Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuj wylaczyc autoryzacje dla forum Tygodnika komputerowego, choc masz po prostu raczej pecha i ktos na egieldzie uzywa takiego samego nicka jak Ty.

 

Z przylaczeniem egieldy jest pewien problem gdyz maja IPB 2.3.x a tego Boty nie obsluguja. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że dzięki fuzji część osób dopiero dowiedziała się o hwbocie O_o ale w sumie to dobrze, więcej pkt będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az sie zapisalem :) jak wykrece proca na stabilne 3GHz/3.3GHz to porobie testy na nowo (3dmarki i wszystkie mozliwe). specjalnie na OC zmienilem bude na CM Stacker :D

 

Na oc to sie chyba z budy generalnie rezygnuje...

tez tak myslalem :P no ale stacker dodaje te 300MHz :P :wink: no to Panie i Panowie trzeba sie dobijac do 3 miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że dzięki fuzji część osób dopiero dowiedziała się o hwbocie O_o ale w sumie to dobrze, więcej pkt będzie icon_smile3.gif

np ja :P jak będę miał trochę czasu i chęci ;] to poocuje to zapodam jakieś smarki itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"stworzona do podkręcania" :lol:

 

Obudowa stworzona do "PODKRĘCANIA"

Czego chceć więcej? :D MaSell, ta daje +300 do proca, +200 do pamięci i bonus! wyniki w spi 1m są o 4 sekundy niższe, bez tweaków :D kupuj bo jeszcze ktoś Ci sprzątnie sprzed nosa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety znowu dodaje wpisy innych ludzi z egieldy... pisałem wcześniej o tym na ich forum, ale dalej to samo...

 

http://hwbot.org/user.do?userId=8828

Zauważyłem to niedawno, kied dodawałem dla picu via forum wynik wPrime za pomocą użytkownika t.luk.

Wtedy mi pokazało, że to Narmer dodał wynik dla nas. Coś się system dupczy.

 

ent - napisałem na forum HWBota, ale zero reakcji. Musimy widocznie czekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ogarnęła Nas jakaś zbiorowa euforia :D Znając życie to dostaniemy niebawem zbiorowego bana na hwbot,a jak wyjdzie kolejna rev.bota, to pewnie będziemy na ostatnim miejscu z takim average-em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ogarnęła Nas jakaś zbiorowa euforia :D Znając życie to dostaniemy niebawem zbiorowego bana na hwbot,a jak wyjdzie kolejna rev.bota, to pewnie będziemy na ostatnim miejscu z takim average-em :D

Optymista roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turcy w rankigu zarobili w ostatnim miesiącu 16 miejsc więc nasze pięć nie robi wrażenia ;)

A turków pewnie też łykniemy.

Hmmm, ale jakby nie patrzec, to kebaby maja wiecej aktywnych userow, ktorzy mocno przyczynili sie do tego wyniku. W naszej druzynie najwiecej pkt. nabijaja ludzie z 50-100 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich liczy się jakość, u nas jest "w kupie siła" :-P

Dokladnie.

 

Musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem calej akcji. Solidarnie dodalem kilkanascie swoich marnych punktow :wink:

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

 

Musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem calej akcji. Solidarnie dodalem kilkanascie swoich marnych punktow :wink:

a ja zaczekam aż zabraknie 2 pkt do pierewszego miejsca, wtedy je dodam ;P :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos mi powie dlaczego w moim profilu na Hwbot mam 2 pkt za GeForca 5900 ale w ogólnym zestawieniu całej drużyny nawet nie ma mojego nicka....?

Oraz wykręciłem swojego XP2200+ Thortona na 2606Mhz i niby jestem pierwszy w naszym dziale w kategorii AMD XP ale bez punktów??

UUUU... juz jest 2.7pkt.(ale Global Rank jest "no ponit") dlaczego?

Ale jak to zsumowac z tymi pkt za GeForca5900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos mi powie dlaczego w moim profilu na Hwbot mam 2 pkt za GeForca 5900 ale w ogólnym zestawieniu całej drużyny nawet nie ma mojego nicka....?

Oraz wykręciłem swojego XP2200+ Thortona na 2606Mhz i niby jestem pierwszy w naszym dziale w kategorii AMD XP ale bez punktów??

UUUU... juz jest 2.7pkt.(ale Global Rank jest "no ponit") dlaczego?

Ale jak to zsumowac z tymi pkt za GeForca5900

 

Global, to jestes w zestawieniu ze wszystkimi prockami, czyli wszystkie intele i amd, a z takim taktem to raczej nie mogles dostac pkt w porownaniu do 8GHz :)

 

A z tymi wynikami 5900 to nie wiem, najlepiej zaloz sobie konto na HWbocie i tam dodawaj wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za procka juz mam 2.7pkt i jestem na ogólnej liście zespołu.Jest Ok - trza tylko poczekac na weryfikacje....

teraz wykombinuje jak dopisac de 2 pkt za GeForca.

Mozesz wykonac jeszcze Pifast, Spi 1/32M oraz wPrime 32/1024M?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prime , super pi i inne podobne zrobie jak przyjdzie paczuszka z 2x512 MB Patriot 600Mhz bo obecne Apacery przy 410Mhz i 2.5-4-4-8 wysiadają.A patrioty puszczę na 2-2-2-5 i bedzie gicioooooooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz niedługo turasy będą za nami :-P :) w sumie jeszcze kupa pkt. do przelania na konto teamu :gitarzysta:

no nie wiem. jak tak sie wszyscy zaczna w krajach laczyc, to chyba pierwsza dziesiatka dla nas szybko sie skonczy ;) no, ale jeszcze mamy "rezerwy" w jakze licznej polonii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, He

Strona domowa naszego United na hwbot :

 

Poland by night :ph34r:

http://www.poland.com/

Może zmienić ta stroną na http://en.wikipedia.org/wiki/Poland ? Nie za bardzo możemy dac tam laink do jakiegoś forum - bo to by była faworyzacja. A ze to team narodowe to wikipedia chyba najlepiej wie co to Polska ;]

 

Ewentualnie ktoś się może podjąć stworzenia Polskiej Strony OC.

 

W grę imo też wchodzi przetłumaczenie na angielską wersję http://rekordypl.entu.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...