiskiem [PurePC], PCLAB, czy (Dikie.net) - nie wiem tylko jak to wygląda technicznie.

- więcej wkrótce - większość jest do uzgodnienia.

I w dalszym ciągu możemy ścigać się między sobą, kto ma więcej punktów indywidualnie ;)

Myślę, że wszytko jest na dobrej drodze do fuzji, a ta ankieta myślę, że dużo rozjaśni.

Edytowano przez kszonek

- każdy może na screenie/orbie itp zaznaczać z jakiego forum sie wywodzi. W grę może wchodzić także zmiana niocka na hwbot z dopiskiem [PurePC], PCLAB, czy (Dikie.net) - nie wiem tylko jak to wygląda technicznie.

Ze zmianą nicka nie ma żadnychproblemów.

wspaniały pomysł, wkońcu się ktoś za to zabrał proponuję nazwenictwo: [PL][nazwa teamu]nick.

Zagłosowałem na tak ale nick pozostawie normalny, taki ak miałem, jedynie w screenach powklejam logo purepc

Ja jestem za i tak też zagłosowałem, na screenach dodam PPC a dopisanie do nicka też nie stanowi dla mnie problemu.

Edytowano przez KvaNfield

Statystyki uwzględniając wszystkie Polskie Teamy (przejrzałem listę w miarę dokładnie):

3787 - PUREPC

983 - PCLAB

380 - egielda

360 - PCarena

173 - Dzikie

126 - overclock

103 - shackit

82 - HardPC

39 - Zabrze

23 - ocsystem team

------------------------

6056 - United Poland Team

Na dzień 17-08-2007:

1. 7217.20 points H.O.T. (Hellas O/C Team)

2. 7068.00 points XtremeSystems

3. 5979.10 points Team MXS ModLabs.net

Więc wchodzimy do pierwszej trójki na świecie. Brakuje 1000pktów do XS. Licząc, że stanie się niemożliwe i diabeł Nas nawiedzi ( ;) ) to jesteśmy w stanie ich łyknąć od razu. Jak nie to ten 1k jest do nadrobienia.... a 1,2k to już luzem [; i jesteśmy na pierwszym miejscu....

Dobra, zajdę na ziemię. W każdym razie, uważam, że mamy realne szanse na dobre miejsce.

haha :lol:

Śmiechu warte jest postępowanie naszego szefa działu hardware. Rzeczywiście ten kraj się nie zjednoczy... takie polskie społeczeństwo... Rozumiem, że ryba po prostu wstydzi się być w narodowym teamie...

Trochę nam punktacja spadnie... ryba zmienił team.

To niech spie...la z tymi frajerskimi wynikami,a te 300pkt. to My odrobimy w tydzień :D

W taki razie dajcie mu bana na Nasz Team,i teraz zaczynamy benchowac Panowie i Panie.Tyle odemnie.Pozdrawiam

Edytowano przez Gemmy

haha :lol:

Śmiechu warte jest postępowanie naszego szefa działu hardware. Rzeczywiście ten kraj się nie zjednoczy... takie polskie społeczeństwo... Rozumiem, że ryba po prostu wstydzi się być w narodowym teamie...

Poszedł na XS..... Cóż, szczerze mówiąc, to on był najbardziej przeciw, więc na moje to i dobrze, że teraz będzie się udzielał na forum XS.

Nie moge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: moze newsa na glownej PPC o tym dac? :D wielki tytul w stylu: "Najlepszy czlonek naszego teamu na HWBot, nasz redakcyjny kolega, zabral zabawki i zmienil piaskownice, co daje szanse na zapanowanie pokoju na polskiej scenie OC :P"

Edytowano przez ent

Chyba nie zrezygnuje z PPC... Taka częściowa migracja jest do niczego. Posada na dwóch stołkach źle działa na hemoroidy :wink: Albo niech wraca na PPC albo niech CAŁKOWICIE idzie na XS - tak powinien postąpić człowiek honoru, ale nikomu nie narzucimy woli - wolny kraj.

Gemmy

I to jest porządna postawa :)

To ja wracam :lol2:

A widzisz ;) "nie mów hop..." :) Mówiłeś, że nie wrócisz, ale takiego ciosu się nie spodziewałeś. (tak, wiem, to żart i zostaniesz na XS, ale może kiedyś ;) jak w PL zapanuje miłość wśród ocerów ;) )

//

Ręce opadają, eh.

To ja wracam :lol2:

Dziwne zachowanie jak dla mnie.

Eh a bylem sobie jedyny to musial przylezc :wink:

A,zapraszamy :D Mistrzu

@Gemmy

powrót do oc? :D

Oczywiście już zakupiłem nowe zabawki :D Na dniach dodaje nowe wyniczki ,póki co na FC,także troszku słabe,ale jak to ŚP dziadek mawiał ,w jedności siła :wink:

Przez ostanie miesiące ryba pokazał jaki z niego ocer.

Zagłosowałem na tak, chodź jeszcze nie dodałem żadnego wyniku*

* - stay tunded, niedługo ~40-50pkt ode mnie :wink:

A,zapraszamy :D Mistrzu

Oczywiście już zakupiłem nowe zabawki :D Na dniach dodaje nowe wyniczki ,póki co na FC,także troszku słabe,ale jak to ŚP dziadek mawiał ,w jedności siła :wink:

A dziekuje, nie skorzystam Panie PI ;)

Wyniczki chetnie zobacze w Twoim wykonaniu.

Huh, gemmy znowu w natarciu. Rybowe 300 pkt nadrobi sam :D

A ja dodam po staropolsku: 3xTak. będzie mi bardzo miło walczyć dla polskiej reprezentacji.

A ja dodam po staropolsku: 3xTak. będzie mi bardzo miło walczyć dla polskiej reprezentacji.

No! Takie podejście mi się podoba! B)

85% na TAK - uważam, że to zasługuje tylko na finalizowanie fuzji poprzez omówienie zagadnień szczegółowych.

Trochę nam punktacja spadnie... ryba zmienił team.

Eeee a czy wyniki robione dla PPC jako portalu nie były przypadkiem zapisywane na rybe?

@kszonek

Też jesteśmy optymistycznie nastawieni, ale ankieta jest raptem 3h, poczekajmy parę dni, a ty od razu o finalizacji :P

(...)

Oczywiście już zakupiłem nowe zabawki :D Na dniach dodaje nowe wyniczki ,póki co na FC,także troszke słabe,ale jak to ŚP dziadek mawiał ,w jedności siła :wink:

;)

czyli sie złamiecie 9s w 1m B-)

@kszonek

"United Poland Team"

Dumnie brzmi :wink: Tak jakby patriotyzmem pachnie ;)

Śmiesznym jest to, że praktycznie wszyscy [z Pure również] się bardzo cieszą z zaistniałej sytuacji [tj. pan Marcin i jego XS] - nie powiem, ja też, praktycznie już problemów nie widzę i sądzę że się możemy przymierzać do scalenia powoli w takim układzie :).

Eeee a czy wyniki robione dla PPC jako portalu nie były przypadkiem zapisywane na rybe?

Ja tam tylko wiem, że ten Celeron @ 7GHz to Tomcatowy [i on za niego punkty ma, za 7,7GHz] :P.

"United Poland Team"

"Poland United" może [tak piłkarsko ;)], się zobaczy jeszcze. Edytowano przez JMKS

Też jesteśmy optymistycznie nastawieni, ale ankieta jest raptem 3h, poczekajmy parę dni, a ty od razu o finalizacji :P

Oj tam, podczas dyskusji w temacie o hwbot większość też była za, tylko ryba i sulaco przeciw (wyraźnie), ale rację masz - poczekamy.

Edytowano przez kszonek

Śmiesznym jest to, że praktycznie wszyscy [z Pure również] się bardzo cieszą z zaistniałej sytuacji [tj. pan Marcin i jego XS] - nie powiem, ja też, praktycznie już problemów nie widzę i sądzę że się możemy przymierzać do scalenia powoli w takim układzie :).

A JMKS I JEGO PCLAB?

Panuj niekiedy na tym jak piszesz bo ludzie różnie mogą to odebrać! Pije do "[tj. pan Marcin i jego XS]"

Widzisz uzytkownika PurePC?

Nigdzie nie odszedlem, chcialem zobaczyc kilka rzeczy, a ze wy sobie cos ubzduraliscie... wasza sprawa. Przy okazji zobaczylem jak naprawde kilka osob sie zachowuje, o mnie zawsze sie zle mowi, ale popatrzcie takze na siebie czasem.

@kszonek

"United Poland Team"

to kretfr to wymyślił... a toman mi zasugerował, że gramatycznie powinno być "Polish United Team" - ale nazwa to rzecz ostatnia....

No prawda jest taka, że to żałosne.....

//

edit: o ryba wrócił.... cóż.....

Edytowano przez kszonek

edit: o ryba wrócił.... cóż.....

Tak wiem, wszyscy sie radujmy i idzmy na piwo.

Tak wiem, wszyscy sie radujmy i idzmy na piwo.

Może prawda, dobrze by to Nam zrobiło ;) wróćmy do przyjaznej atmosfery.

W każdym razie koniec OT, bo nie o tym tu mówimy. To temat o fuzji, a nie o tym, kto gdzie poszedł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.